<< powrót

Ekstraklasa FG 2019 rewanże

I runda

Ekstraklasa FG 2019 rewanże
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Krzysztof Kolasiński  31  8  8  0  16 / 1  93 / 57  
 2 Michał Ankudowicz  30  10  7  3  14 / 7  108 / 90  
 3 Michał Mazur  27  10  6  4  13 / 10  108 / 107  
 4 Piotr Klim  25  8  5  3  12 / 6  103 / 48  
 5 Jacek Luterek  18  8  3  5  8 / 11  90 / 89  
 6 Mariusz Słowik  17  5  4  1  9 / 3  70 / 48  
 7 Zbigniew Pawlak  16  9  3  6  7 / 15  59 / 112  
 8 Tomasz Wawrzyniak  16  7  3  4  7 / 9  67 / 75  
 9 Rafał Fryska  14  5  3  2  6 / 4  47 / 37  
 10 Łukasz Górski  14  9  1  8  4 / 16  76 / 116  
 11 Jerzy Zawada  14  7  2  5  5 / 10  43 / 59  
 12 Maciej Kaczorowski  10  6  2  4  4 / 10  59 / 80  
 13 Piotr Gala  8  4  1  3  3 / 6  36 / 41  

Ekstraklasa FG 2019 rewanże

Lp.Imię i Naziwsko12345678910111213PUNKTY
 1 Krzysztof Kolasiński 2:0 2:0 2:1   2:0 2:0 2:0 2:0  2:0  31
 2 Michał Ankudowicz 0:2  2:1 2:0 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 0:2 2:0  30
 3 Michał Mazur 0:2  0:2 2:0 0:2 1:2 2:1 2:0  2:0 2:0 2:1 27
 4 Piotr Klim 1:2 1:2 2:0 2:0    2:0 0:2 2:0 2:0  25
 5 Jacek Luterek  0:2 0:2 0:2  2:1 1:2 2:0  2:0 1:2  18
 6 Mariusz Słowik  2:0 2:0    2:0 2:1   1:2  17
 7 Tomasz Wawrzyniak 0:2 0:2 2:1  1:2  2:0 2:0  0:2   16
 8 Zbigniew Pawlak 0:2 0:2 1:2  2:1 0:2 0:2 2:1 0:2 2:1   16
 9 Łukasz Górski 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 0:2 1:2    2:0 14
 10 Rafał Fryska 0:2 0:2  2:0    2:0    2:0 14
 11 Jerzy Zawada  2:0 0:2 0:2 0:2  2:0 1:2    0:2 14
 12 Maciej Kaczorowski 0:2 0:2 0:2 0:2 2:1 2:1       10
 13 Piotr Gala   1:2      0:2 0:2 2:0  8

