Korty Family Garden

Ligi i turnieje

Tenis to emocje. Radość po zwycięstwie i chęć rewanżu po porażce napędzają amatorów i zawodowców do ciągłego doskonalenia się oraz nieustannej rywalizacji. Bez odpowiedniego konkurenta po drugiej stronie siatki trudno o rozwój i motywację do dalszej gry. To właśnie nasi przeciwnicy wydobywają z nas najlepsze cechy, ale też obnażają słabości.

Dlatego najlepszym sposobem na poprawienie techniki, stylu, szybkości i taktyki jest rywalizacja w rozrywkach ligowych oraz turniejach.

W Family Garden zapewniamy możliwość regularnego grania. Każdy może poczuć się jak uczestnik wielkoszlemowych zmagań, gdy wchodząc na kort, ma się tylko jeden cel: zwycięstwo.

Poczuj tę adrenalinę! Zgłoś się - napisz lub zadzwoń - i dołącz do naszych rozgrywek. Rozkoszuj się tenisowymi pojedynkami!

Masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu!

Korty Tenisowe Family Garden
ul. Daniela 19 | 72-002 Dołuje

Cennik

Family Garden - pełnia relaksu!

W naszej bogatej ofercie znajduje się ogrom propozycji na cały rok, nie tylko dla miłośników tenisa. Ogromna przestrzeń rekreacyjna zapewnia bogactwo atrakcji dla osób w każdym wieku, które pragną aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Sprawdź cennik

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerwować termin?

Napisz wiadomość email lub zadzwoń! Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb. Informacje na temat naszej działalności znajdziesz też na profilu Korty Tenisowe Family Garden na Facebooku.

Korty Tenisowe Family Garden
ul. Daniela 19 | 72-002 Dołuje

  • biuro@korty-familygarden.pl