<< powrót

I Liga 2018

I runda

I Liga FG
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Krzysztof Kolasiński  56  14  14  0  28 / 0  157 / 44  
 2 Michał Mazur  46  13  11  2  23 / 5  162 / 92  
 3 Sebastian Sokołowski  39  14  10  4  20 / 13  152 / 136  
 4 Zbigniew Pawlak  39  13  9  4  19 / 10  131 / 79  
 5 Janusz Kowaliński  38  13  8  5  18 / 11  150 / 122  
 6 Paweł Szkudlarek  36  12  7  5  17 / 10  126 / 106  
 7 Adam Jurzysta  32  13  6  7  17 / 18  145 / 152  
 8 Łukasz Górski  31  11  7  4  15 / 10  128 / 119  
 9 Piotr Zubowicz  21  9  4  5  8 / 10  84 / 79  
 10 Janusz Stasiak  19  10  2  8  7 / 16  88 / 122  
 11 Paweł Bajuk  17  12  2  10  4 / 21  56 / 124  
 12 Paweł Jakubczak  16  9  2  7  5 / 14  71 / 97  
 13 Jarosław Sajewicz  16  9  2  7  5 / 14  65 / 93  
 14 Sławomir Smolibocki  12  4  3  1  6 / 3  50 / 39  
 15 Rafał Rzepka  12  12  0  12  0 / 24  36 / 132  
 16 Tomasz Żarczyński  10  8  1  7  2 / 15  19 / 84  

I Liga FG

Lp.Imię i Naziwsko12345678910111213141516PUNKTY
 1 Krzysztof Kolasiński 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0  2:0 56
 2 Michał Mazur 0:2  1:2 2:0 2:1 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0  2:0 2:0 46
 3 Zbigniew Pawlak 0:2  0:2 2:1 2:1 1:2 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0  2:0 39
 4 Sebastian Sokołowski 0:2 2:1 2:0 0:2 0:2 2:1 2:1 2:0 2:1 2:0 2:1 0:2 2:0  2:0 39
 5 Janusz Kowaliński 0:2 0:2 1:2 2:0 2:0 2:1 1:2  2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 0:2  38
 6 Paweł Szkudlarek 0:2 1:2 1:2 2:0 0:2 1:2 2:0 2:0 2:0 2:0   2:0  2:0 36
 7 Adam Jurzysta 0:2 0:2 2:1 1:2 1:2 2:1 1:2  2:1 2:0  2:1 2:0 1:2 1:2 32
 8 Łukasz Górski 0:2 0:2 2:0 1:2 2:1 0:2 2:1   2:0 2:0 2:0 2:0   31
 9 Piotr Zubowicz 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2    2:0 2:0  2:0  2:0 21
 10 Janusz Stasiak 0:2 0:2 0:2 1:2 0:2 0:2 1:2   1:2  2:0 2:0   19
 11 Paweł Bajuk 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 2:1 0:2  2:0   17
 12 Paweł Jakubczak 0:2 0:2 0:2 1:2 0:2   0:2 0:2  2:0  2:0   16
 13 Jarosław Sajewicz 0:2 0:2 0:2 2:0 0:2  1:2 0:2  0:2   2:0   16
 14 Rafał Rzepka 0:2  0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2   12
 15 Sławomir Smolibocki  0:2   2:0  2:1        2:0 12
 16 Tomasz Żarczyński 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2 2:1  0:2      0:2 10

