<< powrót

Ekstraklasa i 1 liga 2020 - fuzja

I runda

Grupa A 2020 (liga E i 1) - wielka niewiadoma
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Łukasz Górski  11  7  1  6  4 / 13  71 / 100  
 2 Krzysztof Kolasiński  6  2  2  0  4 / 2  35 / 23  
 3 Mariusz Słowik  4  1  1  0  2 / 0  13 / 9  
 4 Piotr Gala  4  1  1  0  2 / 0  12 / 6  
 5 Rafał Fryska  2  1  0  1  1 / 2  14 / 17  
 6 Zbigniew Pawlak  1  1  0  1  0 / 2  7 / 13  
 7 Grzegorz Załuski  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  
 8 Jarosław Sajewicz  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  
 9 Norbert Petryszen  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  
 10 Paweł Szkudlarek  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  
 11 Łukasz Kaźmierczak  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  
 12 Krzysztof Wróbel  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  
Grupa B 2020 (liga E i 1)- każdy może być Mistrzem
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Janek Więcławski  19  6  5  1  10 / 4  72 / 61  
 2 Jerzy Zawada  13  4  3  1  6 / 2  47 / 32  
 3 Michał Mazur  10  3  2  1  5 / 2  38 / 23  
 4 Janusz Kowaliński  9  5  1  4  4 / 9  52 / 68  
 5 Jacek Luterek  7  4  1  3  3 / 7  38 / 55  
 6 Michał Ankudowicz  4  1  1  0  2 / 0  12 / 4  
 7 Adam Jurzysta  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  
 8 Piotr Kaźmierczak  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  
 9 Paweł Flantowicz  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  
 10 Paweł Jakubczak  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  
 11 Maciej Kaczorowski  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  
 12 Jacek Denisewicz  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  
 13 Sebastian Sokołowski  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  

Grupa A 2020 (liga E i 1) - wielka niewiadoma

Lp.Imię i Naziwsko123456789101112PUNKTY
 1 Łukasz Górski 0:2 1:2 0:2  1:2 2:1 2:1  0:2  2:0 11
 2 Krzysztof Kolasiński 2:0 2:0   2:0 2:0 2:0 2:0 2:1 2:0 2:1 6
 3 Piotr Gala 2:1 0:2 2:0 0:2 2:1 2:0  2:0  2:0 2:0 4
 4 Mariusz Słowik 2:0  0:2 1:2 2:0 0:2 2:0 2:0    4
 5 Rafał Fryska   2:0 2:1 2:0 2:0 2:0   2:0  2
 6 Zbigniew Pawlak 2:1 0:2 1:2 0:2 0:2 2:0 2:1  0:2  2:1 1
 7 Łukasz Kaźmierczak 1:2 0:2 0:2 2:0 0:2 0:2 1:2 1:2  0:2 1:2 0
 8 Krzysztof Wróbel 1:2 0:2  0:2 0:2 1:2 2:1  0:2   0
 9 Paweł Szkudlarek  0:2 0:2 0:2   2:1     0
 10 Norbert Petryszen 2:0 1:2    2:0  2:0  1:2  0
 11 Jarosław Sajewicz  0:2 0:2  0:2  2:0   2:1 1:2 0
 12 Grzegorz Załuski 0:2 1:2 0:2   1:2 2:1    2:1 0

Grupa B 2020 (liga E i 1)- każdy może być Mistrzem

Lp.Imię i Naziwsko12345678910111213PUNKTY
 1 Janek Więcławski  0:2 1:2  0:2  2:0 2:0 2:0   0:2 19
 2 Jerzy Zawada  1:2 2:0 2:0 0:2 2:0  2:0 2:0  2:1  13
 3 Michał Mazur 2:0 2:1 0:2 2:1 0:2 2:0  2:0 2:0 2:1  2:0 10
 4 Janusz Kowaliński 2:1 0:2 2:0 1:2 0:2  1:2 2:0 2:0 0:2 2:0 0:2 9
 5 Jacek Luterek  0:2 1:2 2:1 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0  0:2  7
 6 Michał Ankudowicz 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0   2:0  4
 7 Sebastian Sokołowski  0:2 0:2  0:2 0:2 2:1 2:0     0
 8 Adam Jurzysta 0:2   2:1 0:2 0:2 1:2    1:2  0
 9 Paweł Jakubczak 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2  2:0  0:2 0:2 0
 10 Jacek Denisewicz 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2    0:2   0:2 0
 11 Maciej Kaczorowski   1:2 2:0         0
 12 Paweł Flantowicz  1:2  0:2 2:0 0:2  2:1 2:0   0:2 0
 13 Piotr Kaźmierczak 2:0  0:2 2:0     2:0 2:0  2:0 0

