<< powrót

2 Liga i 3 Liga 2020 razem - jak się potoczy gra

I runda

Grupa A 2020 (liga 2 i 3) - jest sporo do wygrania
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Jakub Jasiński  30  8  8  0  16 / 2  107 / 41  
 2 Tomasz Rafiński  30  8  7  1  15 / 2  85 / 33  
 3 Przemysław Lichwiarski  27  9  6  3  12 / 6  82 / 60  
 4 Piotr Żurawski  27  8  6  2  13 / 4  92 / 60  
 5 Jerzy Trybiński  19  9  4  5  8 / 12  75 / 95  
 6 Jacek Fabisiak  16  7  3  4  6 / 8  56 / 62  
 7 Krzysztof Beltrani  14  7  2  5  5 / 10  59 / 77  
 8 Waldek Pluszkis  8  8  0  8  0 / 16  28 / 97  
 9 Ireneusz Piotrowski  8  5  1  4  2 / 8  26 / 56  
 10 Sławomir Wrocławski  6  5  0  5  1 / 10  34 / 63  
Grupa B 2020 (liga 2 i 3) - kto będzie najlepszy
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Jarosław Gacki  18  5  4  1  9 / 2  59 / 22  
 2 Darek Rudy  18  7  4  3  8 / 7  63 / 62  
 3 Paweł Bajuk  16  7  3  4  7 / 9  59 / 71  
 4 Tomasz Żarczyński  14  4  3  1  7 / 2  49 / 25  
 5 Janusz Stasiak  14  4  4  0  8 / 2  53 / 28  
 6 Rafał Rzepka  11  4  2  2  5 / 4  46 / 34  
 7 Piotr Wojszwiłło  8  7  0  7  1 / 14  20 / 88  
 8 Maurycy Wierzchowiecki  6  4  1  3  2 / 7  24 / 43  

Grupa A 2020 (liga 2 i 3) - jest sporo do wygrania

Lp.Imię i Naziwsko12345678910PUNKTY
 1 Tomasz Rafiński 1:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0  30
 2 Jakub Jasiński 2:1 2:0 2:1 2:0 2:0 2:0  2:0 2:0 30
 3 Przemysław Lichwiarski 0:2 0:2 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 27
 4 Piotr Żurawski 0:2 1:2 2:0 2:0 2:0 2:0  2:0 2:0 27
 5 Jerzy Trybiński 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 2:1 2:0 2:0 2:1 19
 6 Jacek Fabisiak 0:2 0:2 0:2 0:2 2:0   2:0 2:0 16
 7 Krzysztof Beltrani 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2  2:0 2:0  14
 8 Ireneusz Piotrowski 0:2  0:2  0:2  0:2 2:0  8
 9 Waldek Pluszkis 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2  8
 10 Sławomir Wrocławski  0:2 0:2 0:2 1:2 0:2    6

Grupa B 2020 (liga 2 i 3) - kto będzie najlepszy

Lp.Imię i Naziwsko12345678PUNKTY
 1 Jarosław Gacki 2:0 2:0 1:2   2:0 2:0 18
 2 Darek Rudy 0:2 2:0 0:2 0:2 2:1 2:0 2:0 18
 3 Paweł Bajuk 0:2 0:2 1:2 2:1 0:2 2:0 2:0 16
 4 Janusz Stasiak 2:1 2:0 2:1   2:0  14
 5 Tomasz Żarczyński  2:0 1:2  2:0 2:0  14
 6 Rafał Rzepka  1:2 2:0  0:2 2:0  11
 7 Piotr Wojszwiłło 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 8
 8 Maurycy Wierzchowiecki 0:2 0:2 0:2    2:1 6

II runda

Grupa A - Czy ktoś się odważy awansować
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Tomasz Rafiński  27  7  6  1  12 / 4  76 / 45  
 2 Jakub Jasiński  24  5  5  0  10 / 0  60 / 29  
 3 Przemysław Lichwiarski  21  6  4  2  9 / 6  65 / 63  
 4 Jarosław Gacki  18  7  2  5  6 / 11  48 / 58  
 5 Jerzy Trybiński  15  6  1  5  4 / 10  58 / 76  
 6 Darek Rudy  14  6  1  5  3 / 10  33 / 50  
 7 Piotr Żurawski  12  4  1  3  3 / 6  21 / 43  
 8 Tomasz Żarczyński  11  3  2  1  4 / 4  16 / 13  
Gruba B - czy wygra lepszy
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Krzysztof Beltrani  16  4  4  0  8 / 0  25 / 18  
 2 Waldek Pluszkis  10  4  2  2  4 / 4  35 / 31  
 3 Ireneusz Piotrowski  9  3  2  1  4 / 2  30 / 22  
 4 Piotr Wojszwiłło  7  4  1  3  2 / 6  23 / 26  
 5 Maurycy Wierzchowiecki  4  1  1  0  2 / 0  13 / 10  
 6 Krzysztof Habura  4  4  0  4  0 / 8  5 / 24  

