Wybierz ligę:  Ekstraklasa 2018 | I Liga 2018 | II Liga 2018

Ekstraklasa 2018

I runda

Ekstraklasa
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Jakub Wawrzyniak  40  10  10  0  20 / 0  122 / 31  
 2 Piotr Klim  30  9  7  2  15 / 5  106 / 60  
 3 Krzysztof Kornak  28  9  7  2  14 / 6  103 / 68  
 4 Tomasz Wawrzyniak  28  9  6  3  13 / 6  93 / 69  
 5 Norbert Petryszen  23  10  4  6  10 / 13  102 / 117  
 6 Mariusz Słowik  22  8  5  3  10 / 7  83 / 70  
 7 Jacek Luterek  17  9  2  7  7 / 15  58 / 102  
 8 Jerzy Zawada  14  6  3  3  6 / 7  51 / 63  
 9 Michał Ankudowicz  13  6  2  4  6 / 9  71 / 66  
 10 Maciej Kaczorowski  12  7  2  5  4 / 11  54 / 74  
 11 Łukasz Kaźmierczak  11  8  1  7  3 / 15  45 / 93  
 12 Jacek Denisewicz  9  9  0  9  0 / 18  23 / 108  
 13 Piotr Gala  8  2  2  0  4 / 0  25 / 10  
 14 Janek Więcławski  5  2  1  1  2 / 2  14 / 19  

Ekstraklasa

Lp.Imię i Naziwsko1234567891011121314PUNKTY
 1 Jakub Wawrzyniak 2:0 2:0 2:0 2:0  2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0   40
 2 Piotr Klim 0:2 2:0 2:0 2:1 2:0 2:0  1:2 2:0  2:0   30
 3 Tomasz Wawrzyniak 0:2 0:2 1:2 2:0 2:0 2:0 2:0   2:0 2:0   28
 4 Krzysztof Kornak 0:2 0:2 2:1 2:0 2:0 2:1 2:0  2:0  2:0   28
 5 Norbert Petryszen 0:2 1:2 0:2 0:2 1:2 2:1   2:0 2:0 2:0  0:2 23
 6 Mariusz Słowik  0:2 0:2 0:2 2:1 2:0  2:0 2:0 2:0    22
 7 Jacek Luterek 0:2 0:2 0:2 1:2 1:2 0:2 1:2   2:1 2:0   17
 8 Jerzy Zawada 0:2  0:2 0:2   2:1   2:0 2:0   14
 9 Michał Ankudowicz 0:2 2:1    0:2   1:2 1:2 2:0   13
 10 Maciej Kaczorowski 0:2 0:2  0:2 0:2 0:2   2:1  2:0   12
 11 Łukasz Kaźmierczak 0:2  0:2  0:2 0:2 1:2 0:2 2:1   0:2  11
 12 Jacek Denisewicz 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2 0:2 0:2 0:2    9
 13 Piotr Gala           2:0  2:0 8
 14 Janek Więcławski     2:0        0:2 5