II runda

Grupa A - niech wygra najlepszy
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Jerzy Zawada  28  10  4  6  10 / 12  60 / 57  
 2 Janek Więcławski  28  9  6  3  12 / 9  72 / 61  
 3 Michał Mazur  28  9  4  5  12 / 11  88 / 70  
 4 Piotr Gala  25  8  4  4  11 / 10  42 / 24  
 5 Krzysztof Kolasiński  25  6  6  0  12 / 3  63 / 36  
 6 Michał Ankudowicz  23  5  5  0  10 / 1  12 / 4  
 7 Mariusz Słowik  23  5  5  0  10 / 1  13 / 9  
 8 Janusz Kowaliński  19  10  1  9  5 / 19  66 / 93  
 9 Łukasz Górski  16  8  1  7  4 / 15  80 / 113  
 10 Piotr Kaźmierczak  16  4  3  1  6 / 3  27 / 28  
 11 Rafał Fryska  14  4  2  2  5 / 5  26 / 31  
 12 Jacek Luterek  11  4  1  3  3 / 7  38 / 55  
 13 Zbigniew Pawlak  6  2  0  2  0 / 4  7 / 13  
Gruba B - walka o utrzymanie
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Łukasz Kaźmierczak  20  5  5  0  10 / 0  62 / 34  
 2 Paweł Flantowicz  17  5  4  1  8 / 2  46 / 28  
 3 Paweł Jakubczak  12  7  1  6  4 / 12  5 / 24  
 4 Grzegorz Załuski  12  4  3  1  6 / 3  47 / 30  
 5 Jarosław Sajewicz  11  5  2  3  5 / 7  12 / 24  
 6 Norbert Petryszen  9  3  2  1  4 / 2  20 / 15  
 7 Adam Jurzysta  6  2  2  0  4 / 2  0 / 0  
 8 Paweł Szkudlarek  4  3  0  3  1 / 6  20 / 40  
 9 Jacek Denisewicz  2  2  0  2  0 / 4  0 / 0  
 10 Krzysztof Wróbel  2  2  0  2  0 / 4  8 / 25  

Grupa A - niech wygra najlepszy

Lp.Imię i Naziwsko12345678910111213PUNKTY
 1 Michał Mazur 2:1 1:2 1:2 1:2 0:2  2:0  2:0 1:2 2:0  28
 2 Jerzy Zawada 1:2 0:2 0:2 1:2 0:2  2:0 0:2 2:0  2:0 2:0 28
 3 Janek Więcławski 2:1 2:0 0:2 2:1 0:2 0:2 2:1  2:0   2:0 28
 4 Krzysztof Kolasiński 2:1 2:0 2:0    2:0  2:1 2:1   25
 5 Piotr Gala 2:1 2:1 1:2  1:2 0:2 2:0 1:2 2:0    25
 6 Michał Ankudowicz 2:0 2:0 2:0  2:1     2:0   23
 7 Mariusz Słowik   2:0  2:0  2:1 2:0 2:0    23
 8 Janusz Kowaliński 0:2 0:2 1:2 0:2 0:2  1:2 0:2 2:1 0:2 1:2  19
 9 Piotr Kaźmierczak  2:0   2:1  0:2 2:0     16
 10 Łukasz Górski 0:2 0:2 0:2 1:2 0:2  0:2 1:2   2:1  16
 11 Rafał Fryska 2:1   1:2  0:2  2:0     14
 12 Jacek Luterek 0:2 0:2      2:1  1:2   11
 13 Zbigniew Pawlak  0:2 0:2          6

Gruba B - walka o utrzymanie

Lp.Imię i Naziwsko12345678910PUNKTY
 1 Łukasz Kaźmierczak 2:0 2:0 2:0 2:0    2:0  20
 2 Paweł Flantowicz 0:2  2:0  2:0  2:0 2:0  17
 3 Grzegorz Załuski 0:2  2:0 2:0   2:1   12
 4 Paweł Jakubczak 0:2 0:2 0:2 1:2 0:2 1:2   2:0 12
 5 Jarosław Sajewicz 0:2  0:2 2:1  1:2   2:0 11
 6 Norbert Petryszen  0:2  2:0   2:0   9
 7 Adam Jurzysta    2:1 2:1     6
 8 Paweł Szkudlarek  0:2 1:2   0:2    4
 9 Krzysztof Wróbel 0:2 0:2        2
 10 Jacek Denisewicz    0:2 0:2     2

