<< powrót

I liga FG 2017 - sezon 1

I runda

Walczący do końca
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Jacek Luterek  48  14  12  2  25 / 7  173 / 97  
 2 Tomasz Wawrzyniak  46  12  11  1  23 / 2  140 / 62  
 3 Norbert Petryszen  46  13  11  2  23 / 5  168 / 100  
 4 Łukasz Górski  41  13  9  4  20 / 9  152 / 115  
 5 Paweł Jakubczak  36  13  8  5  18 / 13  147 / 139  
 6 Zdzisław Lewandowski  31  10  8  2  17 / 8  125 / 82  
 7 Adam Jurzysta  28  12  6  6  13 / 15  136 / 138  
 8 Piotr Zubowicz  20  10  4  6  8 / 14  89 / 109  
 9 Paweł Bajuk  20  11  2  9  8 / 19  106 / 150  
 10 Robert Podkalicki  17  8  3  5  8 / 12  93 / 106  
 11 Jarosław Gacki  15  11  1  10  3 / 20  75 / 135  
 12 Michał Strzyżewski  15  7  2  5  6 / 10  58 / 73  
 13 Jakub Niezwiesny  11  7  1  6  3 / 12  35 / 82  
 14 Piotr Dąbrowski  10  9  0  9  1 / 18  53 / 114  
 15 Piotr Adamczyk  6  6  0  6  0 / 12  24 / 72  

Walczący do końca

Lp.Imię i Naziwsko123456789101112131415PUNKTY
 1 Jacek Luterek 0:2 2:1 2:1 1:2 2:1 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 48
 2 Tomasz Wawrzyniak 2:0 1:2 2:0 2:0  2:0 2:0 2:0  2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 46
 3 Norbert Petryszen 1:2 2:1 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 0:2 2:0 2:0 2:0  46
 4 Łukasz Górski 1:2 0:2 0:2 2:0 1:2 2:0 2:0 2:0 2:1 2:0 2:0  2:0 2:0 41
 5 Paweł Jakubczak 2:1 0:2 0:2 0:2 1:2 2:0 2:1 1:2 2:0 2:1 2:0 2:0  2:0 36
 6 Zdzisław Lewandowski 1:2  0:2 2:1 2:1 2:1 2:1 2:0   2:0  2:0 2:0 31
 7 Adam Jurzysta 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 2:0  2:1  2:0 2:1 2:1 2:0 28
 8 Paweł Bajuk 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 1:2 0:2 1:2 1:2 2:1 2:0    20
 9 Piotr Zubowicz 0:2 0:2 0:2 0:2 2:1 0:2  2:1  0:2 2:0  2:0  20
 10 Robert Podkalicki 0:2  0:2 1:2 0:2  1:2 2:1   2:1  2:0  17
 11 Michał Strzyżewski 0:2 0:2 2:0 0:2 1:2   1:2 2:0      15
 12 Jarosław Gacki 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2  2:0   15
 13 Jakub Niezwiesny 0:2 0:2 0:2  0:2  1:2     0:2 2:0  11
 14 Piotr Dąbrowski 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2 1:2  0:2 0:2   0:2  10
 15 Piotr Adamczyk 0:2 0:2  0:2 0:2 0:2 0:2        6