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 13.05.2018 10:30-12:00 Piotr Klim - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
0 2  
2 09.05.2018 17:00-18:30 Jakub Wawrzyniak - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
1 0  
3 14.05.2018 16:30-18:00 Janek Więcławski - Norbert Petryszen 2:0 6 6  
4 3  
4 19.05.2018 12:00-14:00 Maciej Kaczorowski - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
0 0  
5 16.05.2018 17:00-19:00 Norbert Petryszen - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
4 0  
6 17.05.2018 20:30-22:00 Mariusz Słowik - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
1 0  
7 20.05.2018 18:00-19:00 Piotr Gala - Janek Więcławski 2:0 6 6  
2 0  
8 23.05.2018 17:30-19:00 Jakub Wawrzyniak - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
1 4  
9 23.05.2018 17:00-18:30 Michał Ankudowicz - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
3 2  
10 23.05.2018 17:00-19:30 Norbert Petryszen - Maciej Kaczorowski 2:0 7 6  
5 4  
11 24.05.2018 19:00-20:30 Jakub Wawrzyniak - Krzysztof Kornak 2:0 6 6  
3 0  
12 24.05.2018 19:30-21:00 Tomasz Wawrzyniak - Mariusz Słowik 2:0 6 6  
4 4  
13 29.05.2018 19:00-21:00 Jakub Wawrzyniak - Michał Ankudowicz 2:0 6 7  
0 5  
14 28.05.2018 19:30-21:00 Mariusz Słowik - Jacek Luterek 2:0 6 6  
2 1  
15 30.05.2018 20:00-22:00 Piotr Gala - Łukasz Kaźmierczak 2:0 7 6  
6 2  
16 02.06.2018 19:00-22:00 Mariusz Słowik - Michał Ankudowicz 2:0 7 6  
6 4  
17 7.06.2018 Piotr Klim - Maciej Kaczorowski 2:0 6 6  
0 2  
18 7.06.2018 Łukasz Kaźmierczak - Michał Ankudowicz 2:1 6 6
6 4 4
19 6.06.2018 Tomasz Wawrzyniak - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
3 1  
20 6.06.2018 Mariusz Słowik - Norbert Petryszen 2:1 6 4 7
6 6
21 4.06.2018 Piotr Klim - Jacek Luterek 2:0 6 6  
3 2  
22 4.06.2018 Jakub Wawrzyniak - Norbert Petryszen 2:0 6 6  
0 1  
23 8.06.2018 Krzysztof Kornak - Mariusz Słowik 2:0 6 6  
4 2  
24 Piotr Klim - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
1 2  
25 Tomasz Wawrzyniak - Norbert Petryszen 2:0 6 6  
2 3  
26 12.06.2018 17:30-19:30 Jakub Wawrzyniak - Piotr Klim 2:0 6 6  
4 4  
27 12.06.2018 19:30-21:00 Jacek Luterek - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
4 0  
28 15.06.2018 Piotr Klim - Mariusz Słowik 2:0 6 6  
3 0  
29 15.06.2018 Maciej Kaczorowski - Michał Ankudowicz 2:1 7 6
6 6 0
30 14.06.201 Piotr Klim - Krzysztof Kornak 2:0 6 6  
4 3  
31 17.06.2016 Jerzy Zawada - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
4 3  
32 18.06.2018 Norbert Petryszen - Jacek Luterek 2:1 6 6
6 0 2
33 20.06.2018 17:00-19:00 Jerzy Zawada - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
1 0  
34 20.06.2018 Michał Ankudowicz - Piotr Klim 2:1 6 6
7 0 1
35 23.06.2018 Krzysztof Kornak - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
2 0  
36 24.06.2018 Tomasz Wawrzyniak - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
3 2  
37 25.06.2018 Jakub Wawrzyniak - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
0 0  
38 26.06.2018 Krzysztof Kornak - Norbert Petryszen 2:0 6 7  
3 5  
39 27.06.2018 Jakub Wawrzyniak - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
1 1  
40 28.06.2018 Jacek Luterek - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 6
6 1 3
41 3.07.2018 Krzysztof Kornak - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
2 0  
42 3.07.2018 Piotr Klim - Norbert Petryszen 2:1 6 6
7 0 1
43 30.06.2018 Mariusz Słowik - Maciej Kaczorowski 2:0 6 6  
3 3  
44 12.07.2018 Tomasz Wawrzyniak - Jacek Luterek 2:0 6 6  
2 1  
45 09.07.2018 Krzysztof Kornak - Jacek Luterek 2:1 6 6
6 0 1
46 16.07.2018 Jerzy Zawada - Jacek Luterek 2:1 7 1 10
6 7
47 16.07.2018 Krzysztof Kornak - Tomasz Wawrzyniak 2:1 7 6
6 5 2
48 17.08.2018 Jakub Wawrzyniak - Maciej Kaczorowski 2:0 7 6  
5 0  
49 19.07.2018 Jakub Wawrzyniak - Jacek Luterek 2:0 6 6  
1 0  
50 20.07.2018 Tomasz Wawrzyniak - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
3 1  
51 20.07.2017 Krzysztof Kornak - Maciej Kaczorowski 2:0 6 6  
2 4  
52 20.07.2018 Norbert Petryszen - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6
6 2 4
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Jakub Wawrzyniak  40  10  10  0  20 / 0  122 / 31
2 Piotr Klim  30  9  7  2  15 / 5  106 / 60
3 Krzysztof Kornak  28  9  7  2  14 / 6  103 / 68
4 Tomasz Wawrzyniak  28  9  6  3  13 / 6  93 / 69
5 Norbert Petryszen  23  10  4  6  10 / 13  102 / 117
6 Mariusz Słowik  22  8  5  3  10 / 7  83 / 70
7 Jacek Luterek  17  9  2  7  7 / 15  58 / 102
8 Jerzy Zawada  14  6  3  3  6 / 7  51 / 63
9 Michał Ankudowicz  13  6  2  4  6 / 9  71 / 66
10 Maciej Kaczorowski  12  7  2  5  4 / 11  54 / 74
11 Łukasz Kaźmierczak  11  8  1  7  3 / 15  45 / 93
12 Jacek Denisewicz  9  9  0  9  0 / 18  23 / 108
13 Piotr Gala  8  2  2  0  4 / 0  25 / 10
14 Janek Więcławski  5  2  1  1  2 / 2  14 / 19

