<< powrót

II liga FG 2017 - sezon 1

I runda

Nieodkryte talenty
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Zbigniew Pawlak  52  13  13  0  26 / 0  157 / 43  
 2 Sebastian Sokołowski  46  13  11  2  22 / 4  149 / 63  
 3 Jarosław Sajewicz  35  11  8  3  17 / 7  126 / 79  
 4 Piotr Żurawski  33  10  7  3  16 / 6  114 / 62  
 5 Rafał Rzepka  28  11  6  5  13 / 12  114 / 110  
 6 Tomasz Żarczyński  27  10  6  4  12 / 9  94 / 72  
 7 Darek Rudy  26  10  6  4  12 / 10  94 / 74  
 8 Paweł Zamkiewicz  22  10  4  6  9 / 13  75 / 91  
 9 Krzysztof Wróbel  20  9  3  6  8 / 12  74 / 87  
 10 Cezary Sikorski  18  11  2  9  5 / 18  54 / 120  
 11 Krzysztof Beltrani  15  9  2  7  4 / 14  34 / 90  
 12 Mirek Krupiński  13  5  3  2  6 / 5  51 / 42  
 13 Waldek Pluszkis  13  12  0  12  1 / 24  28 / 148  
 14 Dawid Kmieciak  9  6  1  5  2 / 10  22 / 70  
 15 Michał Bartodziej  8  6  1  5  2 / 11  36 / 71  

Nieodkryte talenty

Lp.Imię i Naziwsko123456789101112131415PUNKTY
 1 Zbigniew Pawlak 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0  52
 2 Sebastian Sokołowski 0:2 2:0 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0  2:0 2:0 46
 3 Jarosław Sajewicz 0:2 0:2 2:1 2:0 2:0 1:2 2:0  2:0  2:0 2:0  2:0 35
 4 Piotr Żurawski 0:2 2:0 1:2 2:0 2:0 2:0   2:0  2:0 1:2 2:0  33
 5 Rafał Rzepka 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2  2:0 2:1 2:1 2:0   2:0 2:0 28
 6 Tomasz Żarczyński 0:2 0:2 0:2 0:2 2:1 2:0  2:0 2:0 2:0 2:0    27
 7 Darek Rudy 0:2 0:2 2:1 0:2  0:2 2:1 2:0 2:0    2:0 2:0 26
 8 Paweł Zamkiewicz 0:2 0:2 0:2  0:2  1:2 2:1 2:0 2:0 2:0 0:2   22
 9 Krzysztof Wróbel 0:2 0:2   1:2 0:2 0:2 1:2 2:0 2:0 2:0    20
 10 Cezary Sikorski 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 0:2 0:2 0:2 0:2 2:0 2:0    18
 11 Krzysztof Beltrani 0:2 0:2   0:2 0:2  0:2 0:2 0:2 2:0    15
 12 Waldek Pluszkis 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2  0:2 0:2 0:2 0:2 0:2  1:2 13
 13 Mirek Krupiński 0:2  0:2 2:1    2:0    2:0   13
 14 Dawid Kmieciak 0:2 0:2  0:2 0:2  0:2       2:0 9
 15 Michał Bartodziej  0:2 0:2  0:2  0:2     2:1  0:2 8