I runda


Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 875

Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 876

Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 876
 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 15.05.2020 20:00-21:00 Krzysztof Kolasiński - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
1 1  
2 18.05.2020 20:30-22:30 Zbigniew Pawlak - Krzysztof Wróbel 2:1 6 6
7 4 1
4 20.05 19:30-21:00 Krzysztof Kolasiński - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
1 3  
5 21.05 18:30-20:30 Jarosław Sajewicz - Norbert Petryszen 2:1 6 7
6 4 5
6 26.05 20:00-22:30 Zbigniew Pawlak - Łukasz Górski 2:1 6 6 6
7 3
7 24.05 17:00-18:30 Piotr Gala - Łukasz Górski 2:1 6 10
7 4 8
8 26.05 19:30-21:00 Krzysztof Kolasiński - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
0 2  
9 28.05 16:00-18:00 Krzysztof Kolasiński - Norbert Petryszen 2:1 6 6
6 3 2
10 29.05 19:00-21:00 Grzegorz Załuski - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 3 (107)
6 
11 05.06 20:00-22:00 Piotr Gala - Łukasz Kaźmierczak 2:0 7 6  
6 1  
12 31.05 19:00-20:30 Piotr Gala - Grzegorz Załuski 2:0 6 6  
1 4  
13 29.05 20:00-21:30 Piotr Gala - Mariusz Słowik 2:0 6 6  
1 0  
14 04.06 17:00-18:30 Krzysztof Kolasiński - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
4 1  
15 04.06 16:00-17:30 Norbert Petryszen - Łukasz Górski 2:0 6 6  
2 3  
16 06.06 11:00-13:00 Łukasz Górski - Krzysztof Wróbel 2:1 7 2 6
6 4
17 07.06 19:00-21:00 Grzegorz Załuski - Jarosław Sajewicz 2:1 6 2 10
6 0
18 Norbert Petryszen - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
2 2  
19 Paweł Szkudlarek - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 3 6
6 4
20 11.06 17:00-18:30 Rafał Fryska - Piotr Gala 2:0 6 6  
3 4  
21 13.06 Mariusz Słowik - Łukasz Górski 2:0 6 6  
4 3  
22 17.06 21:00-22:30 Mariusz Słowik - Paweł Szkudlarek 2:0 6 6  
1 2  
23 17.06 16:00-17:30 Zbigniew Pawlak - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
3 3  
24 18.06 17:00-18:30 Rafał Fryska - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
0 2  
25 19.06 Mariusz Słowik - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
2 1  
26 18.06 20:00-21:30 Krzysztof Kolasiński - Łukasz Górski 2:0 6 6  
4 3  
27 Krzysztof Wróbel - Łukasz Kaźmierczak 2:1 7 3 7
6 6
28 23.06.2020 Łukasz Górski - Grzegorz Załuski 2:0 6 6  
4 3  
29 Mariusz Słowik - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
4 4  
30 Piotr Gala - Zbigniew Pawlak 2:1 6 6 6
7 2
31 24.06.2020 Rafał Fryska - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
1 1  
32 Piotr Gala - Paweł Szkudlarek 2:0 6 6  
1 2  
33 Łukasz Górski - Łukasz Kaźmierczak 2:1 7 6
6 5 3
34 Zbigniew Pawlak - Grzegorz Załuski 2:1 7 7
7 6 5
35 Rafał Fryska - Mariusz Słowik 2:1 6 2 7
6 6
10:3 w super tiebreaku
36 Krzysztof Kolasiński - Piotr Gala 2:0 6 7  
4 6  
37 Jarosław Sajewicz - Łukasz Kaźmierczak 2:0 7 6  
5 0  
38 Rafał Fryska - Zbigniew Pawlak 2:0 6 7  
0 6  
39 Krzysztof Kolasiński - Grzegorz Załuski 2:1 6 6
6 3 3
40 Rafał Fryska - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
2 0  
41 Łukasz Kaźmierczak - Mariusz Słowik 2:0 6 6  
0 0  
42 Norbert Petryszen - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
3 2  
43 Krzysztof Kolasiński - Paweł Szkudlarek 2:0 6 6  
2 2  
44 Piotr Gala - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
1 2  

Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 875

Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 876

Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 876
 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 15.05.2020 20:00-21:00 Krzysztof Kolasiński - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
1 1  
2 18.05.2020 20:30-22:30 Zbigniew Pawlak - Krzysztof Wróbel 2:1 6 6
7 4 1
4 20.05 19:30-21:00 Krzysztof Kolasiński - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
1 3  
5 21.05 18:30-20:30 Jarosław Sajewicz - Norbert Petryszen 2:1 6 7
6 4 5
6 26.05 20:00-22:30 Zbigniew Pawlak - Łukasz Górski 2:1 6 6 6
7 3
7 24.05 17:00-18:30 Piotr Gala - Łukasz Górski 2:1 6 10
7 4 8
8 26.05 19:30-21:00 Krzysztof Kolasiński - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
0 2  
9 28.05 16:00-18:00 Krzysztof Kolasiński - Norbert Petryszen 2:1 6 6
6 3 2
10 29.05 19:00-21:00 Grzegorz Załuski - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 3 (107)
6 
11 05.06 20:00-22:00 Piotr Gala - Łukasz Kaźmierczak 2:0 7 6  
6 1  
12 31.05 19:00-20:30 Piotr Gala - Grzegorz Załuski 2:0 6 6  
1 4  
13 29.05 20:00-21:30 Piotr Gala - Mariusz Słowik 2:0 6 6  
1 0  
14 04.06 17:00-18:30 Krzysztof Kolasiński - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
4 1  
15 04.06 16:00-17:30 Norbert Petryszen - Łukasz Górski 2:0 6 6  
2 3  
16 06.06 11:00-13:00 Łukasz Górski - Krzysztof Wróbel 2:1 7 2 6
6 4
17 07.06 19:00-21:00 Grzegorz Załuski - Jarosław Sajewicz 2:1 6 2 10
6 0
18 Norbert Petryszen - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
2 2  
19 Paweł Szkudlarek - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 3 6
6 4
20 11.06 17:00-18:30 Rafał Fryska - Piotr Gala 2:0 6 6  
3 4  
21 13.06 Mariusz Słowik - Łukasz Górski 2:0 6 6  
4 3  
22 17.06 21:00-22:30 Mariusz Słowik - Paweł Szkudlarek 2:0 6 6  
1 2  
23 17.06 16:00-17:30 Zbigniew Pawlak - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
3 3  
24 18.06 17:00-18:30 Rafał Fryska - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
0 2  
25 19.06 Mariusz Słowik - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
2 1  
26 18.06 20:00-21:30 Krzysztof Kolasiński - Łukasz Górski 2:0 6 6  
4 3  
27 Krzysztof Wróbel - Łukasz Kaźmierczak 2:1 7 3 7
6 6
28 23.06.2020 Łukasz Górski - Grzegorz Załuski 2:0 6 6  
4 3  
29 Mariusz Słowik - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
4 4  
30 Piotr Gala - Zbigniew Pawlak 2:1 6 6 6
7 2
31 24.06.2020 Rafał Fryska - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
1 1  
32 Piotr Gala - Paweł Szkudlarek 2:0 6 6  
1 2  
33 Łukasz Górski - Łukasz Kaźmierczak 2:1 7 6
6 5 3
34 Zbigniew Pawlak - Grzegorz Załuski 2:1 7 7
7 6 5
35 Rafał Fryska - Mariusz Słowik 2:1 6 2 7
6 6
10:3 w super tiebreaku
36 Krzysztof Kolasiński - Piotr Gala 2:0 6 7  
4 6  
37 Jarosław Sajewicz - Łukasz Kaźmierczak 2:0 7 6  
5 0  
38 Rafał Fryska - Zbigniew Pawlak 2:0 6 7  
0 6  
39 Krzysztof Kolasiński - Grzegorz Załuski 2:1 6 6
6 3 3
40 Rafał Fryska - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
2 0  
41 Łukasz Kaźmierczak - Mariusz Słowik 2:0 6 6  
0 0  
42 Norbert Petryszen - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
3 2  
43 Krzysztof Kolasiński - Paweł Szkudlarek 2:0 6 6  
2 2  
44 Piotr Gala - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
1 2  
69 18.05,2020 17:30-19:00 Michał Ankudowicz - Janek Więcławski 2:0 7 6  
5 3  
79 18.05 13:30-15:00 Jacek Luterek - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
1 4  