I Liga 2018

I runda

I Liga FG
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Krzysztof Kolasiński  48  12  12  0  24 / 0  133 / 40  
 2 Sebastian Sokołowski  29  11  7  4  14 / 11  108 / 103  
 3 Zbigniew Pawlak  29  9  7  2  14 / 5  78 / 42  
 4 Janusz Kowaliński  28  9  6  3  14 / 7  113 / 85  
 5 Paweł Szkudlarek  25  7  6  1  12 / 2  64 / 37  
 6 Adam Jurzysta  24  10  4  6  12 / 14  103 / 104  
 7 Michał Mazur  23  7  5  2  11 / 4  85 / 52  
 8 Łukasz Górski  23  9  5  4  11 / 10  103 / 105  
 9 Paweł Bajuk  15  10  2  8  4 / 17  49 / 100  
 10 Jarosław Sajewicz  15  8  2  6  5 / 12  61 / 81  
 11 Janusz Stasiak  13  7  1  6  5 / 12  68 / 92  
 12 Paweł Jakubczak  13  7  2  5  4 / 10  51 / 69  
 13 Sławomir Smolibocki  11  3  3  0  6 / 1  43 / 27  
 14 Piotr Zubowicz  11  5  2  3  4 / 6  43 / 41  
 15 Rafał Rzepka  10  10  0  10  0 / 20  29 / 108  
 16 Tomasz Żarczyński  8  6  1  5  2 / 11  15 / 60  

I Liga FG

Lp.Imię i Naziwsko12345678910111213141516PUNKTY
 1 Krzysztof Kolasiński 2:0 2:0  2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0  2:0 2:0  48
 2 Zbigniew Pawlak 0:2 0:2 2:1     2:0 2:0 2:0 2:0  2:0 2:0  29
 3 Sebastian Sokołowski 0:2 2:0 0:2 0:2  2:1 2:1 2:0 0:2  2:1   2:0 2:0 29
 4 Janusz Kowaliński  1:2 2:0  2:1 1:2  2:0 2:0 2:0 2:0 0:2    28
 5 Paweł Szkudlarek 0:2  2:0   2:0  2:0     2:0 2:0 2:0 25
 6 Adam Jurzysta 0:2   1:2  1:2 0:2 2:0 2:1  2:1 1:2  2:0 1:2 24
 7 Łukasz Górski 0:2  1:2 2:1 0:2 2:1 0:2  2:0 2:0    2:0  23
 8 Michał Mazur 0:2  1:2   2:0 2:0 2:0  2:0     2:0 23
 9 Paweł Bajuk 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2  0:2 2:1   2:0  15
 10 Jarosław Sajewicz 0:2 0:2 2:0 0:2  1:2 0:2    0:2   2:0  15
 11 Paweł Jakubczak 0:2 0:2  0:2   0:2 0:2 2:0     2:0  13
 12 Janusz Stasiak 0:2 0:2 1:2 0:2  1:2   1:2 2:0      13
 13 Sławomir Smolibocki    2:0  2:1         2:0 11
 14 Piotr Zubowicz 0:2 0:2   0:2         2:0 2:0 11
 15 Rafał Rzepka 0:2 0:2 0:2  0:2 0:2 0:2  0:2 0:2 0:2   0:2  10
 16 Tomasz Żarczyński   0:2  0:2 2:1  0:2     0:2 0:2  8