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 06.05.2018 17:00-18:00 Sebastian Sokołowski - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
2 2  
Pierwszy mecz w 1 lidze i lepszy w tym starciu Sebastian. Inauguracyjny mecz po dostaniu się do ligi wyżej i z sukcesami. Gratuluje i życzę powodzenia w dalszych meczach
2 08.05.2018 17:00-18:30 Janusz Stasiak - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
4 4  
3 09.05.2018 19:00-20:30 Paweł Bajuk - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
2 1  
4 10.05.2018 17:00-19:00 Janusz Kowaliński - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
4 3  
5 11.05.2018 13:00-15:00 Adam Jurzysta - Jarosław Sajewicz 2:1 7 2 6
6 4
6 12.05.2018 12:00-14:00 Sławomir Smolibocki - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
4 3  
7 13.05.2018 16:30-18:00 Jarosław Sajewicz - Sebastian Sokołowski 2:0 6 6  
3 1  
8 12.05.2018 16:30-18:00 Łukasz Górski - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
3 1  
9 15.05.2018 20:30-22:00 Adam Jurzysta - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
0 3  
10 17.05.2018 17:30-19:00 Janusz Kowaliński - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
1 3  
11 17.05.2018 20:00-21:30 Zbigniew Pawlak - Piotr Zubowicz 2:0 6 7  
1 6  
12 18.05.2018 19:00-20:00 Zbigniew Pawlak - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
0 0  
13 18.05.2018 9:00-10:30 Sławomir Smolibocki - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
2 3  
14 18.05.2018 17:30-19:30 Krzysztof Kolasiński - Sebastian Sokołowski 2:0 6 6  
4 2  
15 20.05.2018 17:30-19:00 Michał Mazur - Łukasz Górski 2:0 7 6  
5 2  
16 22.05.2018 17:00-18:30 Piotr Zubowicz - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
1 1  
17 22.05.2018 19:30-21:00 Paweł Szkudlarek - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
1 1  
18 25.05.2018 19:00-20:30 Krzysztof Kolasiński - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
1 0  
19 25.05.2018 20:00-21:30 Michał Mazur - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
2 0  
20 29.05.208 17:00-19:00 Łukasz Górski - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
3 3  
21 28.05.2018 18:30-20:00 Paweł Jakubczak - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
4 1  
22 29.05.2018 18:00-20:00 Paweł Szkudlarek - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
1 4  
23 29.05.2018 20:30-22:30 Sebastian Sokołowski - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
2 3  
24 28.05.2018 18:00-20:00 Paweł Bajuk - Janusz Stasiak 2:1 6 6
6 4 3
25 30.05.2018 18:00-20:00 Janusz Kowaliński - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
3 2  
26 01.06.2018 16:00-18:00 Adam Jurzysta - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
2 2  
27 01.06.2018 18:00-19:30 Krzysztof Kolasiński - Janusz Stasiak 2:0 6    
1 6    
28 08.06.2018 18:30-19:30 Zbigniew Pawlak - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
0 3  
29 8.06.2018 20:00-21:30 Krzysztof Kolasiński - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
1 0  
30 16.06.2018 15:00-16:30 Sebastian Sokołowski - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
3 2  
31 4.06.2018 20:00-21:30 Łukasz Górski - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
2 2  
32 31.05.2018 8:30-10:30 Sławomir Smolibocki - Adam Jurzysta 2:1 6 7
7 3 5
33 5.06.2018 19:30-21:00 Piotr Zubowicz - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
1 1  
34 6.06.2018 20:00-22:00 Krzysztof Kolasiński - Michał Mazur 2:0 7 6  
5 2  
35 12.06.2018 16:30-19:00 Janusz Kowaliński - Adam Jurzysta 2:1 6 4 6
6 2
36 12.06.2018 20:00-22:30 Michał Mazur - Paweł Jakubczak 2:0 6 7  
3 6  
37 31.05.2018 Sebastian Sokołowski - Michał Mazur 2:1 7 6
6 6 4
38 15.06.2018 Zbigniew Pawlak - Janusz Kowaliński 2:1 6 4 6
6 1
39 17.06.2018 9:00-12:00 Łukasz Górski - Adam Jurzysta 2:1 6 5 7
7 6
40 17.06.2018 Krzysztof Kolasiński - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
2 1  
41 20.06.2018 Paweł Szkudlarek - Sebastian Sokołowski 2:0 7 6  
6 4  
42 22.06.2018 Sebastian Sokołowski - Łukasz Górski 2:1 6 6
7 2 3
43 25.06.2018 Krzysztof Kolasiński - Paweł Szkudlarek 2:0 6 6  
3 0  
44 26.06.2018 Jarosław Sajewicz - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
0 2  
45 26.06.2018 Łukasz Górski - Janusz Kowaliński 2:1 7 4 10
6 8
46 26.06.2018 Sebastian Sokołowski - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
4 4  
47 27.06.2018 Krzysztof Kolasiński - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
3 0  
48 28.06.2018 Zbigniew Pawlak - Rafał Rzepka 2:0 6    
1.6    
49 30.06.2018 Janusz Kowaliński - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
3 3  
50 30.06.2018 Tomasz Żarczyński - Adam Jurzysta 2:1 7 6
7 6 4
51 1.07.2018 Krzysztof Kolasiński - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 1  
52 4.07.2018 Krzysztof Kolasiński - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
2 0  
53 5.07.2018 Zbigniew Pawlak - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
0 4  
54 5.07.2018 Paweł Szkudlarek - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
1 2  
55 09.07.2018 Adam Jurzysta - Janusz Stasiak 2:1 7 7
6 5 5
56 09.07.2018 Janusz Kowaliński - Sebastian Sokołowski 2:0 6 6  
2 2  
57 12.07.2018 Zbigniew Pawlak - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
1 4  
58 13.07.2018 Paweł Jakubczak - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
2 1  
59 14.07.2018 Sebastian Sokołowski - Janusz Stasiak 2:1 6 6
6 2 4
60 15.07.2018 Michał Mazur - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
1 0  
61 15.07.2018 Krzysztof Kolasiński - Łukasz Górski 2:0 6 6  
1 3  
62 17.07.2018 Paweł Szkudlarek - Łukasz Górski 2:0 6 6  
4 1  
63 20.07.2018 Michał Mazur - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
3 2  
64 19.07.2018 Paweł Szkudlarek - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
0 3  
65 19.07.2018 Krzysztof Kolasiński - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
3 4  
66 Michał Mazur - Paweł Szkudlarek 2:1 6 6
6 2 4
67 Janusz Stasiak - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
3 3  
68 Sebastian Sokołowski - Paweł Jakubczak 2:1 6 6
6 2 2
69 Michał Mazur - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
1 4  
70 Michał Mazur - Janusz Kowaliński 2:0 7 6  
5 4  
71 Adam Jurzysta - Zbigniew Pawlak 2:1 7 0 6
6 2
72 Paweł Szkudlarek - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
1 2  
krecz w drugim secie
73 Zbigniew Pawlak - Paweł Szkudlarek 2:1 6 5 6
7 1
74 Janusz Kowaliński - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
0 1  
75 Michał Mazur - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
3 0  
76 Adam Jurzysta - Paweł Szkudlarek 2:1 7 7
7 6 5
77 Krzysztof Kolasiński - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
0 2  
78 Łukasz Górski - Zbigniew Pawlak 2:0 7 6  
6 4  
79 17.08.2018 Zbigniew Pawlak - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
2 0  
80 20.08.2018 Łukasz Górski - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
0 4  
81 21.08.2018 Piotr Zubowicz - Paweł Jakubczak 2:0 6    
4. 7    
82 21.08.2018 Janusz Kowaliński - Paweł Szkudlarek 2:0 7 7  
6 5  
83 22.08.2018 Sebastian Sokołowski - Piotr Zubowicz 2:0 6 7 (7
3 6 4)
84 23.08.2018 Michał Mazur - Sławomir Smolibocki 2:0 6 6  
3 4  
85 Piotr Zubowicz - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
2 1  
86 Michał Mazur - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
0 4  
87 Sebastian Sokołowski - Adam Jurzysta 2:1 6 6
6 3 1
88 08.09.2018 Krzysztof Kolasiński - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
0 2  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Krzysztof Kolasiński  56  14  14  0  28 / 0  157 / 44
2 Michał Mazur  46  13  11  2  23 / 5  162 / 92
3 Sebastian Sokołowski  39  14  10  4  20 / 13  152 / 136
4 Zbigniew Pawlak  39  13  9  4  19 / 10  131 / 79
5 Janusz Kowaliński  38  13  8  5  18 / 11  150 / 122
6 Paweł Szkudlarek  36  12  7  5  17 / 10  126 / 106
7 Adam Jurzysta  32  13  6  7  17 / 18  145 / 152
8 Łukasz Górski  31  11  7  4  15 / 10  128 / 119
9 Piotr Zubowicz  21  9  4  5  8 / 10  84 / 79
10 Janusz Stasiak  19  10  2  8  7 / 16  88 / 122
11 Paweł Bajuk  17  12  2  10  4 / 21  56 / 124
12 Jarosław Sajewicz  16  9  2  7  5 / 14  65 / 93
13 Paweł Jakubczak  16  9  2  7  5 / 14  71 / 97
14 Sławomir Smolibocki  12  4  3  1  6 / 3  50 / 39
15 Rafał Rzepka  12  12  0  12  0 / 24  36 / 132
16 Tomasz Żarczyński  10  8  1  7  2 / 15  19 / 84

