Wybierz ligę:  Ekstraklasa FG 2017 - sezon 1 | I liga FG 2017 - sezon 1 | II liga FG 2017 - sezon 1

Ekstraklasa FG 2017 - sezon 1

I runda

Nie ma mocnych
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Piotr Klim  33  9  8  1  17 / 3  110 / 58  
 2 Michał Ankudowicz  28  9  7  2  15 / 7  120 / 92  
 3 Jerzy Zawada  26  10  5  5  12 / 11  115 / 104  
 4 Mariusz Słowik  25  7  6  1  13 / 3  95 / 75  
 5 Krzysztof Kornak  21  7  5  2  11 / 6  95 / 65  
 6 Janek Więcławski  17  9  2  7  6 / 14  75 / 96  
 7 Piotr Gala  16  5  4  1  9 / 4  64 / 53  
 8 Łukasz Kaźmierczak  15  9  2  7  4 / 14  61 / 98  
 9 Piotr Mergalski  13  4  3  1  7 / 3  55 / 40  
 10 Jacek Denisewicz  11  8  1  7  2 / 14  40 / 95  
 11 Janusz Kowaliński  8  4  1  3  3 / 6  29 / 44  
 12 Maciej Ankudowicz  7  7  0  7  0 / 14  51 / 90  

Nie ma mocnych

Lp.Imię i Naziwsko123456789101112PUNKTY
 1 Piotr Klim 1:2 2:0  2:0 2:0  2:0 2:1 2:0 2:0 2:0 33
 2 Michał Ankudowicz 2:1 2:0 0:2 2:1 2:0 2:1 2:0 1:2 2:0   28
 3 Jerzy Zawada 0:2 0:2 1:2 1:2 2:1 0:2 2:0  2:0 2:0 2:0 26
 4 Mariusz Słowik  2:0 2:1 1:2 2:0  2:0  2:0  2:0 25
 5 Krzysztof Kornak 0:2 1:2 2:1 2:1   2:0  2:0  2:0 21
 6 Janek Więcławski 0:2 0:2 1:2 0:2  1:2 2:0 0:2 2:0 0:2  17
 7 Piotr Gala  1:2 2:0   2:1    2:1 2:0 16
 8 Łukasz Kaźmierczak 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2 2:0  2:0 15
 9 Piotr Mergalski 1:2 2:1    2:0  2:0    13
 10 Jacek Denisewicz 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2   2:0 11
 11 Janusz Kowaliński 0:2  0:2   2:0 1:2     8
 12 Maciej Ankudowicz 0:2  0:2 0:2 0:2  0:2 0:2  0:2  7