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 06.05.2018 17:00-18:00 Sebastian Sokołowski - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
2 2  
Pierwszy mecz w 1 lidze i lepszy w tym starciu Sebastian. Inauguracyjny mecz po dostaniu się do ligi wyżej i z sukcesami. Gratuluje i życzę powodzenia w dalszych meczach
2 08.05.2018 17:00-18:30 Janusz Stasiak - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
4 4  
3 09.05.2018 19:00-20:30 Paweł Bajuk - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
2 1  
4 10.05.2018 17:00-19:00 Janusz Kowaliński - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
4 3  
5 11.05.2018 13:00-15:00 Adam Jurzysta - Jarosław Sajewicz 2:1 7 2 6
6 4
6 12.05.2018 12:00-14:00 Sławomir Smolibocki - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
4 3  
7 13.05.2018 16:30-18:00 Jarosław Sajewicz - Sebastian Sokołowski 2:0 6 6  
3 1  
8 12.05.2018 16:30-18:00 Łukasz Górski - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
3 1  
9 15.05.2018 20:30-22:00 Adam Jurzysta - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
0 3  
10 17.05.2018 17:30-19:00 Janusz Kowaliński - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
1 3  
11 17.05.2018 20:00-21:30 Zbigniew Pawlak - Piotr Zubowicz 2:0 6 7  
1 6  
12 18.05.2018 19:00-20:00 Zbigniew Pawlak - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
0 0  
13 18.05.2018 9:00-10:30 Sławomir Smolibocki - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
2 3  
14 18.05.2018 17:30-19:30 Krzysztof Kolasiński - Sebastian Sokołowski 2:0 6 6  
4 2  
15 20.05.2018 17:30-19:00 Michał Mazur - Łukasz Górski 2:0 7 6  
5 2  
16 22.05.2018 17:00-18:30 Piotr Zubowicz - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
1 1  
17 22.05.2018 19:30-21:00 Paweł Szkudlarek - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
1 1  
18 25.05.2018 19:00-20:30 Krzysztof Kolasiński - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
1 0  
19 25.05.2018 20:00-21:30 Michał Mazur - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
2 0  
20 29.05.208 17:00-19:00 Łukasz Górski - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
3 3  
21 28.05.2018 18:30-20:00 Paweł Jakubczak - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
4 1  
22 29.05.2018 18:00-20:00 Paweł Szkudlarek - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
1 4  
23 29.05.2018 20:30-22:30 Sebastian Sokołowski - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
2 3  
24 28.05.2018 18:00-20:00 Paweł Bajuk - Janusz Stasiak 2:1 6 6
6 4 3
25 30.05.2018 18:00-20:00 Janusz Kowaliński - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
3 2  
26 01.06.2018 16:00-18:00 Adam Jurzysta - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
2 2  
27 01.06.2018 18:00-19:30 Krzysztof Kolasiński - Janusz Stasiak 2:0 6    
1 6    
28 08.06.2018 18:30-19:30 Zbigniew Pawlak - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
0 3  
29 8.06.2018 20:00-21:30 Krzysztof Kolasiński - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
1 0  
30 16.06.2018 15:00-16:30 Sebastian Sokołowski - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
3 2  
31 4.06.2018 20:00-21:30 Łukasz Górski - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
2 2  
32 31.05.2018 8:30-10:30 Sławomir Smolibocki - Adam Jurzysta 2:1 6 7
7 3 5
33 5.06.2018 19:30-21:00 Piotr Zubowicz - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