80 21.05 16:30-18:00 Jerzy Zawada - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
1 0  
81 21.05 17:00-18:30 Piotr Kaźmierczak - Paweł Flantowicz 2:0 6 6  
2 2  
82 22.05 19:00-20:30 Michał Mazur - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
2 2  
83 23.05 17:00-18:30 Sebastian Sokołowski - Adam Jurzysta 2:1 6 4 7
6 6
(7:2)
84 28.05 13:00-15:00 Janusz Kowaliński - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
0 1  
85 29.05.2020 20:00-21:30 Sebastian Sokołowski - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
3 2  
86 2.06 14:00-16:00 Jacek Luterek - Janusz Kowaliński 2:1 7 4 7
6 6
87 10.05 16:00-17:30 Janek Więcławski - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
0 0  
88 12.05 20:00-21:30 Jerzy Zawada - Jacek Luterek 2:0 6 6  
2 2  
89 10.06.2020 Janek Więcławski - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
2 0  
krecz
90 04.06 15:00-16:30 Michał Mazur - Janek Więcławski 2:0 6 6  
4 3  
91 04.06 19:00-21:00 Paweł Flantowicz - Adam Jurzysta 2:1 6 6 (10
7 6)
92 27.05 18:00-19:30 Piotr Kaźmierczak - Janek Więcławski 2:0 6 6  
4 3  
93 05.06 17:00-18:30 Piotr Kaźmierczak - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 2  
94 Michał Ankudowicz - Jacek Luterek 2:0 6 6  
0 1  
95 Michał Mazur - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
3 0  
96 11.06 10:30-12:30 Michał Ankudowicz - Paweł Flantowicz 2:0 6 6  
1 4  
97 11.06 Maciej Kaczorowski - Janusz Kowaliński 2:0 6 7  
2 5  
98 11.06 Janusz Kowaliński - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
2 2  
99 14.06 7:00-8:30 Michał Ankudowicz - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 2  
100 13.06 Adam Jurzysta - Janusz Kowaliński 2:1 6 6
6 3 4
101 15.06 17:00-18:30 Michał Mazur - Jerzy Zawada 2:1 6 (10
6 0 7)
102 15.06 17:00-18:30 Paweł Flantowicz - Jacek Luterek 2:0 6 6  
4 4  
103 18.06 15:00-16:30 Janusz Kowaliński - Janek Więcławski 2:1 6 6
6 3 4
104 18.06 Michał Mazur - Maciej Kaczorowski 2:1 7 5 (10
7 1)
105 Paweł Flantowicz - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
0 0  
106 19.06 14:00-16:00 Michał Mazur - Piotr Kaźmierczak 2:0 6 6  
2 3  
107 18.06 20:30-22:30 Michał Ankudowicz - Jerzy Zawada 2:0 7 6  
5 2  
108 22.06.2020 Jacek Luterek - Sebastian Sokołowski 2:0 6 7  
4 5  
109 25.06.2020 Michał Ankudowicz - Michał Mazur 2:0 6 6  
3 3  
110 26.06.2020 Michał Ankudowicz - Sebastian Sokołowski 2:0 6 6  
4 2  
111 Paweł Jakubczak - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
4 4  
112 Janusz Kowaliński - Michał Mazur 2:0 6 6  
2 2  
113 Michał Mazur - Jacek Luterek 2:1 6 7
7 2 6
10:8 w super tiebreaku
114 30.06.2020 Piotr Kaźmierczak - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
2 2  
115 Michał Ankudowicz - Adam Jurzysta 2:0 6 7  
3 5  
116 Jerzy Zawada - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
3 2  
117 Jerzy Zawada - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
3 3  
118 Janek Więcławski - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
1 4  
119 07.07.2020 Jacek Luterek - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
4 2  
120 Jerzy Zawada - Sebastian Sokołowski 2:0 6 6  
4 3  
121 Jerzy Zawada - Paweł Flantowicz 2:1 6 6
7 2 4
122 Piotr Kaźmierczak - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
4 1  
123 Jacek Luterek - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
0 1  
124 Michał Ankudowicz - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
2 3  
125 Michał Mazur - Sebastian Sokołowski 2:0 6 7  
4 5  
126 Janusz Kowaliński - Paweł Flantowicz 2:0 6 6  
3 2  