II runda

I runda


Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 835

Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 836

Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 836
 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
2 17-05-2017 17:00 Sebastian Sokołowski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 0  
No Waldek się nie obija i ma już drugi mecz za sobą. Choć przegrany to się nie załamuje i wyciąga lekcje z tych porażek. Gratuluje Sebastianowi Pierwszego otwarcia w nowej lidze
3 18-05-2017 Zbigniew Pawlak - Piotr Żurawski 2:0 6 6  
1 2  
4 21-05-2017 Rafał Rzepka - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
0 1  
5 24-05-2017 Jarosław Sajewicz - Darek Rudy 1:2 6 1
6 3 6
6 25.05.2017 18:00 Piotr Żurawski - Darek Rudy 2:0 6 6  
1 2  
7 27.05.2017 Michał Bartodziej - Dawid Kmieciak 0:2 6 4  
7 6  
8 27.05.2017 Krzysztof Beltrani - Sebastian Sokołowski 0:2 1 0  
6 6  
9 28.05.2017 Piotr Żurawski - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
1 2  
10 29.05.2017 Zbigniew Pawlak - Sebastian Sokołowski 2:0 6 6  
3 4  
11 31.05.2017 Sebastian Sokołowski - Rafał Rzepka 2:0 7 6  
5 3  
12 31.05.2017 Darek Rudy - Paweł Zamkiewicz 2:1 6 4 6
6 0
13 04.06.2017 Sebastian Sokołowski - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
2 2  
14 04.06.2017 Piotr Żurawski - Dawid Kmieciak 2:0 6 6  
1 2  
16 03.06.2017 Tomasz Żarczyński - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
2 0  
17 08.06.2017 Cezary Sikorski - Zbigniew Pawlak 0:2 0 2  
6 6  
18 09.06.2017 19:00-20:00 Paweł Zamkiewicz - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 0  
19 11.06.2017 Tomasz Żarczyński - Rafał Rzepka 2:1 6 6 6
7 1
20 11.06.2017 Jarosław Sajewicz - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 0  
21 11.06.2017 Sebastian Sokołowski - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
0 2  
22 11.06.2017 Mirek Krupiński - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 0  
23 11.06.2017 Paweł Zamkiewicz - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 0  
24 14.06.2017 Rafał Rzepka - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
2 3  
25 14.06.2017 Darek Rudy - Dawid Kmieciak 2:0 6 6  
1 0  
26 13.06.2017 Darek Rudy - Michał Bartodziej 2:0 6 6  
1 1  
27 14.06.2017 Zbigniew Pawlak - Jarosław Sajewicz 2:0 6 7  
4 6  
29 15.06.2017 Mirek Krupiński - Piotr Żurawski 2:1 6 3 6
6 4
30 18.06.2017 20:00-21:00 Rafał Rzepka - Dawid Kmieciak 2:0 6 6  
1 2  
31 18.06.2017 19:00-21:00 Piotr Żurawski - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
0 3  
32 19.06.2017 Paweł Zamkiewicz - Zbigniew Pawlak 0:2 0 0  
6 6  
33 21.06.2017 Tomasz Żarczyński - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
1 1  
34 22.06.2017 Mirek Krupiński - Zbigniew Pawlak 0:2 3 4  
6 6  
35 20.06.2017 Sebastian Sokołowski - Piotr Żurawski 0:2 3 4  
6 6  
36 21.06.2017 Sebastian Sokołowski - Dawid Kmieciak 2:0 6 6  
1 1  
37 21.06.2017 Rafał Rzepka - Cezary Sikorski 2:1 6 3 10
6 5
38 22.06.2017 Jarosław Sajewicz - Piotr Żurawski 2:1 6 6
6 3 4
39 24.06.2017 Waldek Pluszkis - Tomasz Żarczyński 0:2 0 1  
6 6  
40 23.06.2017 18:00-20:00 Krzysztof Wróbel - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 1  
41 23.06.2017 19:00-20:30 Paweł Zamkiewicz - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
1 2  
42 25.06.2017 19:00-20:30 Sebastian Sokołowski - Jarosław Sajewicz 2:0 7 6  
6 2  
43 25.06.2017 20:00-21:30 Krzysztof Wróbel - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
2 2  
44 26.06.2017 Krzysztof Beltrani - Zbigniew Pawlak 0:2 1 0  
6 6  
45 28.06.2017 Michał Bartodziej - Waldek Pluszkis 2:1 6 4 6
6 2
46 28.06.2017 Sebastian Sokołowski - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 0  
47 01.07.2017 11:00-12:00 Piotr Żurawski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
2 0  
48 02.07.2017 15:00-16:30 Jarosław Sajewicz - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
2 2  
49 01.07.2017 15:00-16:30 Mirek Krupiński - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
1 3  
50 02.07.2017 19:00-21:00 Rafał Rzepka - Krzysztof Wróbel 2:1 6 7
6 3 6
51 02.07.2017 20:30-21:30 Sebastian Sokołowski - Michał Bartodziej 2:0 6 6  
0 0  
52 01.07.2017 11:00-12:30 Tomasz Żarczyński - Darek Rudy 2:0 6 6;2  
3   
53 02.07.2017 13:00-14:30 Piotr Żurawski - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 0  
54 04.07.2017 17:00-18:30 Jarosław Sajewicz - Mirek Krupiński 2:0 6 6  
2 3  
55 04.07.2017 18:00-19:30 Sebastian Sokołowski - Darek Rudy 2:0 6 6  
2 4  
56 03.07.2017 8:00-9:00 Krzysztof Beltrani - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
2 1  
57 05.06.2017 Cezary Sikorski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
2 3  
58 Rafał Rzepka - Michał Bartodziej 2:0 6 6  
2 2  
59 Darek Rudy - Zbigniew Pawlak 0:2 2 1  
6 6  
60 03.07.2017 Krzysztof Beltrani - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
2 1  
61 Paweł Zamkiewicz - Krzysztof Wróbel 2:1 7 3 6
6 0
62 07.07.2017 Waldek Pluszkis - Zbigniew Pawlak 0:2 0 0  
6 6  
63 07.07.2017 Jarosław Sajewicz - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
3 2  
64 08.07.2017 Rafał Rzepka - Jarosław Sajewicz 0:2 1 4  
6 6  
66 13.07.2017 Krzysztof Wróbel - Zbigniew Pawlak 0:2 0 3  
6 6  
67 18:07.2017 Jarosław Sajewicz - Michał Bartodziej 2:0 6 6  
1 3  
68 20.07.2017 Krzysztof Wróbel - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
1 1  
69 19.07.2017 20:00-21:00 Cezary Sikorski - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
0 0  
70 25.07.2017 19:00-20:30 Jarosław Sajewicz - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 0  
71 25.07.2017 20:30-21:30 Darek Rudy - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
3 2  
72 30.07.2017 Cezary Sikorski - Darek Rudy 0:2 1 0  
6 6  
73 30.07.2017 9:00-10:30 Tomasz Żarczyński - Sebastian Sokołowski 0:2 5 1  
7 6  
74 09.08.2017 20:00-21:30 Tomasz Żarczyński - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
2 2  
75 10.08.2017 18:00-19:30 Zbigniew Pawlak - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
2 0  
76 12.08.2017 12:00-13:30 Zbigniew Pawlak - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
3 2  
77 17.08.2017 10:00-11:30 Zbigniew Pawlak - Dawid Kmieciak 2:0 6 6  
0 0  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Zbigniew Pawlak  52  13  13  0  26 / 0  157 / 43
2 Sebastian Sokołowski  46  13  11  2  22 / 4  149 / 63
3 Jarosław Sajewicz  35  11  8  3  17 / 7  126 / 79
4 Piotr Żurawski  33  10  7  3  16 / 6  114 / 62
5 Rafał Rzepka  28  11  6  5  13 / 12  114 / 110
6 Tomasz Żarczyński  27  10  6  4  12 / 9  94 / 72
7 Darek Rudy  26  10  6  4  12 / 10  94 / 74
8 Paweł Zamkiewicz  22  10  4  6  9 / 13  75 / 91
9 Krzysztof Wróbel  20  9  3  6  8 / 12  74 / 87
10 Cezary Sikorski  18  11  2  9  5 / 18  54 / 120
11 Krzysztof Beltrani  15  9  2  7  4 / 14  34 / 90
12 Waldek Pluszkis  13  12  0  12  1 / 24  28 / 148
13 Mirek Krupiński  13  5  3  2  6 / 5  51 / 42
14 Dawid Kmieciak  9  6  1  5  2 / 10  22 / 70
15 Michał Bartodziej  8  6  1  5  2 / 11  36 / 71