1 1  
34 6.06.2018 20:00-22:00 Krzysztof Kolasiński - Michał Mazur 2:0 7 6  
5 2  
35 12.06.2018 16:30-19:00 Janusz Kowaliński - Adam Jurzysta 2:1 6 4 6
6 2
36 12.06.2018 20:00-22:30 Michał Mazur - Paweł Jakubczak 2:0 6 7  
3 6  
37 31.05.2018 Sebastian Sokołowski - Michał Mazur 2:1 7 6
6 6 4
38 15.06.2018 Zbigniew Pawlak - Janusz Kowaliński 2:1 6 4 6
6 1
39 17.06.2018 9:00-12:00 Łukasz Górski - Adam Jurzysta 2:1 6 5 7
7 6
40 17.06.2018 Krzysztof Kolasiński - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
2 1  
41 20.06.2018 Paweł Szkudlarek - Sebastian Sokołowski 2:0 7 6  
6 4  
42 22.06.2018 Sebastian Sokołowski - Łukasz Górski 2:1 6 6
7 2 3
43 25.06.2018 Krzysztof Kolasiński - Paweł Szkudlarek 2:0 6 6  
3 0  
44 26.06.2018 Jarosław Sajewicz - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
0 2  
45 26.06.2018 Łukasz Górski - Janusz Kowaliński 2:1 7 4 10
6 8
46 26.06.2018 Sebastian Sokołowski - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
4 4  
47 27.06.2018 Krzysztof Kolasiński - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
3 0  
48 28.06.2018 Zbigniew Pawlak - Rafał Rzepka 2:0 6    
1.6    
49 30.06.2018 Janusz Kowaliński - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
3 3  
50 30.06.2018 Tomasz Żarczyński - Adam Jurzysta 2:1 7 6
7 6 4
51 1.07.2018 Krzysztof Kolasiński - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 1  
52 4.07.2018 Krzysztof Kolasiński - Jarosław Sajewicz 2:0 6 6  
2 0  
53 5.07.2018 Zbigniew Pawlak - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
0 4  
54 5.07.2018 Paweł Szkudlarek - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
1 2  
55 09.07.2018 Adam Jurzysta - Janusz Stasiak 2:1 7 7
6 5 5
56 09.07.2018 Janusz Kowaliński - Sebastian Sokołowski 2:0 6 6  
2 2  
57 12.07.2018 Zbigniew Pawlak - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
1 4  
58 13.07.2018 Paweł Jakubczak - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
2 1  
59 14.07.2018 Sebastian Sokołowski - Janusz Stasiak 2:1 6 6
6 2 4
60 15.07.2018 Michał Mazur - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
1 0  
61 15.07.2018 Krzysztof Kolasiński - Łukasz Górski 2:0 6 6  
1 3  
62 17.07.2018 Paweł Szkudlarek - Łukasz Górski 2:0 6 6  
4 1  
63 20.07.2018 Michał Mazur - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
3 2  
64 19.07.2018 Paweł Szkudlarek - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
0 3  
65 19.07.2018 Krzysztof Kolasiński - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
3 4  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Krzysztof Kolasiński  48  12  12  0  24 / 0  133 / 40
2 Sebastian Sokołowski  29  11  7  4  14 / 11  108 / 103
3 Zbigniew Pawlak  29  9  7  2  14 / 5  78 / 42
4 Janusz Kowaliński  28  9  6  3  14 / 7  113 / 85
5 Paweł Szkudlarek  25  7  6  1  12 / 2  64 / 37
6 Adam Jurzysta  24  10  4  6  12 / 14  103 / 104
7 Łukasz Górski  23  9  5  4  11 / 10  103 / 105
8 Michał Mazur  23  7  5  2  11 / 4  85 / 52
9 Paweł Bajuk  15  10  2  8  4 / 17  49 / 100
10 Jarosław Sajewicz  15  8  2  6  5 / 12  61 / 81
11 Janusz Stasiak  13  7  1  6  5 / 12  68 / 92
12 Paweł Jakubczak  13  7  2  5  4 / 10  51 / 69
13 Piotr Zubowicz  11  5  2  3  4 / 6  43 / 41
14 Sławomir Smolibocki  11  3  3  0  6 / 1  43 / 27
15 Rafał Rzepka  10  10  0  10  0 / 20  29 / 108
16 Tomasz Żarczyński  8  6  1  5  2 / 11  15 / 60