II runda


Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 1020

Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 1021

Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 1021
 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 15.05.2020 20:00-21:00 Krzysztof Kolasiński - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
1 1  
2 18.05.2020 20:30-22:30 Zbigniew Pawlak - Krzysztof Wróbel 2:1 6 6
7 4 1
3 -      
     
4 20.05 19:30-21:00 Krzysztof Kolasiński - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
1 3  
5 21.05 18:30-20:30 Jarosław Sajewicz - Norbert Petryszen 2:1 6 7
6 4 5
6 26.05 20:00-22:30 Zbigniew Pawlak - Łukasz Górski 2:1 6 6 6
7 3
7 24.05 17:00-18:30 Piotr Gala - Łukasz Górski 2:1 6 10
7 4 8
8 26.05 19:30-21:00 Krzysztof Kolasiński - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
0 2  
9 28.05 16:00-18:00 Krzysztof Kolasiński - Norbert Petryszen 2:1 6 6
6 3 2
10 29.05 19:00-21:00 Grzegorz Załuski - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 3 (107)
6 
11 05.06 20:00-22:00 Piotr Gala - Łukasz Kaźmierczak 2:0 7 6  
6 1  
12 31.05 19:00-20:30 Piotr Gala - Grzegorz Załuski 2:0 6 6  
1 4  
13 29.05 20:00-21:30 Piotr Gala - Mariusz Słowik 2:0 6 6  
1 0  
14 04.06 17:00-18:30 Krzysztof Kolasiński - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
4 1  
15 04.06 16:00-17:30 Norbert Petryszen - Łukasz Górski 2:0 6 6  
2 3  
16 06.06 11:00-13:00 Łukasz Górski - Krzysztof Wróbel 2:1 7 2 6
6 4
17 07.06 19:00-21:00 Grzegorz Załuski - Jarosław Sajewicz 2:1 6 2 10
6 0
18 Norbert Petryszen - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
2 2  
19 Paweł Szkudlarek - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 3 6
6 4
20 11.06 17:00-18:30 Rafał Fryska - Piotr Gala 2:0 6 6  
3 4  
21 13.06 Mariusz Słowik - Łukasz Górski 2:0 6 6  
4 3  
22 17.06 21:00-22:30 Mariusz Słowik - Paweł Szkudlarek 2:0 6 6  
1 2  
23 17.06 16:00-17:30 Zbigniew Pawlak - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
3 3  
24 18.06 17:00-18:30 Rafał Fryska - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
0 2  
25 19.06 Mariusz Słowik - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
2 1  
26 18.06 20:00-21:30 Krzysztof Kolasiński - Łukasz Górski 2:0 6 6  
4 3  
27 Krzysztof Wróbel - Łukasz Kaźmierczak 2:1 7 3 7
6 6
28 23.06.2020 Łukasz Górski - Grzegorz Załuski 2:0 6 6  
4 3  
29 Mariusz Słowik - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
4 4  
30 Piotr Gala - Zbigniew Pawlak 2:1 6 6 6
7 2
31 24.06.2020 Rafał Fryska - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
1 1  
32 Piotr Gala - Paweł Szkudlarek 2:0 6 6  
1 2  
33 Łukasz Górski - Łukasz Kaźmierczak 2:1 7 6
6 5 3
34 Zbigniew Pawlak - Grzegorz Załuski 2:1 7 7
7 6 5
35 Rafał Fryska - Mariusz Słowik 2:1 6 2 7
6 6
10:3 w super tiebreaku
36 Krzysztof Kolasiński - Piotr Gala 2:0 6 7  
4 6  
37 Jarosław Sajewicz - Łukasz Kaźmierczak 2:0 7 6  
5 0  
38 Rafał Fryska - Zbigniew Pawlak 2:0 6 7  
0 6  
39 Krzysztof Kolasiński - Grzegorz Załuski 2:1 6 6
6 3 3
40 Rafał Fryska - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
2 0  
41 Łukasz Kaźmierczak - Mariusz Słowik 2:0 6 6  
0 0  
42 Norbert Petryszen - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
3 2  
43 Krzysztof Kolasiński - Paweł Szkudlarek 2:0 6 6  
2 2  
44 Piotr Gala - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
1 2  
45 -      
     
46 -      
     
47 -      
     
48 -      
     
49 -      
     
50 -      
     
51 -      
     
52 -      
     
53 -      
     
54 -      
     
55 -      
     
56 -      
     
57 -      
     
58 -      
     
59 -      
     
60 -      
     
61 -      
     
62 -      
     
63 -      
     
64 -      
     
65 -      
     
66 -      
     
67 -      
     
68 -      
     
69 18.05,2020 17:30-19:00 Michał Ankudowicz - Janek Więcławski 2:0 7    
56    
70 -      
     
71 -      
     
72 -      
     
73 -      
     
74 -      
     
75 -      
     
76 -      
     
77 -      
     
78 -      
     

Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 1020

Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 1021

Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 1021
 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 15.05.2020 20:00-21:00 Krzysztof Kolasiński - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
1 1  
2 18.05.2020 20:30-22:30 Zbigniew Pawlak - Krzysztof Wróbel 2:1 6 6
7 4 1
3 -      
     