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 26.05.2017 19:00-21:00 Jacek Denisewicz - Jerzy Zawada 0:2 1 1  
6 6  
2 31.05.2017 Piotr Klim - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
1 1  
3 01.06.2017 Michał Ankudowicz - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
2 3  
4 01.06.2017 Krzysztof Kornak - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
1 2  
5 Michał Ankudowicz - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
0 3  
6 04.06.2017 Janusz Kowaliński - Janek Więcławski 2:0 6 6  
4 1  
7 08.06.2017 Piotr Mergalski - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
3 1  
8 14.06.2017 Piotr Klim - Piotr Mergalski 2:1 6 7
6 2 6
9 15.06.2017 Piotr Gala - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
3 0  
10 15.06.2017 Łukasz Kaźmierczak - Janek Więcławski 0:2 3 1  
6 6  
11 17.06.2017 16:00-17:30 Piotr Klim - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
2 2  
12 18.06.2017 18:00-20:00 Piotr Gala - Janusz Kowaliński 2:1 6 7
6 2 6
Piotr wygrał trzeciego seta jako dużego tie breaka 10:7
13 19.06.2017 Piotr Mergalski - Janek Więcławski 2:0 6 6  
1 3  
14 20.06.2017 Krzysztof Kornak - Jerzy Zawada 2:1 6 6
6 3 2
15 21.06.2016 Janusz Kowaliński - Jerzy Zawada 0:2 1 0  
6 6  
16 28.06.2017 Piotr Klim - Janek Więcławski 2:0 6 6  
1 2  
17 02.07.2017 11:00-13:30 Piotr Mergalski - Michał Ankudowicz 2:1 7 7
6 5 6
trzeci set został rozegrany jako super tie break do 10. Po wspaniałym meczu i zaciętej walce w całym meczu wygrał trzeciego seta Piotr 10:7. Gratuluje i czekam na rewanż
18 03.07.2017 17:30-19:30 Łukasz Kaźmierczak - Jacek Denisewicz 2:0 7 6  
5 1  
19 06.07.2017 Łukasz Kaźmierczak - Jerzy Zawada 0:2 6 2  
7 6  
20 10.07.2017 17:00-19:00 Krzysztof Kornak - Mariusz Słowik 2:1 6 7
7 2 6
Trzeci set był super tie brekiem wygranym dla Krzyśka 10:4
21 11.07.2017 Michał Ankudowicz - Janek Więcławski 2:0 6 7  
0 5  
22 13.07.2017 Łukasz Kaźmierczak - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
3 3  
23 15.07.2017 Michał Ankudowicz - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
3 4  
24 15.07.2017 Piotr Gala - Janek Więcławski 2:1 3 6  
4? 10  
25 16.07.2017 11:30-13:00 Michał Ankudowicz - Piotr Gala 2:1 6 7
6 3 6
Trzeci set został rozegrany jako tie break i skończył się zwycięsko dla Michała 10:5
26 17.07.2017 17:00-18:30 Piotr Klim - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
0 2  
27 17.07.2017 19:00-20:30 Krzysztof Kornak - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
1 4  
28 17.07.2017 19:00-20:30 Mariusz Słowik - Jerzy Zawada 2:1 7 7
6 5 6
trzeci set był rozegrany jako tie break i wygrał go Mariusz 10:8
29 21.07.2017 18:00-20:00 Michał Ankudowicz - Piotr Klim 2:1 6 6
6 4 0
30 24.07.2017 17:30-19:00 Krzysztof Kornak - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
3 1  
31 24.07.2017 17:00-18:30 Piotr Klim - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
2 2  
32 26.06.2017 Krzysztof Kornak - Piotr Klim 0:2 4 3  
6 6  
33 25.07.2017 Mariusz Słowik - Jacek Denisewicz 2:0 6 7  
2 5  
34 28.07.2017 17:30-19:30 Jacek Denisewicz - Maciej Ankudowicz 2:0 6 7  
3 6  
35 28.07.2017 20:00-22:00 Mariusz Słowik - Michał Ankudowicz 2:0 6 6  
4 4  
36 30.07.2017 Jerzy Zawada - Janek Więcławski 2:1 6 4 10
6 0
37 30.07.2017 Piotr Gala - Maciej Ankudowicz 2:0 6 7  
2 5  
38 06.08.2017 Piotr Klim - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 7  
1 5  
39 10.08.2017 18:30-20:30 Michał Ankudowicz - Krzysztof Kornak 2:1 7 1 7
6 6
w trzecim głupim tie breaku Michał wygrał 10:6
40 28.07.2017 17:30-19:00 Janek Więcławski - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
1 0  
41 01.08.2017 18:00-20:00 Jerzy Zawada - Maciej Ankudowicz 2:0 6 4 6
6 4
42 20.08.2017 16:00-17:30 Mariusz Słowik - Janek Więcławski 2:0 6 7  
4 6  
43 21.08.2017 19:30-21:00 Mariusz Słowik - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
3 3  
44 24.08.2017 20:30-22:30 Mariusz Słowik - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
4 4  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Piotr Klim  33  9  8  1  17 / 3  110 / 58
2 Michał Ankudowicz  28  9  7  2  15 / 7  120 / 92
3 Jerzy Zawada  26  10  5  5  12 / 11  115 / 104
4 Mariusz Słowik  25  7  6  1  13 / 3  95 / 75
5 Krzysztof Kornak  21  7  5  2  11 / 6  95 / 65
6 Janek Więcławski  17  9  2  7  6 / 14  75 / 96
7 Piotr Gala  16  5  4  1  9 / 4  64 / 53
8 Łukasz Kaźmierczak  15  9  2  7  4 / 14  61 / 98
9 Piotr Mergalski  13  4  3  1  7 / 3  55 / 40
10 Jacek Denisewicz  11  8  1  7  2 / 14  40 / 95
11 Janusz Kowaliński  8  4  1  3  3 / 6  29 / 44
12 Maciej Ankudowicz  7  7  0  7  0 / 14  51 / 90

