<< powrót

3 Liga FG 2019

I runda

3 Liga FG 2019
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Darek Rudy  20  6  5  1  10 / 3  68 / 50  
 2 Paweł Zamkiewicz  19  6  4  2  9 / 4  68 / 48  
 3 Konrad Mikołajewski  16  5  4  1  8 / 3  61 / 42  
 4 Ireneusz Piotrowski  15  6  3  3  6 / 6  58 / 58  
 5 Jacek Fabisiak  9  3  2  1  4 / 2  32 / 20  
 6 Marek Grodek  8  2  2  0  4 / 0  24 / 11  
 7 Waldek Pluszkis  8  7  0  7  1 / 14  45 / 94  
 8 Przemysław Pieterek  4  2  1  1  2 / 3  23 / 30  
 9 Krzysztof Beltrani  4  3  0  3  1 / 6  23 / 38  
 10 Maurycy Wierzchowiecki  2  2  0  2  0 / 4  13 / 24  
 11 Piotr Żurawski  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  

3 Liga FG 2019

Lp.Imię i Naziwsko1234567891011PUNKTY
 1 Darek Rudy 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0  2:1    20
 2 Paweł Zamkiewicz 2:0 1:2 0:2  2:0  2:0 2:0   19
 3 Konrad Mikołajewski 0:2 2:1 2:0  2:0  2:0    16
 4 Ireneusz Piotrowski 0:2 2:0 0:2 0:2 2:0    2:0  15
 5 Jacek Fabisiak 0:2   2:0 2:0      9
 6 Waldek Pluszkis 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2  1:2   8
 7 Marek Grodek      2:0   2:0  8
 8 Krzysztof Beltrani 1:2 0:2 0:2        4
 9 Przemysław Pieterek  0:2    2:1     4
 10 Maurycy Wierzchowiecki    0:2   0:2    2
 11 Piotr Żurawski           0

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 12.05.2019 Konrad Mikołajewski - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
4 2  
2 12.05.2019 Jacek Fabisiak - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 1  
3 23.05.2019 19:00-20:30 Maurycy Wierzchowiecki - Krzysztof Beltrani      
     
4 19.05.2019 17:00-19:00 Paweł Zamkiewicz - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
2 2  
6 19.05.2019 10:00-11:30 Piotr Żurawski - Jacek Fabisiak      
     
7 Ireneusz Piotrowski - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
2 4  
8 08.06.2016 Marek Grodek - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
2 2  
9 Paweł Zamkiewicz - Darek Rudy 2:0 6 6  
3 3  
10 10.06.2019 20:00-22:00 Paweł Zamkiewicz - Krzysztof Beltrani 2:0 6 7  
1 5  
11 11.06.2019 Przemysław Pieterek - Waldek Pluszkis 2:1 7 10
6 6 6
12 18.06.2019 9:00-10:30 Darek Rudy - Ireneusz Piotrowski 2:0 7 6  
5 4  
13 18.06.2019 17:00-18:30 Darek Rudy - Jacek Fabisiak 2:0 6 6  
4 4  
14 Jacek Fabisiak - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
4 3  
15 27.06.2019 8:30-10:00 Darek Rudy - Krzysztof Beltrani 2:1 6 6
6 2 3
16 Konrad Mikołajewski - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
3 2  
17 Ireneusz Piotrowski - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
2 4  
18 Paweł Zamkiewicz - Przemysław Pieterek 2:0 6 6  
0 3  
19 Konrad Mikołajewski - Paweł Zamkiewicz 2:1 6 4 7
6 6
Trzeci set super tie break 10:4
20 8.07 Marek Grodek - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
3 4  
21 9.07 Ireneusz Piotrowski - Waldek Pluszkis 2:0 6 7  
4 5  
22 12.07 Darek Rudy - Konrad Mikołajewski 2:0 6 6  
3 4  
23 Darek Rudy - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 2  
24 Konrad Mikołajewski - Waldek Pluszkis 2:0 7 6  
5 1  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Darek Rudy  20  6  5  1  10 / 3  68 / 50
2 Paweł Zamkiewicz  19  6  4  2  9 / 4  68 / 48
3 Konrad Mikołajewski  16  5  4  1  8 / 3  61 / 42
4 Ireneusz Piotrowski  15  6  3  3  6 / 6  58 / 58
5 Jacek Fabisiak  9  3  2  1  4 / 2  32 / 20
6 Waldek Pluszkis  8  7  0  7  1 / 14  45 / 94
7 Marek Grodek  8  2  2  0  4 / 0  24 / 11
8 Krzysztof Beltrani  4  3  0  3  1 / 6  23 / 38
9 Przemysław Pieterek  4  2  1  1  2 / 3  23 / 30
10 Maurycy Wierzchowiecki  2  2  0  2  0 / 4  13 / 24
11 Piotr Żurawski  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0
facebook