<< powrót

2 Liga FG 2019 - odłam pierwszej Ligi

I runda

2 Liga 2019
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Zdzisław Lewandowski  38  10  9  1  19 / 2  121 / 39  
 2 Krzysztof Wróbel  32  9  8  1  17 / 4  121 / 67  
 3 Jarosław Sajewicz  24  7  6  1  12 / 3  86 / 51  
 4 Mieczysław Pyrek  21  6  5  1  10 / 2  63 / 36  
 5 Przemysław Lichwiarski  20  10  3  7  7 / 14  73 / 104  
 6 Paweł Jakubczak  20  9  4  5  8 / 11  80 / 85  
 7 Janusz Stasiak  16  7  3  4  7 / 9  67 / 74  
 8 Jarosław Gacki  15  9  2  7  6 / 16  77 / 124  
 9 Tomasz Żarczyński  13  4  3  1  6 / 2  38 / 23  
 10 Sławomir Wrocławski  7  7  0  7  0 / 14  28 / 85  
 11 Jakub Niezwiesny  5  4  0  4  1 / 8  29 / 58  
 12 Rafał Rzepka  4  4  0  4  0 / 8  11 / 48  

2 Liga 2019

Lp.Imię i Naziwsko123456789101112PUNKTY
 1 Zdzisław Lewandowski 1:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0  38
 2 Krzysztof Wróbel 2:1 1:2  2:0 2:0 2:0 2:1  2:0 2:0 2:0 32
 3 Jarosław Sajewicz 0:2 2:1  2:0 2:0  2:0  2:0  2:0 24
 4 Mieczysław Pyrek 0:2   2:0 2:0  2:0  2:0  2:0 21
 5 Paweł Jakubczak 0:2 0:2 0:2 0:2 2:0 2:1 2:0 0:2 2:0   20
 6 Przemysław Lichwiarski 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2  2:0 2:0 2:0 20
 7 Janusz Stasiak 0:2 0:2   1:2 2:0 2:1 0:2 2:0   16
 8 Jarosław Gacki 0:2 1:2 0:2 0:2 0:2 2:1 1:2 0:2  2:1  15
 9 Tomasz Żarczyński 0:2    2:0  2:0 2:0    13
 10 Sławomir Wrocławski 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2     7
 11 Jakub Niezwiesny 0:2 0:2    0:2  1:2    5
 12 Rafał Rzepka  0:2 0:2 0:2  0:2      4

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 12.05.2019 Krzysztof Wróbel - Paweł Jakubczak 2:0 7 7  
6 5  
2 12.05.2019 Przemysław Lichwiarski - Sławomir Wrocławski 2:0 7 6  
5 3  
3 14.05.2019 9:00-11:00 Jarosław Sajewicz - Krzysztof Wróbel 2:1 7 7
6 5 6
Jarek wygrał z Krzyśkiem w trzecim secie, który był dużym tie breakiem 10:7
4 15.05.2019 16:30-18:00 Krzysztof Wróbel - Sławomir Wrocławski 2:0 6 6  
0 1  
5 18.05.2019 10:00-11:30 Jarosław Sajewicz - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
4 0  
6 18.05.2019 9:30-11:00 Przemysław Lichwiarski - Zdzisław Lewandowski 0:2 1 2  
6 6  
7 19.05 10:00-11:00 Zdzisław Lewandowski - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
1 0  
8 22.05 19:00-20:30 Paweł Jakubczak - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
2 2  
9 24.05.2019 20:00-21:30 Paweł Jakubczak - Janusz Stasiak 2:1 6 6
6 2 3
10 25.05.2019 9:00-10:30 Janusz Stasiak - Jarosław Gacki 2:1 7 7 5
5 3 7
11 26.05.2019 10:00-11:30 Paweł Jakubczak - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 6  
0 1  
12 Krzysztof Wróbel - Zdzisław Lewandowski 2:1 6 0 6
6 4
13 29.05.2019 Krzysztof Wróbel - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
0 3  
14 03.06.2019 17:00-19:00 Jarosław Sajewicz - Paweł Jakubczak 2:0 6 7  
1 5  
15 07.06.2019 Jarosław Sajewicz - Rafał Rzepka      
     
