<< powrót

Ekstraklasa FG 2017 - sezon 1

I runda

Nie ma mocnych
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Piotr Klim  33  9  8  1  17 / 3  110 / 58  
 2 Michał Ankudowicz  28  9  7  2  15 / 7  120 / 92  
 3 Jerzy Zawada  26  10  5  5  12 / 11  115 / 104  
 4 Mariusz Słowik  25  7  6  1  13 / 3  95 / 75  
 5 Krzysztof Kornak  21  7  5  2  11 / 6  95 / 65  
 6 Janek Więcławski  17  9  2  7  6 / 14  75 / 96  
 7 Piotr Gala  16  5  4  1  9 / 4  64 / 53  
 8 Łukasz Kaźmierczak  15  9  2  7  4 / 14  61 / 98  
 9 Piotr Mergalski  13  4  3  1  7 / 3  55 / 40  
 10 Jacek Denisewicz  11  8  1  7  2 / 14  40 / 95  
 11 Janusz Kowaliński  8  4  1  3  3 / 6  29 / 44  
 12 Maciej Ankudowicz  7  7  0  7  0 / 14  51 / 90  

Nie ma mocnych

Lp.Imię i Naziwsko123456789101112PUNKTY
 1 Piotr Klim 1:2 2:0  2:0 2:0  2:0 2:1 2:0 2:0 2:0 33
 2 Michał Ankudowicz 2:1 2:0 0:2 2:1 2:0 2:1 2:0 1:2 2:0   28
 3 Jerzy Zawada 0:2 0:2 1:2 1:2 2:1 0:2 2:0  2:0 2:0 2:0 26
 4 Mariusz Słowik  2:0 2:1 1:2 2:0  2:0  2:0  2:0 25
 5 Krzysztof Kornak 0:2 1:2 2:1 2:1   2:0  2:0  2:0 21
 6 Janek Więcławski 0:2 0:2 1:2 0:2  1:2 2:0 0:2 2:0 0:2  17
 7 Piotr Gala  1:2 2:0   2:1    2:1 2:0 16
 8 Łukasz Kaźmierczak 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2 2:0  2:0 15
 9 Piotr Mergalski 1:2 2:1    2:0  2:0    13
 10 Jacek Denisewicz 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2   2:0 11
 11 Janusz Kowaliński 0:2  0:2   2:0 1:2     8
 12 Maciej Ankudowicz 0:2  0:2 0:2 0:2  0:2 0:2  0:2  7