Walka o miejsce w I lidze

Mistrz może być tylko jeden

Zaczynamy rozgrywki pucharowe, Zbyszek Pawlak z racji tego że zajął pierwsze miejsce jest rozstawiony. Pozostali zawodnicy zagrają 1/8 finału. Odpadający oczywiście nie kończą swoich zmagań a zagrają w drabince pocieszenia o miejsce honorowe. Ci co są rozstawieni mają tylko jeden mecz przed sobą. Nie przechodzą do drabinki pocieszenia. Na rozegranie każdej rundy jest tydzień czasu, czyli zaczynając od 04 września mecz musi być rozegrany najpóźniej do niedzieli. Zwycięzca rozgrywek zostanie nagrodzony pucharem i awansuje bezpośrednio do 1 ligi:)

1              
         Zbyszek Pawlak (bye)      
2              
           Zbyszek Pawlak    
3    Paweł Zamkiewicz      6:0 6:0    
         Paweł Zamkiewicz      
4    Krzysztof Wróbel    6:2 7:5      
             Zbyszek Pawlak  
5    Rafał Rzepka        6:0 6:1  
         Rafał Rzepka      
6    Krzysztof Beltrani    walkower      
           Rafał Rzepka    
7    Piotr Żurawski      walkkower (kontuzja)    
         Piotr Żurawski      
8    Waldek Pluszkis    6:1 6:1      
             Sebastian Sokołowski
 6:0 7:5
9    Jarosław Sajewicz      
         Jarosław Sajewicz      
10    Dawid Kmieciak    walkower 6:0, 6:0      
           Jarosław Sajewicz    
11    Tomasz Żarczyński      6:1 6:4    
         Tomasz Żarczyński      
12    Mirek Krupiński    6:0 6:4      
             Sebastian Sokołowski  
13    Darek Rudy        6:4 4:6 7:5  
         Darek Rudy      
14    Cezary Sikorski    6:1, 6:3      
           Sebastian Sokołowski    
15    Michał Bartodziej      6:4 6:3    
         Sebastian Sokołowski      
16    Sebastian Sokołowski    walkower      

Powodzenia!!!

Walka o honor

Gra się nie kończy;)

1            
             
2            
             
3            
             
4            
           
 
5        
             
6            
             
7            
             
8