<< powrót

Ekstraklasa FG 2019

I runda

Ekstraklasa 2019
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Krzysztof Kolasiński  17  5  4  1  8 / 2  53 / 26  
 2 Rafał Fryska  15  5  3  2  7 / 4  64 / 33  
 3 Michał Ankudowicz  15  5  4  1  8 / 4  64 / 59  
 4 Mariusz Słowik  12  3  3  0  6 / 0  36 / 17  
 5 Jerzy Zawada  12  5  2  3  5 / 6  51 / 49  
 6 Tomasz Wawrzyniak  11  4  2  2  5 / 4  37 / 40  
 7 Piotr Klim  11  3  3  0  6 / 1  42 / 21  
 8 Michał Mazur  11  8  1  7  3 / 15  61 / 111  
 9 Jacek Luterek  10  6  1  5  4 / 11  74 / 88  
 10 Piotr Gala  9  4  2  2  4 / 5  40 / 51  
 11 Norbert Petryszen  7  4  1  3  3 / 7  27 / 54  
 12 Maciej Kaczorowski  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  

Ekstraklasa 2019

Lp.Imię i Naziwsko123456789101112PUNKTY
 1 Krzysztof Kolasiński 0:2 2:0 2:0      2:0 2:0  17
 2 Michał Ankudowicz 2:0 2:1  0:2    2:1 2:0   15
 3 Rafał Fryska 0:2 1:2   2:0  2:0   2:0  15
 4 Jerzy Zawada 0:2   0:2 2:0   2:0 1:2   12
 5 Mariusz Słowik  2:0  2:0 2:0       12
 6 Michał Mazur   0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 0:2 2:1  11
 7 Piotr Klim      2:0 2:1 2:0    11
 8 Tomasz Wawrzyniak   0:2   2:0 1:2 2:0    11
 9 Jacek Luterek  1:2  0:2  2:1 0:2 0:2  1:2  10
 10 Piotr Gala 0:2 0:2  2:1  2:0      9
 11 Norbert Petryszen 0:2  0:2   1:2   2:1   7
 12 Maciej Kaczorowski            0

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 19.05.2019 19:00-20:30 Krzysztof Kolasiński - Piotr Gala 2:0 6 6  
1 2  
2 23.05.2019 15:30-17:30 Piotr Klim - Jacek Luterek 2:0 7 6  
5 3  
3 28.05.2019 14:00-16:00 Jerzy Zawada - Jacek Luterek 2:0 7 6  
5 1  
4 07.06.2019 20:00-21:30 Mariusz Słowik - Michał Mazur 2:0 6 6  
4 0  
5 09.06.2016 Michał Mazur - Krzysztof Kolasiński      
     
6 30.05.2019 Piotr Klim - Michał Mazur 2:0 6 6  
1 0  
7 31.05.2019 Krzysztof Kolasiński - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
2 0  
8 04.06.2019 Tomasz Wawrzyniak - Jacek Luterek 2:0 6 6  
4 2  
9 04.06.2019 Krzysztof Kolasiński - Rafał Fryska 2:0 6 7  
2 5  
10 04.06.2019 Jerzy Zawada - Michał Mazur 2:0 6 6  
0 0  
11 17.06.2019 17:00-18:30 Rafał Fryska - Norbert Petryszen 2:0 6 6  
0 2  
12 13.06.2019 20:00-21:30 Mariusz Słowik - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
2 4  
13 13.06.2019 Krzysztof Kolasiński - Norbert Petryszen 2:0 6 6  
2 0  
14 13.06.2019 11:00-13:30 Michał Ankudowicz - Jacek Luterek 2:1 6  
7 3 10  
15 11.06.2019 19:30-21:00 Tomasz Wawrzyniak - Michał Mazur 2:0 6 6  
3 2  
16 19.06.2019 Rafał Fryska - Michał Mazur 2:0 7 6  
5 1  
17 19.06.2019 Piotr Klim - Tomasz Wawrzyniak 2:1 6 6
7 4 1
18 20.06.2019 19:00-21:00 Piotr Gala - Jerzy Zawada 2:1 7 7
7 5 6
trzeci set byl tiebreakiem do 10 i wygrał go Piotr 13:11.
19 26.06.2019 20:30-22:30 Michał Ankudowicz - Krzysztof Kolasiński 2:0 6 6  
P4  
20 28.06.2019 Jacek Luterek - Michał Mazur 2:1 6 5 11
7 9
21 Rafał Fryska - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
1 0  
22 Michał Mazur - Norbert Petryszen 2:1 6 7
6 3 6
trzeci set super tie break 10:3
23 1.07.2019 Michał Ankudowicz - Rafał Fryska 2:1 7 (11
6 5 9)
24 2.07.2019 Norbert Petryszen - Jacek Luterek 2:1 6 2 (10
6 4)
25 6.07 Piotr Gala - Michał Mazur 2:0 6 7  
3 6  
26 07.07 Michał Ankudowicz - Piotr Gala 2:0 6 6  
2 3  
27 08.07 Mariusz Słowik - Michał Ankudowicz 2:0 6 6  
3 4  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Krzysztof Kolasiński  17  5  4  1  8 / 2  53 / 26
2 Michał Ankudowicz  15  5  4  1  8 / 4  64 / 59
3 Rafał Fryska  15  5  3  2  7 / 4  64 / 33
4 Mariusz Słowik  12  3  3  0  6 / 0  36 / 17
5 Jerzy Zawada  12  5  2  3  5 / 6  51 / 49
6 Michał Mazur  11  8  1  7  3 / 15  61 / 111
7 Tomasz Wawrzyniak  11  4  2  2  5 / 4  37 / 40
8 Piotr Klim  11  3  3  0  6 / 1  42 / 21
9 Jacek Luterek  10  6  1  5  4 / 11  74 / 88
10 Piotr Gala  9  4  2  2  4 / 5  40 / 51
11 Norbert Petryszen  7  4  1  3  3 / 7  27 / 54
12 Łukasz Górski  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0
13 Maciej Kaczorowski  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0
facebook