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 17-05-2017 18:00 Tomasz Wawrzyniak - Piotr Dąbrowski 2:0 6 6  
2 0  
2 18-05-2017 20:00 Paweł Bajuk - Jarosław Gacki 2:0 7 7  
6 5  
3 16-05-2017 19:00 Łukasz Górski - Michał Strzyżewski 2:0 6 6  
2 1  
4 19-05-2017 9:00 Paweł Jakubczak - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
4 3  
5 23-05-2017 17:00 Jacek Luterek - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
1 1  
6 23-05-2017 19:30 Łukasz Górski - Robert Podkalicki 2:1 6 7
7 4 6
3 set został rozegrany jako super tie break. Wygrał Łukasz 7:4
8 25.05.2017 Adam Jurzysta - Norbert Petryszen 0:2 6 4  
7 6  
9 Zdzisław Lewandowski - Łukasz Górski 2:1 6 6
6 0 4
10 27.05.2017 Łukasz Górski - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 2  
11 28.05.2017 Jarosław Gacki - Jakub Niezwiesny 2:0 7 6  
5 1  
12 30.05.2017 Jacek Luterek - Norbert Petryszen 2:1 7 6
6 6 2
13 31.05.2017 Tomasz Wawrzyniak - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
3 3  
14 01.06.2017 Zdzisław Lewandowski - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
1 1  
15 02.06.2017 Robert Podkalicki - Paweł Bajuk 2:1 7 0 10
6 2
16 02.06.2017 Piotr Dąbrowski - Zdzisław Lewandowski 0:2 2 1  
6 6  
17 05.06.2017 Jacek Luterek - Piotr Dąbrowski 2:0 6 6  
3 3  
18 04.06.2017 Paweł Bajuk - Michał Strzyżewski 2:1 6 6
6 3 0
19 07.06.2017 Tomasz Wawrzyniak - Norbert Petryszen 1:2 6 6
7 4 10
20 08.06.2017 Robert Podkalicki - Adam Jurzysta 1:2 6 5 7
7 10
21 13.06.2017 Łukasz Górski - Norbert Petryszen 0:2 3 4  
6 6  
22 15.06.2017 Paweł Jakubczak - Zdzisław Lewandowski 1:2 7 2
6 6 6
23 17.06.2017 12:00-14:00 Adam Jurzysta - Jakub Niezwiesny 2:1 6 6
6 2 2
24 19.06.2017 Adam Jurzysta - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
1 4  
25 20.06.2017 Norbert Petryszen - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
3 3  
26 20.06.2017 Łukasz Górski - Piotr Adamczyk 2:0 6 6  
1 4  
27 21.06.2017 Tomasz Wawrzyniak - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
0 0  
28 25.05.2017 Adam Jurzysta - Paweł Bajuk 2:0 7 6  
6 2  
29 26.06.2017 Paweł Bajuk - Jacek Luterek 0:2 1 1  
6 6  
30 29.06.2017 17:00-18:30 Norbert Petryszen - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
0 3  
31 30.06.2017 19:00-20:30 Łukasz Górski - Piotr Dąbrowski 2:0 6 6  
1 3  
32 01.07.2017 19:00-21:00 Paweł Jakubczak - Piotr Adamczyk 2:0 6 6  
4 2  
33 03.07.2017 19:30-22:00 Jacek Luterek - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
1 2  
34 05.06.2017 Łukasz Górski - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
2 4  
35 04.07.2017 Jacek Luterek - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
0 0  
36 07.07.2017 Łukasz Górski - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
4 3  
37 10.07.2017 19:00-20:00 Jacek Luterek - Piotr Adamczyk 2:0 6 6  
2 0  
38 11.07.2017 Tomasz Wawrzyniak - Michał Strzyżewski 2:0 6    
16    
39 11.07.2017 Robert Podkalicki - Piotr Dąbrowski 2:0 6 6  
2 3  
40 11.07.2017 Norbert Petryszen - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
1 1  
41 13.07.2017 Tomasz Wawrzyniak - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
1 4  
42 13.07.2017 Michał Strzyżewski - Norbert Petryszen 2:0 7 6  
6 4  
43 13.07.2017 Jacek Luterek - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
4 4  
44 07.07.2017 Zdzisław Lewandowski - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
3 2  
45 14.07.2017 16:00-18:00 Zdzisław Lewandowski - Paweł Bajuk 2:1 6 6
6 1 4
46 14.07.2017 Piotr Zubowicz - Piotr Dąbrowski 2:0 6 6  
3 2  
47 15.07.2017 Piotr Adamczyk - Adam Jurzysta 0:2 3 1  
6 6  
48 17.07.2017 17:00-18:30 Łukasz Górski - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