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 17.07 Michał Ankudowicz - Rafał Fryska 2:0 6 6  
3 4  
2 17.07 Jacek Luterek - Jerzy Zawada 2:0 6 7  
2 6  
3 Piotr Klim - Michał Mazur 2:0 6 6  
3 0  
4 Michał Ankudowicz - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
4 1  
5 22.07 Maciej Kaczorowski - Mariusz Słowik 2:1 7 2 6
6 3
6 22.07. Piotr Klim - Łukasz Górski 2:0 6 6  
0 1  
7 23.07 Piotr Klim - Jacek Luterek 2:0 6 6  
2 1  
8 Tomasz Wawrzyniak - Łukasz Górski 2:0 6 6  
0 2  
9 Michał Mazur - Maciej Kaczorowski 2:0 6 7  
3 6 (7  
10 Krzysztof Kolasiński - Michał Ankudowicz 2:0 6 6  
3 1  
11 Michał Mazur - Jacek Luterek 2:0 6 6  
3 0  
12 Jerzy Zawada - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
2 0  
13 Michał Mazur - Łukasz Górski 2:0 6 6
6 2 4
14 Piotr Klim - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
0 1  
15 8.08.2019 Zbigniew Pawlak - Jacek Luterek 2:1 6 (14
6 3 13)
16 7.08.2019 Mariusz Słowik - Michał Ankudowicz 2:0 6 6  
3 4  
17 Krzysztof Kolasiński - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
4 3  
18 8.08 Tomasz Wawrzyniak - Michał Mazur 2:1 7 4 6
6 4
19 9.08 Mariusz Słowik - Michał Mazur 2:0 6 6  
4 1  
20 Łukasz Górski - Piotr Gala 2:0 6 6  
4 1  
21 Tomasz Wawrzyniak - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
1 3  
22 Piotr Gala - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
1 3  
23 14,08 Krzysztof Kolasiński - Maciej Kaczorowski 2:0 6 6  
3 4  
24 Mariusz Słowik - Łukasz Górski 2:1 7 6
7 5 3
25 15.08 Jerzy Zawada - Michał Ankudowicz 2:0 7 6  
5 3  
26 Krzysztof Kolasiński - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
3 3  
27 20.08.2019 Zbigniew Pawlak - Jerzy Zawada 2:1 6 3 7
6 6
28 Krzysztof Kolasiński - Piotr Klim 2:1 7 (12
6 5 10)
29 Maciej Kaczorowski - Jacek Luterek 2:1 7 6
6 6 4
30 Rafał Fryska - Piotr Gala 2:0 6 6  
3 4  
31 27.08.2019 Zbigniew Pawlak - Łukasz Górski 2:1 6 3 7
6 6
tie break w trzecim secie 12:10
32 Rafał Fryska - Piotr Klim 2:0 6 6  
2 4  
33 Jacek Luterek - Łukasz Górski 2:0 6 7  
4 5  
34 Krzysztof Kolasiński - Michał Mazur 2:0 6 6  
1 1  
35 Rafał Fryska - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
0 0  
36 3.09 Michał Ankudowicz - Łukasz Górski 2:0 6 6  
2 4  
37 4.09 Piotr Klim - Maciej Kaczorowski 2:0 6 6  
2 1  
38 05.09 Jacek Luterek - Tomasz Wawrzyniak 2:1 6 7
6 0 6
TB (7:2)
39 Mariusz Słowik - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
2 4  
40 Michał Ankudowicz - Jacek Luterek 2:0 6 6  
1 3  
41 Krzysztof Kolasiński - Rafał Fryska 2:0 6 6  
2 2  
42 Krzysztof Kolasiński - Łukasz Górski 2:0 6 6  
2 4  
43 23.09.2019 Michał Ankudowicz - Maciej Kaczorowski 2:0 6 6  
3 4  
44 Michał Mazur - Piotr Gala 2:1 6 6
6 3 3
ST (10:5)
45 Michał Mazur - Zbigniew Pawlak 2:1 6 4 6
6 3
46 Michał Ankudowicz - Piotr Klim 2:1 7 6
6 6 4
47 4.10.2019 Michał Ankudowicz - Zbigniew Pawlak 2:0 6 7  
2 6  
48 23.10.2019 Michał Mazur - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
3 2  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Krzysztof Kolasiński  31  8  8  0  16 / 1  93 / 57
2 Michał Ankudowicz  30  10  7  3  14 / 7  108 / 90
3 Michał Mazur  27  10  6  4  13 / 10  108 / 107
4 Piotr Klim  25  8  5  3  12 / 6  103 / 48
5 Jacek Luterek  18  8  3  5  8 / 11  90 / 89
6 Mariusz Słowik  17  5  4  1  9 / 3  70 / 48
7 Zbigniew Pawlak  16  9  3  6  7 / 15  59 / 112
8 Tomasz Wawrzyniak  16  7  3  4  7 / 9  67 / 75
9 Jerzy Zawada  14  7  2  5  5 / 10  43 / 59
10 Rafał Fryska  14  5  3  2  6 / 4  47 / 37
11 Łukasz Górski  14  9  1  8  4 / 16  76 / 116
12 Maciej Kaczorowski  10  6  2  4  4 / 10  59 / 80
13 Piotr Gala  8  4  1  3  3 / 6  36 / 41
facebook