4 20.05 19:30-21:00 Krzysztof Kolasiński - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
1 3  
5 21.05 18:30-20:30 Jarosław Sajewicz - Norbert Petryszen 2:1 6 7
6 4 5
6 26.05 20:00-22:30 Zbigniew Pawlak - Łukasz Górski 2:1 6 6 6
7 3
7 24.05 17:00-18:30 Piotr Gala - Łukasz Górski 2:1 6 10
7 4 8
8 26.05 19:30-21:00 Krzysztof Kolasiński - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
0 2  
9 28.05 16:00-18:00 Krzysztof Kolasiński - Norbert Petryszen 2:1 6 6
6 3 2
10 29.05 19:00-21:00 Grzegorz Załuski - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 3 (107)
6 
11 05.06 20:00-22:00 Piotr Gala - Łukasz Kaźmierczak 2:0 7 6  
6 1  
12 31.05 19:00-20:30 Piotr Gala - Grzegorz Załuski 2:0 6 6  
1 4  
13 29.05 20:00-21:30 Piotr Gala - Mariusz Słowik 2:0 6 6  
1 0  
14 04.06 17:00-18:30 Krzysztof Kolasiński - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
4 1  
15 04.06 16:00-17:30 Norbert Petryszen - Łukasz Górski 2:0 6 6  
2 3  
16 06.06 11:00-13:00 Łukasz Górski - Krzysztof Wróbel 2:1 7 2 6
6 4
17 07.06 19:00-21:00 Grzegorz Załuski - Jarosław Sajewicz 2:1 6 2 10
6 0
18 Norbert Petryszen - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
2 2  
19 Paweł Szkudlarek - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 3 6
6 4
20 11.06 17:00-18:30 Rafał Fryska - Piotr Gala 2:0 6 6  
3 4  
21 13.06 Mariusz Słowik - Łukasz Górski 2:0 6 6  
4 3  
22 17.06 21:00-22:30 Mariusz Słowik - Paweł Szkudlarek 2:0 6 6  
1 2  
23 17.06 16:00-17:30 Zbigniew Pawlak - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
3 3  
24 18.06 17:00-18:30 Rafał Fryska - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
0 2  
25 19.06 Mariusz Słowik - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
2 1  
26 18.06 20:00-21:30 Krzysztof Kolasiński - Łukasz Górski 2:0 6 6  
4 3  
27 Krzysztof Wróbel - Łukasz Kaźmierczak 2:1 7 3 7
6 6
28 23.06.2020 Łukasz Górski - Grzegorz Załuski 2:0 6 6  
4 3  
29 Mariusz Słowik - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
4 4  
30 Piotr Gala - Zbigniew Pawlak 2:1 6 6 6
7 2
31 24.06.2020 Rafał Fryska - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
1 1  
32 Piotr Gala - Paweł Szkudlarek 2:0 6 6  
1 2  
33 Łukasz Górski - Łukasz Kaźmierczak 2:1 7 6
6 5 3
34 Zbigniew Pawlak - Grzegorz Załuski 2:1 7 7
7 6 5
35 Rafał Fryska - Mariusz Słowik 2:1 6 2 7
6 6
10:3 w super tiebreaku
36 Krzysztof Kolasiński - Piotr Gala 2:0 6 7  
4 6  
37 Jarosław Sajewicz - Łukasz Kaźmierczak 2:0 7 6  
5 0  
38 Rafał Fryska - Zbigniew Pawlak 2:0 6 7  
0 6  
39 Krzysztof Kolasiński - Grzegorz Załuski 2:1 6 6
6 3 3
40 Rafał Fryska - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
2 0  
41 Łukasz Kaźmierczak - Mariusz Słowik 2:0 6 6  
0 0  
42 Norbert Petryszen - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
3 2  
43 Krzysztof Kolasiński - Paweł Szkudlarek 2:0 6 6  
2 2  
44 Piotr Gala - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
1 2  
45 -      
     
46 -      
     
47 -      
     
48 -      
     
49 -      
     
50 -      
     
51 -      
     
52 -      
     
53 -      
     
54 -      
     
55 -      
     
56 -      
     
57 -      
     
58 -      
     
59 -      
     
60 -      
     
61 -      
     
62 -      
     
63 -      
     
64 -      
     
65 -      
     
66 -      
     
67 -      
     
68 -      
     
69 18.05,2020 17:30-19:00 Michał Ankudowicz - Janek Więcławski 2:0 7    
56    
70 -      
     