Grupa A - Czy ktoś się odważy awansować

Lp.Imię i Naziwsko12345678PUNKTY
 1 Tomasz Rafiński 0:2 2:1 2:1 2:0 2:0 2:0 2:0 27
 2 Jakub Jasiński 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0   24
 3 Przemysław Lichwiarski 1:2 0:2 2:0 2:1 2:1 2:0  21
 4 Jarosław Gacki 1:2 0:2 0:2 2:0 0:2 2:1 1:2 18
 5 Jerzy Trybiński 0:2 0:2 1:2 0:2 2:0  1:2 15
 6 Darek Rudy 0:2 0:2 1:2 2:0 0:2 0:2  14
 7 Piotr Żurawski 0:2  0:2 1:2  2:0  12
 8 Tomasz Żarczyński 0:2   2:1 2:1   11

Gruba B - czy wygra lepszy

Lp.Imię i Naziwsko123456PUNKTY
 1 Krzysztof Beltrani 2:0 2:0 2:0  2:0 16
 2 Waldek Pluszkis 0:2  2:0 0:2 2:0 10
 3 Ireneusz Piotrowski 0:2  2:0  2:0 9
 4 Piotr Wojszwiłło 0:2 0:2 0:2  2:0 7
 5 Maurycy Wierzchowiecki  2:0    4
 6 Krzysztof Habura 0:2 0:2 0:2 0:2  4