II Liga 2018

I runda

II Liga FG
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Mirek Krupiński  33  9  9  0  18 / 3  120 / 52  
 2 Krzysztof Wróbel  29  10  6  4  13 / 8  103 / 68  
 3 Mieczysław Pyrek  28  7  7  0  14 / 0  84 / 10  
 4 Przemysław Lichwiarski  24  9  5  4  12 / 10  115 / 94  
 5 Artur Burdziej  23  7  5  2  11 / 4  75 / 57  
 6 Paweł Zamkiewicz  23  9  4  5  10 / 10  86 / 96  
 7 Tomasz Rafiński  19  7  5  2  10 / 7  78 / 71  
 8 Krzysztof Beltrani  14  10  1  9  3 / 18  56 / 117  
 9 Marek Grodek  8  4  1  3  3 / 6  28 / 49  
 10 Piotr Żurawski  7  5  1  4  2 / 9  32 / 62  
 11 Waldek Pluszkis  7  7  0  7  0 / 14  16 / 85  
 12 Maurycy Wierzchowiecki  6  5  0  5  1 / 10  25 / 64  
 13 Konrad Mikołajewski  4  1  1  0  2 / 0  12 / 5  

II Liga FG

Lp.Imię i Naziwsko12345678910111213PUNKTY
 1 Mirek Krupiński 2:1  2:1 2:1 2:0 2:0 2:0  2:0 2:0 2:0  33
 2 Krzysztof Wróbel 1:2  0:2 0:2 2:0 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0  29
 3 Mieczysław Pyrek   2:0 2:0 2:0  2:0 2:0 2:0 2:0   28
 4 Przemysław Lichwiarski 1:2 2:0 0:2 0:2 2:1 1:2 2:0 2:1  2:0   24
 5 Artur Burdziej 1:2 2:0 0:2 2:0   2:0  2:0  2:0  23
 6 Paweł Zamkiewicz 0:2 0:2 0:2 1:2  2:0 2:0  1:2 2:0 2:0  23
 7 Tomasz Rafiński 0:2 2:0  2:1  0:2 2:1   2:0 2:1  19
 8 Krzysztof Beltrani 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 0:2  2:0  0:2 14
 9 Marek Grodek  0:2 0:2 1:2    2:0     8
 10 Piotr Żurawski 0:2 0:2 0:2  0:2 2:1       7
 11 Waldek Pluszkis 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2 0:2 0:2     7
 12 Maurycy Wierzchowiecki 0:2 0:2   0:2 0:2 1:2      6
 13 Konrad Mikołajewski        2:0     4