2 1  
49 17.07.2017 17:30-19:30 Jacek Luterek - Zdzisław Lewandowski 2:1 6 6
6 2 0
50 17.07.2017 Jacek Luterek - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
0 2  
51 18.07.2017 Adam Jurzysta - Piotr Dąbrowski 2:1 6 4 7
6 5
52 24.07.2017 19:30-21:30 Robert Podkalicki - Jarosław Gacki 2:1 6 4 7
6 6
Robert wygrał w trzecim secie jako tie break 10:5
53 25.07.2017 19:00-21:00 Piotr Zubowicz - Paweł Bajuk 2:1 6 5 6
7 3
54 27.07.2017 Piotr Zubowicz - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
4 3  
55 01.08.2017 20:00-23:00 Paweł Jakubczak - Jacek Luterek 2:1 7 1 7
6 5
Njdłuższy mecz ligi jak do tej pory. Walka do samego końca co widać po wyniku. Pierwsza porażka nie pokonanego Jacka chyba raczej nie powinna wybić go z rytmu ale przed nim jeszcze najważniejsi zawodnicy, jestem ciekawy czy utrzyma passę do końca:) Gratulacje Paweł
56 03.08.2017 18:30-20:00 Tomasz Wawrzyniak - Łukasz Górski 2:0 6 6  
2 2  
57 02.08.2017 16:30-18:30 Norbert Petryszen - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
1 3  
58 04.08.2017 17:00-18:30 Zdzisław Lewandowski - Piotr Adamczyk 2:0 6 6  
3 1  
59 04.08.2017 18:30-20:00 Tomasz Wawrzyniak - Piotr Zubowicz 2:0 7 6  
5 2  
60 06.08.2017 Adam Jurzysta - Zdzisław Lewandowski 1:2 7 3
6 5 6
61 08.08.2017 18:00-20:00 Norbert Petryszen - Paweł Jakubczak 2:0 6 7  
3 6  
62 08.08.2017 19:30-21:00 Tomasz Wawrzyniak - Jacek Luterek 2:0 6 6  
3 2  
63 10.08.2017 19:30-21:30 Jacek Luterek - Michał Strzyżewski 2:0 6 7  
3 5  
64 10.08.2017 18:00-19:30 Tomasz Wawrzyniak - Paweł Bajuk 2:0 6 7  
1 5  
65 16.08.2017 17:30-19:00 Tomasz Wawrzyniak - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
2 1  
66 17.08.2017 16:30-18:00 Norbert Petryszen - Zdzisław Lewandowski 2:0 6 6  
2 0  
67 17.08.2017 18:30-20:00 Tomasz Wawrzyniak - Piotr Adamczyk 2:0 6 6  
2 1  
68 17.08.2017 20:00-22:00 Michał Strzyżewski - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
4 3  
69 19.08.2017 10:00-12:30 Łukasz Górski - Jarosław Gacki 2:0 7 7  
5 6  
70 19.08.2017 11:00-13:30 Paweł Jakubczak - Paweł Bajuk 2:1 6 5 6
7 2
71 21.08.2017 18:00-20:00 Norbert Petryszen - Paweł Bajuk 2:0 7 6  
5 2  
72 22.08.2017 17:00-19:00 Jacek Luterek - Łukasz Górski 2:1 6 7
6 3 6
w trzecim secie w tiabreaku Jacek wygrał 10:6
73 22.08.2017 19:00-21:30 Piotr Zubowicz - Paweł Jakubczak 2:1 6 3 6
6 3
74 24.08.2017 18:30-20:00 Norbert Petryszen - Piotr Dąbrowski 2:0 6 6  
3 2  
75 30.08.2017 20:30-22:00 Jakub Niezwiesny - Piotr Dąbrowski 2:0 6 7  
3 5  
76 20.08.2017 17:30-19:00 Paweł Jakubczak - Michał Strzyżewski 2:1 7 6
6 6 1
77 29.08.2017 20:00-21:30 Paweł Jakubczak - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
3 1  
78 26.08.2017 10:00-11:30 Paweł Jakubczak - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
2 2  
79 27.08.2017 18:00-19:30 Paweł Jakubczak - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
4 2  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Jacek Luterek  48  14  12  2  25 / 7  173 / 97
2 Norbert Petryszen  46  13  11  2  23 / 5  168 / 100
3 Tomasz Wawrzyniak  46  12  11  1  23 / 2  140 / 62
4 Łukasz Górski  41  13  9  4  20 / 9  152 / 115
5 Paweł Jakubczak  36  13  8  5  18 / 13  147 / 139
6 Zdzisław Lewandowski  31  10  8  2  17 / 8  125 / 82
7 Adam Jurzysta  28  12  6  6  13 / 15  136 / 138
8 Piotr Zubowicz  20  10  4  6  8 / 14  89 / 109
9 Paweł Bajuk  20  11  2  9  8 / 19  106 / 150
10 Robert Podkalicki  17  8  3  5  8 / 12  93 / 106
11 Jarosław Gacki  15  11  1  10  3 / 20  75 / 135
12 Michał Strzyżewski  15  7  2  5  6 / 10  58 / 73
13 Jakub Niezwiesny  11  7  1  6  3 / 12  35 / 82
14 Piotr Dąbrowski  10  9  0  9  1 / 18  53 / 114
15 Piotr Adamczyk  6  6  0  6  0 / 12  24 / 72

