Masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się wiecej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu!

Korty Tenisowe Family Garden
ul. Daniela 19 | 72-002 Dołuje

  • +48 888 275 069 (Rezerwacje)
  • +48 502 403 313 (Manager)

Półkolonie letnie - Oferta 2021

Od lat organizujemy letnie półkolonie dla dzieci w wieku 5-13 lat. Wykorzystujemy znakomite położenie naszego kompleksu w malowniczej okolicy, aby zapewnić niezapomniane przeżycia w otoczeniu przyrody. Zapewniamy bezpieczeństwo i profesjonalne szkolenie dzieci, które rozpoczynają lub rozwijają swoją przygodę z tenisem.

Jakie atrakcje czekają na letnich półkoloniach z Family Garden?

Dzieci biorą udział w zabawach i rywalizacjach, w których trakcie w pierwszej kolejności dbamy o ich bezpieczeństwo. Oprócz codziennych zajęć tenisa, piłki nożnej, zajęć plastyczno-kreatywnych i tanecznych, najmłodsi oddają się radosnym zabawom podczas gry w unihokeja, udziale w wielobojach sprawnościowych i podchodach. A beztroski czas spędzają w podgrzewanym basenie, na dmuchańcach, trampolinach i na grze w cymbergaja pod czujnym okiem wychowawców. Wszystko odbywa się w duchu fair play oraz z dbałością o wszechstronny rozwój uczestnika.

Jakie są limity wiekowe?

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 13 lat. Na 12 uczestników przypada jeden opiekun posiadający niezbędne doświadcznie i kwalifikacje. Cała kadra półkolonii w większości składa się z nauczycieli i trenerów sportu

O czym należy pamiętać?

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące wypoczynku oraz jego uczestnika prosimy wpisać w Karcie Kwalifikacyjnej. Prosimy, aby dzieci nie zabierały ze sobą telefonów komórkowych i innych cennych przedmiotów, które mogą zniszczyć się w trakcie zabawy. Mamy ubezpieczenie OC i NW.

Ile trwa turnus?

Pięć dni od poniedziałku do piątku. Opiekę nad dziećmi zapewniamy od 7.00 do 17.00. Codziennie zajęcia rozpoczynają się po śniadaniu i kończą najpóźniej po 16.00. Przez cały ten czas najmłodsi nie wychodzą poza teren ośrodka. Wszystkie atrakcje i posiłki mają zapewnione na miejscu.

Jak wygląda dzień w czasie półkolonii w Family Garden?

W pierwszym dniu turnusu dzieci dostają od nas naklejkę z imieniem. Od początku staramy się zaznajomić je z nowym miejscem.

7:00-9:00 – Wspólna rywalizacja w gry planszowe lub stołowe, rysowanie przy stole plastycznym lub zmagania w minigrach na naszych boiskach.

9:00 – Śniadanie w formie bufetu poprzedzone niezbędną higieną. Zapewniamy też produkty dla dzieci, które wymagają specjalnej diety ze względów zdrowotnych.

9:30 – Sprawdzanie listy obecności po posiłku oraz podział na grupy do poszczególnych zajęć. Dzieci dobieramy pod względem wieku oraz wzajemnych relacji (rodzeństwo, koledzy).

10:00 – Zajęcia sportowe i plastyczno-kreatywne. Poszczególne atrakcje i podział na grupy są dostosowane do preferencji i możliwości dzieci. Po trzech godzinach aktywności kończymy pierwszy cykl zajęć.

13:00 – Obiad poprzedzony dokładną higieną. Posiłki składają się z zupy (podawanej do stołu przez wychowawców) i drugiego dania. Chętni mogą korzystać z dokładek. Dla dzieci z alergiami podawane są specjalnie przygotowane dania, dlatego prosimy rodziców i opiekunów o wcześniejsze zgłaszanie takiej potrzeby.

13:30 – Po posiłku przewidziany jest kwadrans na odpoczynek.

14:00 – Rozpoczęcie drugiego cyklu zajęć. Część grup kontynuuje wcześniejsze zajęcia, a pozostali bawią się swobodnie pod okiem wychowawców.

15.00 - Podwieczorek - i to jest najsmaczniejsza część dnia, ponieważ podwieczorki w Family Garden składają się z przepysznych owoców, przeplatanych lodami, rurkami z bitą śmietaną i deserami z naszej wyśmienitej lodziarni.

16:00 – Rodzice i opiekunowie odbierają pociechy z Family Garden. Prosimy zgłaszać każde wyjście dziecka jednemu z wychowawców. Jeżeli maluch będzie odbierany przez kogoś innego, to wymagana jest specjalna zgoda i zgłoszenie przed rozpoczęciem turnusu.

Ile kosztuje pobyt dziecka?

Cena startowa dla wszystkich - 549 zł
Stawka dla rodzeństw i przy wykupie minimum dwóch turnusów - 499 zł
Zaliczka płatna przy zapisie na turnus - 150 zł (płatna za każde ze zgłoszonych dzieci)
Cena promocyjna dla wszystkich przy zapisaniu dziecka do 31 maja i wpłacie całości kwoty - 495 zł
Jeżeli z jakiś przyczyn losowych lub zdrowotnych w ostatniej chwili dziecko nie będzie mogło wziąć udziału w turnusie na, które zostało zapisane, postaramy się aby wykorzystało swoje miejsce w najbliższym dogodnym dla Państwa terminie.

Dane do przelewu:
Korty Tenisowe Family Garden Michał Andukowicz
ul. Daniela 19 | 72-002 Dołuje

Numer konta bankowego
ING Bank Śląski: 33 1050 1559 1000 0092 3616 4282

file icon

Karta kwalifikacyjna uczestnika półkolonii do pobrania tutaj

file icon

Regulamin półkolonii do pobrania tutaj

Ruszają zapisy na półkolenie letnie.
Zapisz swoją pociechę już dziś!

8 turnusów, następujących po sobie, w okresie od 28.06.2021 do 20.08.2021, oraz moc atrakcji dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat.

Zapisz dziecko

Cennik

Family Garden - pełnia relaksu!

W naszej bogatej ofercie znajduje się ogrom propozycji na cały rok, nie tylko dla miłośników tenisa. Ogromna przestrzeń rekreacyjna zapewnia bogactwo atrakcji dla osób w każdym wieku, które pragną aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Sprawdź cennik