16 08.06.2019 Krzysztof Wróbel - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
1 1  
17 09.06.2019 9:00-10:30 Przemysław Lichwiarski - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
2 3  
18 31.05.2019 Janusz Stasiak - Sławomir Wrocławski 2:0 6 6  
0 0  
19 31.05.2019 Przemysław Lichwiarski - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
0 2  
20 01.06.2019 Jarosław Sajewicz - Sławomir Wrocławski 2:0 6 6  
1 1  
21 04.06 Krzysztof Wróbel - Jarosław Gacki 2:1 6 6 6
7 1
22 07.06.2019 Jarosław Sajewicz - Przemysław Lichwiarski 2:0 7 6  
6 1  
23 08.06.2019 Mieczysław Pyrek - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
2 1  
24 14.06.2019 20:00-21:30 Mieczysław Pyrek - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 6  
2 3  
25 13.06.2019 Zdzisław Lewandowski - Sławomir Wrocławski 2:0 6 6  
1 3  
26 13.06.2019 11:00-13:30 Jarosław Gacki - Jakub Niezwiesny 2:1 6 10
7 3 8
27 11.06.2019 Zdzisław Lewandowski - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
1 1  
28 10.06.2019 19:00-20:30 Paweł Jakubczak - Sławomir Wrocławski 2:0 6 6  
3 3  
29 19.06.2019 Mieczysław Pyrek - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 4  
30 22.06.2019 Zdzisław Lewandowski - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
1 4  
31 23.06.2019 9:00-10:30 Krzysztof Wróbel - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
4 1  
32 24.06.2019 18:00-20:00 Tomasz Żarczyński - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 1  
33 Tomasz Żarczyński - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
2 1  
34 28.06.2019 Mieczysław Pyrek - Sławomir Wrocławski 2:0 6 6  
3 4  
35 29.06 Tomasz Żarczyński - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
2 3  
36 29.06 Jarosław Gacki - Przemysław Lichwiarski 2:1 6 6
6 1 2
37 30.06 10:00-11:30 Zdzisław Lewandowski - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
0 1  
38 Zdzisław Lewandowski - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
3 3  
39 5.07.2019 Janusz Stasiak - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 6  
4 3  
40 5.07 Mieczysław Pyrek - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
2 1  
41 Zdzisław Lewandowski - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
2 0  
42 11.07 Zdzisław Lewandowski - Mieczysław Pyrek 2:0 6 6  
2 1  
43 Krzysztof Wróbel - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 6  
3 1  
44 13.07 Jarosław Sajewicz - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
3 0  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Zdzisław Lewandowski  38  10  9  1  19 / 2  121 / 39
2 Krzysztof Wróbel  32  9  8  1  17 / 4  121 / 67
3 Jarosław Sajewicz  24  7  6  1  12 / 3  86 / 51
4 Mieczysław Pyrek  21  6  5  1  10 / 2  63 / 36
5 Przemysław Lichwiarski  20  10  3  7  7 / 14  73 / 104
6 Paweł Jakubczak  20  9  4  5  8 / 11  80 / 85
7 Janusz Stasiak  16  7  3  4  7 / 9  67 / 74
8 Jarosław Gacki  15  9  2  7  6 / 16  77 / 124
9 Tomasz Żarczyński  13  4  3  1  6 / 2  38 / 23
10 Sławomir Wrocławski  7  7  0  7  0 / 14  28 / 85
11 Jakub Niezwiesny  5  4  0  4  1 / 8  29 / 58
12 Rafał Rzepka  4  4  0  4  0 / 8  11 / 48
facebook