Turnieje 2017 Na Kortach Family Garden

Kalendarz i rozpiska wydarzeń i turnieji organizowanych w roku 2017

Nazwa turnieju Termin Informacje szczegółowe
Otwarty turniej singla w kategorii Open i +45
singiel mieszany
20-21 MajaOpis turnieju: Otwarty turniej singla w kat. Open i +45 Wpisowe wynosi 70 złotych, we wpisowym zawiera się ciasto z kawą/herbatą i piłki do gry Tretorn serie+ control wymieniane co 3 mecze. Sobotnie rozgrywki odbędą się w grupach 3 lub 4 osobowych w zależności od ilości zgłoszonych zawodników a na niedzielę przewidziane są rozgrywki pucharowe. Mecze bedą rozgrywane do dwóch wygranych setów, zaczynając od stanu 2:2 w gemach. Trzeci set to Super tie break. W zależności od ilości zgłoszonych graczy, z grup awansują jedna lub dwie osoby. Prosimy zapisywać się drogą mailową lub sms na nr 888-275-069 do czwartku 18 maja do godziny 22.00. W wiadomości powinno zawierać się: imię, nazwisko, nr tel. i adres meilowy. W piątek do godz. 17:00 na stronie klubu, pod tym komunikatem będzie zamieszczony plan rozgrywek i rozpiska godzinowa gier. Na zwycięzców turnieju, czekają puchary, nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy wezmą udział w losowaniu karnetów o wartości 125 zł każdy. Planowane rozpoczęcie turnieju w sobotę o godzinie 9.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy:)
Kategorie wiekowe: Open i +45
Minimalna ilość uczestników: 16
Maksymalna ilość uczestników: 60
Koszt uczestnictwa (wpisowe): 70
Opis nagrody (nagród): puchary, nagrody rzeczowe i karnety
Sponsorzy: Family Garden
Turniej dla dzieci w kategorii czerwonej, pomarańczowej, zielonej i żółtej
singiel mieszany
10 czerwcaOpis turnieju: Turniej dla dzieci w 4 kategoriach. Rozpoczęcie turnieju o godzinie 11.00 dla kat. czerwonej i pomarańczowej. Dla kategorii zielonej i żółtej rozpoczęcie odbędzie się po godzinie 12.00. Na zwycięzców czekają puchary, dla pozostałych uczestników medale pamiątkowe i dyplomy. Po za tym będzie dużo dobrych rzeczy dla młodszych i dla ich podopiecznych. Zapraszamy serdecznie na tenisowy piknik.
Kategorie wiekowe: Open
Minimalna ilość uczestników: 12
Maksymalna ilość uczestników: 48
Koszt uczestnictwa (wpisowe): 15
Opis nagrody (nagród): Puchary, dyplomy, słodycze, atrakcje, grill
Sponsorzy: Family Garden
Dzień dziecka - impreza otwarta
singiel mieszany
03 CzerwcaOpis turnieju: Dzień dziecka na kortach Family Garden. Dużo emocji, dużo słodyczy i wspaniałe nagrody do wylosowania. Zapraszamy serdecznie w sobotę 03 czerwca od godziny 12.00 do około 15.00 na wspaniałą zabawę:)
Kategorie wiekowe: najmłodsi
Minimalna ilość uczestników: 0
Maksymalna ilość uczestników: 0
Koszt uczestnictwa (wpisowe): 0
Opis nagrody (nagród): Nagroda główna 5 dni na półkoloniach w Family Garden
Sponsorzy: Family Garden, Stowarzyszenie Stołectwa Dołuje-Kościno i Gmina Dobra
Wieczorny turniej singla;)
singiel mieszany
10 czerwcaOpis turnieju: Turniej wieczorny którego rozpoczęcie planujemy na godzinę 16.00. Założeniem turnieju jest rozegranie jak największej ilości meczów. Losowanie przeciwników odbywa się na miejscu przed rozpoczęciem gier. Gra każdy z każdym od stanu 0:0 jednego seta ale nie dłużej jak 30 min od rozpoczęcia spotkania. Po upływie czasu kończymy spotkanie wynikiem jaki ma miejsce, czyli może to być 6:1, 5:3, 4:3, lub 4:4 albo i niżej. Zwycięzcę turnieju wyłoni ilość wygranych spotkań, w drugiej kolejności różnica wygranych gemów do straconych. Gramy piłkami Tretorn serie control. Oprócz tego będzie ognisko, rozmowy o tenisie, półfinały French Open i kawał dobrego mięsa z grilla z napojami z chmielu. Zapraszamy również do kibicowania tych, którzy grać nie mogą a chcą spędzić czas w tenisowym gronie. Jak jesz a nie grasz to płacisz 40 zł. Zapisy dla wszystkich chętnych, którzy chcą porywalizować i pokibicować do czwartku meilowo lub w biurze ośrodka. Zapraszamy:)
Kategorie wiekowe: bez ograniczeń
Minimalna ilość uczestników: 10
Maksymalna ilość uczestników: 30
Koszt uczestnictwa (wpisowe): 60 zł/os.
Opis nagrody (nagród): puchary
Sponsorzy: Family Garden