71 -      
     
72 -      
     
73 -      
     
74 -      
     
75 -      
     
76 -      
     
77 -      
     
78 -      
     
79 18.05 13:30-15:00 Jacek Luterek - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
1 4  
80 21.05 16:30-18:00 Jerzy Zawada - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
1 0  
81 21.05 17:00-18:30 Piotr Kaźmierczak - Paweł Flantowicz 2:0 6 6  
2 2  
82 22.05 19:00-20:30 Michał Mazur - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
2 2  
83 23.05 17:00-18:30 Sebastian Sokołowski - Adam Jurzysta 2:1 6 4 7
6 6
(7:2)
84 28.05 13:00-15:00 Janusz Kowaliński - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
0 1  
85 29.05.2020 20:00-21:30 Sebastian Sokołowski - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
3 2  
86 2.06 14:00-16:00 Jacek Luterek - Janusz Kowaliński 2:1 7 4 7
6 6
87 10.05 16:00-17:30 Janek Więcławski - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
0 0  
88 12.05 20:00-21:30 Jerzy Zawada - Jacek Luterek 2:0 6 6  
2 2  
89 10.06.2020 Janek Więcławski - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
2 0  
krecz
90 04.06 15:00-16:30 Michał Mazur - Janek Więcławski 2:0 6 6  
4 3  
91 04.06 19:00-21:00 Paweł Flantowicz - Adam Jurzysta 2:1 6 6 (10
7 6)
92 27.05 18:00-19:30 Piotr Kaźmierczak - Janek Więcławski 2:0 6 6  
4 3  
93 05.06 17:00-18:30 Piotr Kaźmierczak - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 2  
94 Michał Ankudowicz - Jacek Luterek 2:0 6 6  
0 1  
95 Michał Mazur - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
3 0  
96 11.06 10:30-12:30 Michał Ankudowicz - Paweł Flantowicz 2:0 6 6  
1 4  
97 11.06 Maciej Kaczorowski - Janusz Kowaliński 2:0 6 7  
2 5  
98 11.06 Janusz Kowaliński - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
2 2  
99 14.06 7:00-8:30 Michał Ankudowicz - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 2  
100 13.06 Adam Jurzysta - Janusz Kowaliński 2:1 6 6
6 3 4
101 15.06 17:00-18:30 Michał Mazur - Jerzy Zawada 2:1 6 (10
6 0 7)
102 15.06 17:00-18:30 Paweł Flantowicz - Jacek Luterek 2:0 6 6  
4 4  
103 18.06 15:00-16:30 Janusz Kowaliński - Janek Więcławski 2:1 6 6
6 3 4
104 18.06 Michał Mazur - Maciej Kaczorowski 2:1 7 5 (10
7 1)
105 Paweł Flantowicz - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
0 0  
106 19.06 14:00-16:00 Michał Mazur - Piotr Kaźmierczak 2:0 6 6  
2 3  
107 18.06 20:30-22:30 Michał Ankudowicz - Jerzy Zawada 2:0 7 6  
5 2  
108 22.06.2020 Jacek Luterek - Sebastian Sokołowski 2:0 6 7  
4 5  
109 25.06.2020 Michał Ankudowicz - Michał Mazur 2:0 6 6  
3 3  
110 26.06.2020 Michał Ankudowicz - Sebastian Sokołowski 2:0 6 6  
4 2  
111 Paweł Jakubczak - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
4 4  
112 Janusz Kowaliński - Michał Mazur 2:0 6 6  
2 2  
113 Michał Mazur - Jacek Luterek 2:1 6 7
7 2 6
10:8 w super tiebreaku
114 30.06.2020 Piotr Kaźmierczak - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
2 2  
115 Michał Ankudowicz - Adam Jurzysta 2:0 6 7  
3 5  
116 Jerzy Zawada - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
3 2  
117 Jerzy Zawada - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
3 3  
118 Janek Więcławski - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
1 4  
119 07.07.2020 Jacek Luterek - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
4 2  
120 Jerzy Zawada - Sebastian Sokołowski 2:0 6 6  
4 3  
121 Jerzy Zawada - Paweł Flantowicz 2:1 6 6
7 2 4
122 Piotr Kaźmierczak - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
4 1  
123 Jacek Luterek - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
0 1  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Janek Więcławski  47  15  11  4  22 / 13  144 / 122
2 Jerzy Zawada  41  14  7  7  16 / 14  107 / 89
3 Michał Mazur  38  12  6  6  17 / 13  126 / 93
4 Krzysztof Kolasiński  31  8  8  0  16 / 5  98 / 59
5 Piotr Gala  29  9  5  4  13 / 10  54 / 30
6 Janusz Kowaliński  28  15  2  13  9 / 28  118 / 161
7 Mariusz Słowik  27  6  6  0  12 / 1  26 / 18
8 Łukasz Górski  27  15  2  13  8 / 28  151 / 213
9 Michał Ankudowicz  27  6  6  0  12 / 1  24 / 8
10 Łukasz Kaźmierczak  20  5  5  0  10 / 0  62 / 34
11 Jacek Luterek  18  8  2  6  6 / 14  76 / 110
12 Paweł Flantowicz  17  5  4  1  8 / 2  46 / 28
13 Piotr Kaźmierczak  16  4  3  1  6 / 3  27 / 28
14 Rafał Fryska  16  5  2  3  6 / 7  40 / 48
15 Grzegorz Załuski  12  4  3  1  6 / 3  47 / 30
16 Paweł Jakubczak  12  7  1  6  4 / 12  5 / 24
17 Jarosław Sajewicz  11  5  2  3  5 / 7  12 / 24
18 Norbert Petryszen  9  3  2  1  4 / 2  20 / 15
19 Zbigniew Pawlak  7  3  0  3  0 / 6  14 / 26
20 Adam Jurzysta  6  2  2  0  4 / 2  0 / 0
21 Paweł Szkudlarek  4  3  0  3  1 / 6  20 / 40
22 Krzysztof Wróbel  2  2  0  2  0 / 4  8 / 25
23 Jacek Denisewicz  2  2  0  2  0 / 4  0 / 0
24 Maciej Kaczorowski  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0
25 Sebastian Sokołowski  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0
facebook