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 26.05.2017 19:00-21:00 Jacek Denisewicz - Jerzy Zawada 0:2 1 1  
6 6  
2 31.05.2017 Piotr Klim - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
1 1  
3 01.06.2017 Michał Ankudowicz - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
2 3  
4 01.06.2017 Krzysztof Kornak - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
1 2  
5 Michał Ankudowicz - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
0 3  
6 04.06.2017 Janusz Kowaliński - Janek Więcławski 2:0 6 6  
4 1  
7 08.06.2017 Piotr Mergalski - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
3 1  
8 14.06.2017 Piotr Klim - Piotr Mergalski 2:1 6 7
6 2 6
9 15.06.2017 Piotr Gala - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
3 0  
10 15.06.2017 Łukasz Kaźmierczak - Janek Więcławski 0:2 3 1  
6 6  
11 17.06.2017 16:00-17:30 Piotr Klim - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
2 2  
12 18.06.2017 18:00-20:00 Piotr Gala - Janusz Kowaliński 2:1 6 7
6 2 6
Piotr wygrał trzeciego seta jako dużego tie breaka 10:7
13 19.06.2017 Piotr Mergalski - Janek Więcławski 2:0 6 6  
1 3  
14 20.06.2017 Krzysztof Kornak - Jerzy Zawada 2:1 6 6
6 3 2
15 21.06.2016 Janusz Kowaliński - Jerzy Zawada 0:2 1 0  
6 6  
16 28.06.2017 Piotr Klim - Janek Więcławski 2:0 6 6  
1 2  
17 02.07.2017 11:00-13:30 Piotr Mergalski - Michał Ankudowicz 2:1 7 7
6 5 6
trzeci set został rozegrany jako super tie break do 10. Po wspaniałym meczu i zaciętej walce w całym meczu wygrał trzeciego seta Piotr 10:7. Gratuluje i czekam na rewanż
18 03.07.2017 17:30-19:30 Łukasz Kaźmierczak - Jacek Denisewicz 2:0 7 6  
5 1  
19 06.07.2017 Łukasz Kaźmierczak - Jerzy Zawada 0:2 6 2  
7 6  
20 10.07.2017 17:00-19:00 Krzysztof Kornak - Mariusz Słowik 2:1 6 7
7 2 6
Trzeci set był super tie brekiem wygranym dla Krzyśka 10:4
21 11.07.2017 Michał Ankudowicz - Janek Więcławski 2:0 6 7  
0 5  
22 13.07.2017 Łukasz Kaźmierczak - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
3 3  
23 15.07.2017 Michał Ankudowicz - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
3 4  
24 15.07.2017 Piotr Gala - Janek Więcławski 2:1 3 6  
4? 10  
25 16.07.2017 11:30-13:00 Michał Ankudowicz - Piotr Gala 2:1 6 7
6 3 6
Trzeci set został rozegrany jako tie break i skończył się zwycięsko dla Michała 10:5
26 17.07.2017 17:00-18:30 Piotr Klim - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
0 2  
27 17.07.2017 19:00-20:30 Krzysztof Kornak - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
1 4  
28 17.07.2017 19:00-20:30 Mariusz Słowik - Jerzy Zawada 2:1 7 7
6 5 6
trzeci set był rozegrany jako tie break i wygrał go Mariusz 10:8
29 21.07.2017 18:00-20:00 Michał Ankudowicz - Piotr Klim 2:1 6 6
6 4 0
30 24.07.2017 17:30-19:00 Krzysztof Kornak - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
3 1  
31 24.07.2017 17:00-18:30 Piotr Klim - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
2 2  
32 26.06.2017 Krzysztof Kornak - Piotr Klim 0:2 4 3  
6 6  
33 25.07.2017 Mariusz Słowik - Jacek Denisewicz 2:0 6 7  
2 5  
34 28.07.2017 17:30-19:30 Jacek Denisewicz - Maciej Ankudowicz 2:0 6 7  
3 6  
35 28.07.2017 20:00-22:00 Mariusz Słowik - Michał Ankudowicz 2:0 6 6  
4 4  
36 30.07.2017 Jerzy Zawada - Janek Więcławski 2:1 6 4 10
6 0
37 30.07.2017 Piotr Gala - Maciej Ankudowicz 2:0 6 7  
2 5  
38 06.08.2017 Piotr Klim - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 7  
1 5  
39 10.08.2017 18:30-20:30 Michał Ankudowicz - Krzysztof Kornak 2:1 7 1 7
6 6
w trzecim głupim tie breaku Michał wygrał 10:6
40 28.07.2017 17:30-19:00 Janek Więcławski - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
1 0  
41 01.08.2017 18:00-20:00 Jerzy Zawada - Maciej Ankudowicz 2:0 6 4 6
6 4
42 20.08.2017 16:00-17:30 Mariusz Słowik - Janek Więcławski 2:0 6 7  
4 6  
43 21.08.2017 19:30-21:00 Mariusz Słowik - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
3 3  
44 24.08.2017 20:30-22:30 Mariusz Słowik - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
4 4  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Piotr Klim  33  9  8  1  17 / 3  110 / 58
2 Michał Ankudowicz  28  9  7  2  15 / 7  120 / 92
3 Jerzy Zawada  26  10  5  5  12 / 11  115 / 104
4 Mariusz Słowik  25  7  6  1  13 / 3  95 / 75
5 Krzysztof Kornak  21  7  5  2  11 / 6  95 / 65
6 Janek Więcławski  17  9  2  7  6 / 14  75 / 96
7 Piotr Gala  16  5  4  1  9 / 4  64 / 53
8 Łukasz Kaźmierczak  15  9  2  7  4 / 14  61 / 98
9 Piotr Mergalski  13  4  3  1  7 / 3  55 / 40
10 Jacek Denisewicz  11  8  1  7  2 / 14  40 / 95
11 Janusz Kowaliński  8  4  1  3  3 / 6  29 / 44
12 Maciej Ankudowicz  7  7  0  7  0 / 14  51 / 90

Walka o kolejnego Mistrza

Ekstraklasa

Walka o kolejnego Mistrza

Zaczynamy rozgrywki pucharowe, jak widać 4 zawodników, którzy zajęli czołowe miejsca jest rozstawionych. Pozostałych ośmiu zagra 1/8 finału. Odpadający oczywiście nie kończą swoich zmagań a zagrają w drabince pocieszenia o miejsce honorowe. Ci co są rozstawieni mają tylko jeden mecz przed sobą. Nie przechodzą do drabinki pocieszenia. Na rozegranie każdej rundy jest tydzień czasu, czyli zaczynając od 04 września mecz musi być rozegrany najpóźniej do niedzieli. Zwycięzca rozgrywek zostanie nagrodzony pucharem. 

1              
         Piotr Klim (bye)      
2              
           Piotr Klim    
3    Piotr Gala      6:1 6:2    
         Piotr Gala      
4    Jacek Denisewicz    6:3, 6:2      
             Piotr Klim  
5    Krzysztof Kornak        6:1 6:1  
         Krzysztof Kornak      
6    Maciej Ankudowicz    5:7 6:1 6:0      
           Krzysztof Kornak    
7          6:2 6:1    
               
8        Jerzy Zawada (bye)      
             Michał Ankudowicz
 7:5 7:5
9          
         Mariusz Słowik (bye)      
10              
           Mariusz Słowik    
11    Janusz Więcławski      6:2 6:4    
         Janusz Więcławski      
12    Janusz Kowaliński    6:3 7:5      
             Michał Ankudowicz  
13    Łukasz Kaźmierczak          
         Łukasz Kaźmierczak      
14    Piotr Mergalski (kontuzja)    walkower      
           Michał Ankudowicz    
15          6:1 6:4    
         Michał Ankudowicz (bye)      
16              

Powodzenia

Walka o miejsca

Gra się jeszcze nie skończyła;)

1            
             
2            
             
3            
             
4            
           
 
5        
             
6            
             
7            
             
8