Walka o kolejnego Mistrza

Ekstraklasa

Walka o kolejnego Mistrza

Zaczynamy rozgrywki pucharowe, jak widać 4 zawodników, którzy zajęli czołowe miejsca jest rozstawionych. Pozostałych ośmiu zagra 1/8 finału. Odpadający oczywiście nie kończą swoich zmagań a zagrają w drabince pocieszenia o miejsce honorowe. Ci co są rozstawieni mają tylko jeden mecz przed sobą. Nie przechodzą do drabinki pocieszenia. Na rozegranie każdej rundy jest tydzień czasu, czyli zaczynając od 04 września mecz musi być rozegrany najpóźniej do niedzieli. Zwycięzca rozgrywek zostanie nagrodzony pucharem. 

1              
         Piotr Klim (bye)      
2              
           Piotr Klim    
3    Piotr Gala      6:1 6:2    
         Piotr Gala      
4    Jacek Denisewicz    6:3, 6:2      
             Piotr Klim  
5    Krzysztof Kornak        6:1 6:1  
         Krzysztof Kornak      
6    Maciej Ankudowicz    5:7 6:1 6:0      
           Krzysztof Kornak    
7          6:2 6:1    
               
8        Jerzy Zawada (bye)      
             Michał Ankudowicz
 7:5 7:5
9          
         Mariusz Słowik (bye)      
10              
           Mariusz Słowik    
11    Janusz Więcławski      6:2 6:4    
         Janusz Więcławski      
12    Janusz Kowaliński    6:3 7:5      
             Michał Ankudowicz  
13    Łukasz Kaźmierczak          
         Łukasz Kaźmierczak      
14    Piotr Mergalski (kontuzja)    walkower      
           Michał Ankudowicz    
15          6:1 6:4    
         Michał Ankudowicz (bye)      
16              

Powodzenia

Walka o miejsca

Gra się jeszcze nie skończyła;)

1            
             
2            
             
3            
             
4            
           
 
5        
             
6            
             
7            
             
8            

I liga FG 2017 - sezon 1

I runda

Walczący do końca
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Jacek Luterek  48  14  12  2  25 / 7  173 / 97  
 2 Tomasz Wawrzyniak  46  12  11  1  23 / 2  140 / 62  
 3 Norbert Petryszen  46  13  11  2  23 / 5  168 / 100  
 4 Łukasz Górski  41  13  9  4  20 / 9  152 / 115  
 5 Paweł Jakubczak  36  13  8  5  18 / 13  147 / 139  
 6 Zdzisław Lewandowski  31  10  8  2  17 / 8  125 / 82  
 7 Adam Jurzysta  28  12  6  6  13 / 15  136 / 138  
 8 Piotr Zubowicz  20  10  4  6  8 / 14  89 / 109  
 9 Paweł Bajuk  20  11  2  9  8 / 19  106 / 150  
 10 Robert Podkalicki  17  8  3  5  8 / 12  93 / 106  
 11 Jarosław Gacki  15  11  1  10  3 / 20  75 / 135  
 12 Michał Strzyżewski  15  7  2  5  6 / 10  58 / 73  
 13 Jakub Niezwiesny  11  7  1  6  3 / 12  35 / 82  
 14 Piotr Dąbrowski  10  9  0  9  1 / 18  53 / 114  
 15 Piotr Adamczyk  6  6  0  6  0 / 12  24 / 72  