Liga Mistrzów 1 ligi

Kolejna szansa na awans do ekstraklasy:)

Bój o Ekstraklasę
1    Krzysztof Kolasiński  66        
         Krzysztof Kolasiński      
2    Tomasz Żarczyński  02        
           Krzysztof Kolasiński 6:2, 6:3    
3    Piotr Zubowicz          
         Łukasz Górski      
4    Łukasz Górski          
               
5    Janusz Kowaliński  66        
         Janusz Kowaliński      
6    Paweł Jakubczak  33        
           Sebastian Sokołowski 6:3, 6:2    
7    Jarek Sajewicz  20        
         Sebastian Sokołowski      
8    Sebastian Sokołowski  66        
             
 
9    Zbyszek Pawlak      
         Zbyszek Pawlak      
10    Sławek Smolibocki          
               
11    Paweł Bajuk  41        
         Paweł Szkudlarek      
12    Paweł Szkudlarek  66        
               
13    Adam Jurzysta  66        
         Adam Jurzysta      
14    Janusz Stasiak  22        
           Michał Mazur 1:6, 6:4, 6:4    
15    Rafał Rzepka          
         Michał Mazur      
16    Michał Mazur          
Drabinka pocieszenia
1    Paweł Jakubczak  656      
         Paweł Jakubczak    
2    Tomasz Żarczyński  172      
           Łukasz Górski (6:4, 7:6)  
3    Łukasz Górski        
         Łukasz Gorski    
4    Jarek Sajewicz (walkower)        
           
 
5    Paweł Bajuk    
             
6    Janusz Stasiak        
             
7    Rafał Rzepka        
             
8            
facebook