Walka o miejsce w Ekstraklasie

Dalsza część walki o Mistrza

Zaczynamy rozgrywki pucharowe, Jacek Luterek z racji tego że zajął pierwsze miejsce jest rozstawiony. Pozostali zawodnicy zagrają 1/8 finału. Odpadający oczywiście nie kończą swoich zmagań a zagrają w drabince pocieszenia o miejsce honorowe. Ci co są rozstawieni mają tylko jeden mecz przed sobą. Nie przechodzą do drabinki pocieszenia. Na rozegranie każdej rundy jest tydzień czasu, czyli zaczynając od 04 września mecz musi być rozegrany najpóźniej do niedzieli. Zwycięzca rozgrywek zostanie nagrodzony pucharem i awansuje bezpośrednio do Ekstraklasy:)

1              
         Jacek Luterek      
2        (bye)      
           Jacek Luterek    
3    Piotr Zubowicz      4:6 6:4 (10:4 tie break)    
         Piotr Zubowicz      
4    Paweł Bajuk    6:3 6:3      
             Jacek Luterek  
5    Paweł Jakubczak        6:3 6:1  
         Michał Strzyżewski      
6    Michał Strzyżewski    6:2, 6:2      
           Michał Strzyżewski    
7    Łukasz Górski      6:3 6:2    
         Łukasz Górski      
8    Jakub Niezwiesny    6:2, 6:1      
             Tomasz Wawrzyniak
 7:6 6:0
9    Norbert Petryszen      
         Norbert Petryszen      
10    Piotr Dąbrowski    6:1, 6:3      
           Norbert Petryszen    
11    Zdzisław Lewandowski      6:4 6:3    
         Zdzisław Lewandowski      
12    Jarosław Gacki    4:6 6:1 6:3      
             Tomasz Wawrzyniak  
13    Adam Jurzysta        6:2 6:3  
         Adam Jurzysta      
14    Robert Podkalicki    7:6 6:3      
           Tomasz Wawrzyniak    
15    Piotr Adamczyk      6:3, 6:7, tie break 7:2    
         Tomasz Wawrzyniak      
16    Tomasz Wawrzyniak    walkower      

Powodzenia!!!

Walka o honor

Gra się jeszcze nie skończyła;)

1            
             
2            
             
3            
             
4            
           
 
5        
             
6            
             
7            
             
8