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 13.05 20:00-21:30 Krzysztof Beltrani - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
4 1  
2 15.05 17:00-18:30 Tomasz Rafiński - Piotr Żurawski 2:0 7 6  
6 2  
3 15.05 19:00-20:30 Przemysław Lichwiarski - Krzysztof Beltrani 2:0 6 7  
3 5  
4 17.05 11:00-12:30 Ireneusz Piotrowski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
4 3  
5 17.05 11:00-13:00 Tomasz Rafiński - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 6  
4 3  
6 21.05 8:30-10:00 Krzysztof Beltrani - Ireneusz Piotrowski 2:0 7 6  
6 1  
7 21.05 17:00-18:30 Jacek Fabisiak - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 1  
8 21.05 17:00-18:30 Piotr Żurawski - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 6  
4 1  
9 28.05 19:30-21:00 Piotr Żurawski - Jacek Fabisiak 2:0 6 6  
4 4  
10 29.05 15:00-17:00 Przemysław Lichwiarski - Sławomir Wrocławski 2:0 7 6  
6 3  
11 31.05 10:00-11:30 Przemysław Lichwiarski - Jacek Fabisiak 2:0 6 6  
4 4  
12 31.05 14:00-15:00 Jakub Jasiński - Sławomir Wrocławski 2:0 6 6  
0 2  
13 01.06 17:00-18:30 Jakub Jasiński - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 6  
1 2  
14 04.06 18:00-19:00 Jakub Jasiński - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
2 1  
15 05.06 17:30-19:00 Przemysław Lichwiarski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 0  
16 06.06.2020 16:00-17:30 Jakub Jasiński - Piotr Żurawski 2:1 6 6
7 1 4
17 Tomasz Rafiński - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
3 2  
18 Jacek Fabisiak - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
3 4  
19 10.06 13:00-14:30 Jerzy Trybiński - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
2   
20 11.06 9:00-12:00 Jerzy Trybiński - Krzysztof Beltrani 2:1 6 6
6 4 4
21 13.06 9:00-10:00 Tomasz Rafiński - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
0 0  
22 13.06 14:00-15:30 Jakub Jasiński - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 1  
23 15.06 20:00-22:30 Jakub Jasiński - Tomasz Rafiński 2:1 6 6 6
7 4
24 Tomasz Rafiński - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
1 1  
25 Jerzy Trybiński - Waldek Pluszkis 2:0 7 6  
5 1  
26 Jacek Fabisiak - Sławomir Wrocławski 2:0 6 6  
3 3  
27 19.06 14:00-15:30 Piotr Żurawski - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
2 2  
28 19.06 15:00-16:30 Przemysław Lichwiarski - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
1 4  
29 20.06 Jerzy Trybiński - Sławomir Wrocławski 2:1 7 6
6 6 1
30 20.06.2020 Przemysław Lichwiarski - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
2 3  
31 Jakub Jasiński - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
1 2  
32 25.06.2020 Piotr Żurawski - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
1 2  
33 Jakub Jasiński - Jacek Fabisiak 2:0 6 6  
3 1  
34 Piotr Żurawski - Sławomir Wrocławski 2:0 6 6  
0 4  
35 Tomasz Rafiński - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 0  
36 Tomasz Rafiński - Jacek Fabisiak 2:0 6 6  
0 0  
37 Piotr Żurawski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
2 4  
 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 13.05 20:00-21:30 Krzysztof Beltrani - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
4 1  
2 15.05 17:00-18:30 Tomasz Rafiński - Piotr Żurawski 2:0 7 6  
6 2  
3 15.05 19:00-20:30 Przemysław Lichwiarski - Krzysztof Beltrani 2:0 6 7  
3 5  
4 17.05 11:00-12:30 Ireneusz Piotrowski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
4 3  
5 17.05 11:00-13:00 Tomasz Rafiński - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 6  
4 3  
6 21.05 8:30-10:00 Krzysztof Beltrani - Ireneusz Piotrowski 2:0 7 6  
6 1  
7 21.05 17:00-18:30 Jacek Fabisiak - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 1  
8 21.05 17:00-18:30 Piotr Żurawski - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 6  
4 1  
9 28.05 19:30-21:00 Piotr Żurawski - Jacek Fabisiak 2:0 6 6  
4 4  
10 29.05 15:00-17:00 Przemysław Lichwiarski - Sławomir Wrocławski 2:0 7 6  
6 3  
11 31.05 10:00-11:30 Przemysław Lichwiarski - Jacek Fabisiak 2:0 6 6  
4 4  
12 31.05 14:00-15:00 Jakub Jasiński - Sławomir Wrocławski 2:0 6 6  
0 2  
13 01.06 17:00-18:30 Jakub Jasiński - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 6  
1 2  
14 04.06 18:00-19:00 Jakub Jasiński - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
2 1  
15 05.06 17:30-19:00 Przemysław Lichwiarski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 0  
16 06.06.2020 16:00-17:30 Jakub Jasiński - Piotr Żurawski 2:1 6 6
7 1 4
17 Tomasz Rafiński - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
3 2  
18 Jacek Fabisiak - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
3 4  
19 10.06 13:00-14:30 Jerzy Trybiński - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
2   
20 11.06 9:00-12:00 Jerzy Trybiński - Krzysztof Beltrani 2:1 6 6
6 4 4
21 13.06 9:00-10:00 Tomasz Rafiński - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
0 0  
22 13.06 14:00-15:30 Jakub Jasiński - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 1  
23 15.06 20:00-22:30 Jakub Jasiński - Tomasz Rafiński 2:1 6 6 6
7 4
24 Tomasz Rafiński - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
1 1  
25 Jerzy Trybiński - Waldek Pluszkis 2:0 7 6  
5 1  
26 Jacek Fabisiak - Sławomir Wrocławski 2:0 6 6  
3 3  
27 19.06 14:00-15:30 Piotr Żurawski - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
2 2  
28 19.06 15:00-16:30 Przemysław Lichwiarski - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
1 4  
29 20.06 Jerzy Trybiński - Sławomir Wrocławski 2:1 7 6
6 6 1
30 20.06.2020 Przemysław Lichwiarski - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
2 3  
31 Jakub Jasiński - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
1 2  
32 25.06.2020 Piotr Żurawski - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
1 2  
33 Jakub Jasiński - Jacek Fabisiak 2:0 6 6  
3 1  
34 Piotr Żurawski - Sławomir Wrocławski 2:0 6 6  
0 4  
35 Tomasz Rafiński - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 0  
36 Tomasz Rafiński - Jacek Fabisiak 2:0 6 6  
0 0  
37 Piotr Żurawski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
2 4  
46 20.05 19:00-20:30 Paweł Bajuk - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
0 2  
47 20.05 16:30-18:00 Janusz Stasiak - Darek Rudy 2:0 6 6  
0 3  
48 22.05 18:00-19:00 Janusz Stasiak - Piotr Wojszwiłło 2:0 6 6  
0 1  
49 22.05 19:00-20:30 Rafał Rzepka - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
1 3  
50 27.05 19:30-21:00 Janusz Stasiak - Jarosław Gacki 2:1 6 2 6
6 2
51 16.05 18:30-20:00 Tomasz Żarczyński - Rafał Rzepka 2:0 6 7  
1 5  
52 23.05 18:30-20:00 Tomasz Żarczyński - Darek Rudy 2:0 6 6  
1 3  
53 01.06 19:00-20:30 Maurycy Wierzchowiecki - Piotr Wojszwiłło 2:1 6 6
6 0 0
54 03.06 17:30-19:00 Paweł Bajuk - Tomasz Żarczyński 2:1 6 3 6
6 4
55 05.06 20:00-21:30 Rafał Rzepka - Piotr Wojszwiłło 2:0 6 6  
1 1  
56 13.06 Jarosław Gacki - Darek Rudy 2:0 6 6  
1 3  
57 14.06 Darek Rudy - Piotr Wojszwiłło 2:0 6 6  
2 2  
58 Jarosław Gacki - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
0 0  
59 Rafał Rzepka - Darek Rudy 1:2 6 4 6
6 7
12:10 Dla Darka w super tirbreaku
60 Darek Rudy - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 7  
1 5  
61 Janusz Stasiak - Paweł Bajuk 2:1 6 6
6 3 4
62 Tomasz Żarczyński - Piotr Wojszwiłło 2:0 6 6  
0 0  
63 08.07.2020 Jarosław Gacki - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
1 2  
64 Paweł Bajuk - Piotr Wojszwiłło 2:0 6 6  
2 4  
65 Jarosław Gacki - Piotr Wojszwiłło 2:0 6 6  
1 0  
66 Darek Rudy - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
0 0  
walkower

II runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 13.05 20:00-21:30 Krzysztof Beltrani - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
4 1  
2 15.05 17:00-18:30 Tomasz Rafiński - Piotr Żurawski 2:0 7 6  
6 2  
3 15.05 19:00-20:30 Przemysław Lichwiarski - Krzysztof Beltrani 2:0 6 7  
3 5  
4 17.05 11:00-12:30 Ireneusz Piotrowski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
4 3  
5 17.05 11:00-13:00 Tomasz Rafiński - Przemysław Lichwiarski 2:0 6    
46    
6 21.05 8:30-10:00 Krzysztof Beltrani - Ireneusz Piotrowski 2:0 7 6  
6 1  
7 21.05 17:00-18:30 Jacek Fabisiak - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 1  
8 21.05 17:00-18:30 Piotr Żurawski - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 6  
4 1  
9 28.05 19:30-21:00 Piotr Żurawski - Jacek Fabisiak 2:0 6 6  
4 4  
10 29.05 15:00-17:00 Przemysław Lichwiarski - Sławomir Wrocławski 2:0 7 6  
6 3  
11 31.05 10:00-11:30 Przemysław Lichwiarski - Jacek Fabisiak 2:0 6 6  
4 4  
12 31.05 14:00-15:00 Jakub Jasiński - Sławomir Wrocławski 2:0 6 6  
0 2  
13 01.06 17:00-18:30 Jakub Jasiński - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 6  
1 2  
14 04.06 18:00-19:00 Jakub Jasiński - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
2 1  
15 05.06 17:30-19:00 Przemysław Lichwiarski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 0  
16 06.06.2020 16:00-17:30 Jakub Jasiński - Piotr Żurawski 2:1 6 6
7 1 4
17 Tomasz Rafiński - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
3 2  
18 Jacek Fabisiak - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
3 4  
19 10.06 13:00-14:30 Jerzy Trybiński - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
2   
20 11.06 9:00-12:00 Jerzy Trybiński - Krzysztof Beltrani 2:1 6 6
6 4 4
21 13.06 9:00-10:00 Tomasz Rafiński - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
0 0  
22 13.06 14:00-15:30 Jakub Jasiński - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 1  
23 15.06 20:00-22:30 Jakub Jasiński - Tomasz Rafiński 2:1 6 6 6
7 4
24 Tomasz Rafiński - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
1 1  
25 Jerzy Trybiński - Waldek Pluszkis 2:0 7 6  
5 1  
26 Jacek Fabisiak - Sławomir Wrocławski 2:0 6 6  
3 3  
27 19.06 14:00-15:30 Piotr Żurawski - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
2 2  
28 19.06 15:00-16:30 Przemysław Lichwiarski - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
1 4  
 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 13.05 20:00-21:30 Krzysztof Beltrani - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
4 1  
2 15.05 17:00-18:30 Tomasz Rafiński - Piotr Żurawski 2:0 7 6  
6 2  
3 15.05 19:00-20:30 Przemysław Lichwiarski - Krzysztof Beltrani 2:0 6 7  
3 5  
4 17.05 11:00-12:30 Ireneusz Piotrowski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
4 3  
5 17.05 11:00-13:00 Tomasz Rafiński - Przemysław Lichwiarski 2:0 6    
46    
6 21.05 8:30-10:00 Krzysztof Beltrani - Ireneusz Piotrowski 2:0 7 6  
6 1  
7 21.05 17:00-18:30 Jacek Fabisiak - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 1  
8 21.05 17:00-18:30 Piotr Żurawski - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 6  
4 1  
9 28.05 19:30-21:00 Piotr Żurawski - Jacek Fabisiak 2:0 6 6  
4 4  
10 29.05 15:00-17:00 Przemysław Lichwiarski - Sławomir Wrocławski 2:0 7 6  
6 3  
11 31.05 10:00-11:30 Przemysław Lichwiarski - Jacek Fabisiak 2:0 6 6  
4 4  
12 31.05 14:00-15:00 Jakub Jasiński - Sławomir Wrocławski 2:0 6 6  
0 2  
13 01.06 17:00-18:30 Jakub Jasiński - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 6  
1 2  
14 04.06 18:00-19:00 Jakub Jasiński - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
2 1  
15 05.06 17:30-19:00 Przemysław Lichwiarski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 0  
16 06.06.2020 16:00-17:30 Jakub Jasiński - Piotr Żurawski 2:1 6 6
7 1 4
17 Tomasz Rafiński - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
3 2  
18 Jacek Fabisiak - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
3 4  
19 10.06 13:00-14:30 Jerzy Trybiński - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
2   
20 11.06 9:00-12:00 Jerzy Trybiński - Krzysztof Beltrani 2:1 6 6
6 4 4
21 13.06 9:00-10:00 Tomasz Rafiński - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
0 0  
22 13.06 14:00-15:30 Jakub Jasiński - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 1  
23 15.06 20:00-22:30 Jakub Jasiński - Tomasz Rafiński 2:1 6 6 6
7 4
24 Tomasz Rafiński - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
1 1  
25 Jerzy Trybiński - Waldek Pluszkis 2:0 7 6  
5 1  
26 Jacek Fabisiak - Sławomir Wrocławski 2:0 6 6  
3 3  
27 19.06 14:00-15:30 Piotr Żurawski - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
2 2  
28 19.06 15:00-16:30 Przemysław Lichwiarski - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
1 4  
29 20.06 Jerzy Trybiński - Sławomir Wrocławski 2:1 7 6
6 6 1
30 20.06.2020 Przemysław Lichwiarski - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
2 3  
31 Jakub Jasiński - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
1 2  
32 25.06.2020 Piotr Żurawski - Jerzy Trybiński 2:0 6 6  
1 2  
33 Jakub Jasiński - Jacek Fabisiak 2:0 6 6  
3 1  
34 Piotr Żurawski - Sławomir Wrocławski 2:0 6 6  
0 4  
35 Tomasz Rafiński - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 0  
36 Tomasz Rafiński - Jacek Fabisiak 2:0 6 6  
0 0  
37 Piotr Żurawski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
2 4  
38 -      
     