II runda

I runda


Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 855

Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 856

Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 856
 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 09.05.2018 17:00-18:30 Tomasz Rafiński - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 2  
2 11.05.2018 8:30-10:00 Artur Burdziej - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
2 3  
3 11.05.2018 20:00-21:30 Paweł Zamkiewicz - Tomasz Rafiński 2:0 6 6  
4 2  
4 13.05.2018 10:00-12:00 Marek Grodek - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
4 4  
5 15.05.2018 8:30-9:30 Krzysztof Wróbel - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
3 0  
6 15.05.2018 20:00-22:00 Mirek Krupiński - Piotr Żurawski 2:0 6 6  
2 0  
7 17.05.2018 18:00-20:00 Tomasz Rafiński - Maurycy Wierzchowiecki 2:1 6 6
6 1 3
8 21.05.2018 20:00-21:00 Mirek Krupiński - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 0  
9 21.05.2018 20:00-21:00 Mieczysław Pyrek - Artur Burdziej 2:0 6 6  
1 0  
10 21.05.2018 20:00-22:30 Piotr Żurawski - Paweł Zamkiewicz 2:1 6 7
6 3 5
11 22.05.2018 17:00-18:30 Mirek Krupiński - Tomasz Rafiński 2:0 6;1 6  
 2  
12 25.05.2018 17:00-19:00 Mirek Krupiński - Krzysztof Wróbel 2:1 6 6
6 2 3
13 28.05.2018 20:30-22:00 Artur Burdziej - Piotr Żurawski 2:0 6 6  
3 0  
14 28.05.2018 20:00-21:30 Mirek Krupiński - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
3 0  
15 29.05.2018 8:00-10:00 Tomasz Rafiński - Krzysztof Beltrani 2:1 6 3 6
6 3
16 29.05.2018 8:30-10:00 Przemysław Lichwiarski - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
4 2  
17 30.05.2018 8:30-10:30 Przemysław Lichwiarski - Paweł Zamkiewicz 2:1 7 6
7 6 0
18 30.05.2018 8:30-10:00 Artur Burdziej - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
3 4  
19 01.06.2018 17:00-18:00 Mieczysław Pyrek - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 0  
20 02.06.2018 10:00-11:30 Mieczysław Pyrek - Marek Grodek 2:0 6 6  
0 1  
21 03.06.2018 9:30-12:00 Tomasz Rafiński - Przemysław Lichwiarski 2:1 7 7
6 6 5
22 6.06.2018 Mirek Krupiński - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
1 1  
23 8.06.2018 Artur Burdziej - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 7  
3 6  
24 5.06.2018 Mirek Krupiński - Przemysław Lichwiarski 2:1 6 7
6 4 6
25 11.06.2018 Paweł Zamkiewicz - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
3 2  
26 11.06.2018 20:30-23:30 Mirek Krupiński - Artur Burdziej 2:1 6 6
7 3 3
27 15.06.2018 Mieczysław Pyrek - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 6  
1 0  
28 23.06.2018 Krzysztof Wróbel - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 0  
29 23.06.2018 Krzysztof Wróbel - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
4 1  
30 23.06.2018 Mieczysław Pyrek - Piotr Żurawski 2:0 6 6  
3 1  
31 29.06.2018 Tomasz Rafiński - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
3 4  
32 30.06.2018 Przemysław Lichwiarski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 2  
33 30.06.2018 Mieczysław Pyrek - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
1 0  
34 4.07.2018 Artur Burdziej - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
1 2  
35 07.07.2018 11:00-12:30 Przemysław Lichwiarski - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
2 0  
36 09.07.2018 Krzysztof Wróbel - Piotr Żurawski 2:0 6 6  
4 2  
37 11.07.2018 Mirek Krupiński - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
0 2  
38 14.07.2018 Mieczysław Pyrek - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
0 2  
39 14.07.2018 Przemysław Lichwiarski - Marek Grodek 2:1 6 7
6 3 5
40 14.07.2018 Krzysztof Wróbel - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
1 2  
41 15.07.2018 Paweł Zamkiewicz - Krzysztof Beltrani 2:0 7 6  
6 0  
42 21.07.2018 Konrad Mikołajewski - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
2 3  
43 21.07.2018 Krzysztof Wróbel - Marek Grodek 2:0 6 6  
1 0  
44 19.07.2018 Paweł Zamkiewicz - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 7  
1 6  
45 19.07.2018 Krzysztof Beltrani - Waldek Pluszkis 2:0 7 6  
5 0  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Mirek Krupiński  33  9  9  0  18 / 3  120 / 52
2 Krzysztof Wróbel  29  10  6  4  13 / 8  103 / 68
3 Mieczysław Pyrek  28  7  7  0  14 / 0  84 / 10
4 Przemysław Lichwiarski  24  9  5  4  12 / 10  115 / 94
5 Paweł Zamkiewicz  23  9  4  5  10 / 10  86 / 96
6 Artur Burdziej  23  7  5  2  11 / 4  75 / 57
7 Tomasz Rafiński  19  7  5  2  10 / 7  78 / 71
8 Krzysztof Beltrani  14  10  1  9  3 / 18  56 / 117
9 Marek Grodek  8  4  1  3  3 / 6  28 / 49
10 Piotr Żurawski  7  5  1  4  2 / 9  32 / 62
11 Waldek Pluszkis  7  7  0  7  0 / 14  16 / 85
12 Maurycy Wierzchowiecki  6  5  0  5  1 / 10  25 / 64
13 Konrad Mikołajewski  4  1  1  0  2 / 0  12 / 5
facebook