Szkółki Tenisowe

Nasza Akademia Tenisowa Family Garden jest nastawiona na nowoczesny model treningu tenisowego. To już nie tylko suche ćwiczenie, powtarzane do zanudzenia przez dzieci i dorosłych. To podejście ukierunkowane na modele treningu typu Play+Stay czy Tenis Xpress, który zakłada, że już od pierwszych treningów dzieci czy dorosłych, uczymy się podstaw serwisu, woleja, gry z głębi kortu i liczenia punktów. Sprawia to, iż możemy rozgrywać jakiekolwiek gry tenisowe, stawiając dopiero pierwsze kroki na korcie.
Przesłanie programu nauczania jest takie że:

tenis jest zabawny…

- ponieważ trener korzysta z wolniejszych piłek czerwonych, pomarańczowych i zielonych

tenis jest łatwy...

- gdy początkujący gracz zaczyna serwować, zagrywać piłki forhend i backhand i liczyć punkty poczynając od swojej pierwszej lekcji

współzawodnictwo tenisowe jest przyjemne…

- ponieważ format i system liczenia punktów istnieje w procesie każdego stylu życia

tenis to sport zdrowy i dla wszystkich…

- każdy kto umie serwować, grać wymiany i liczyć punkty czy ma 5 czy 85 lat, może mieć Ranking.

Wszystko to oparte jest na doświadczeniu i profesjonalnym podejściu naszych klubowych trenerów. Nowe szkolenia i poszerzanie wiedzy Kadry Akademii oparte na wyśmienitej grze technicznej sprawia, że uczniowie Klubu w szybki sposób doskonalą swoje umiejętności gry i dążą do wyznaczanych sobie co róż nowych celów sportowych.
Dlatego zapraszamy wszystkich w każdym wieku do naszych Szkółek Tenisowych i na zajęcia indywidulane przez cały rok. To tutaj tworzymy historię tenisa i historię Waszego nowego stylu życia.