39 -      
     
40 -      
     
41 -      
     
42 -      
     
43 -      
     
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Tomasz Rafiński  57  15  13  2  27 / 6  161 / 78
2 Jakub Jasiński  54  13  13  0  26 / 2  167 / 70
3 Przemysław Lichwiarski  48  15  10  5  21 / 12  147 / 123
4 Piotr Żurawski  39  12  7  5  16 / 10  113 / 103
5 Jarosław Gacki  36  12  6  6  15 / 13  107 / 80
6 Jerzy Trybiński  34  15  5  10  12 / 22  133 / 171
7 Darek Rudy  32  13  5  8  11 / 17  96 / 112
8 Krzysztof Beltrani  30  11  6  5  13 / 10  84 / 95
9 Tomasz Żarczyński  25  7  5  2  11 / 6  65 / 38
10 Waldek Pluszkis  18  12  2  10  4 / 20  63 / 128
11 Ireneusz Piotrowski  17  8  3  5  6 / 10  56 / 78
12 Jacek Fabisiak  16  7  3  4  6 / 8  56 / 62
13 Paweł Bajuk  16  7  3  4  7 / 9  59 / 71
14 Piotr Wojszwiłło  15  11  1  10  3 / 20  43 / 114
15 Janusz Stasiak  14  4  4  0  8 / 2  53 / 28
16 Rafał Rzepka  11  4  2  2  5 / 4  46 / 34
17 Maurycy Wierzchowiecki  10  5  2  3  4 / 7  37 / 53
18 Sławomir Wrocławski  6  5  0  5  1 / 10  34 / 63
19 Krzysztof Habura  4  4  0  4  0 / 8  5 / 24
facebook