Walczący do końca

Lp.Imię i Naziwsko123456789101112131415PUNKTY
 1 Jacek Luterek 0:2 2:1 2:1 1:2 2:1 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 48
 2 Tomasz Wawrzyniak 2:0 1:2 2:0 2:0  2:0 2:0 2:0  2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 46
 3 Norbert Petryszen 1:2 2:1 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 0:2 2:0 2:0 2:0  46
 4 Łukasz Górski 1:2 0:2 0:2 2:0 1:2 2:0 2:0 2:0 2:1 2:0 2:0  2:0 2:0 41
 5 Paweł Jakubczak 2:1 0:2 0:2 0:2 1:2 2:0 2:1 1:2 2:0 2:1 2:0 2:0  2:0 36
 6 Zdzisław Lewandowski 1:2  0:2 2:1 2:1 2:1 2:1 2:0   2:0  2:0 2:0 31
 7 Adam Jurzysta 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 2:0  2:1  2:0 2:1 2:1 2:0 28
 8 Paweł Bajuk 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 1:2 0:2 1:2 1:2 2:1 2:0    20
 9 Piotr Zubowicz 0:2 0:2 0:2 0:2 2:1 0:2  2:1  0:2 2:0  2:0  20
 10 Robert Podkalicki 0:2  0:2 1:2 0:2  1:2 2:1   2:1  2:0  17
 11 Michał Strzyżewski 0:2 0:2 2:0 0:2 1:2   1:2 2:0      15
 12 Jarosław Gacki 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2  2:0   15
 13 Jakub Niezwiesny 0:2 0:2 0:2  0:2  1:2     0:2 2:0  11
 14 Piotr Dąbrowski 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2 1:2  0:2 0:2   0:2  10
 15 Piotr Adamczyk 0:2 0:2  0:2 0:2 0:2 0:2        6

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 17-05-2017 18:00 Tomasz Wawrzyniak - Piotr Dąbrowski 2:0 6 6  
2 0  
2 18-05-2017 20:00 Paweł Bajuk - Jarosław Gacki 2:0 7 7  
6 5  
3 16-05-2017 19:00 Łukasz Górski - Michał Strzyżewski 2:0 6 6  
2 1  
4 19-05-2017 9:00 Paweł Jakubczak - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
4 3  
5 23-05-2017 17:00 Jacek Luterek - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
1 1  
6 23-05-2017 19:30 Łukasz Górski - Robert Podkalicki 2:1 6 7
7 4 6
3 set został rozegrany jako super tie break. Wygrał Łukasz 7:4
8 25.05.2017 Adam Jurzysta - Norbert Petryszen 0:2 6 4  
7 6  
9 Zdzisław Lewandowski - Łukasz Górski 2:1 6 6
6 0 4
10 27.05.2017 Łukasz Górski - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 2  
11 28.05.2017 Jarosław Gacki - Jakub Niezwiesny 2:0 7 6  
5 1  
12 30.05.2017 Jacek Luterek - Norbert Petryszen 2:1 7 6
6 6 2
13 31.05.2017 Tomasz Wawrzyniak - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
3 3  
14 01.06.2017 Zdzisław Lewandowski - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
1 1  
15 02.06.2017 Robert Podkalicki - Paweł Bajuk 2:1 7 0 10
6 2
16 02.06.2017 Piotr Dąbrowski - Zdzisław Lewandowski 0:2 2 1  
6 6  
17 05.06.2017 Jacek Luterek - Piotr Dąbrowski 2:0 6 6  
3 3  
18 04.06.2017 Paweł Bajuk - Michał Strzyżewski 2:1 6 6
6 3 0
19 07.06.2017 Tomasz Wawrzyniak - Norbert Petryszen 1:2 6 6
7 4 10
20 08.06.2017 Robert Podkalicki - Adam Jurzysta 1:2 6 5 7
7 10
21 13.06.2017 Łukasz Górski - Norbert Petryszen 0:2 3 4  
6 6  
22 15.06.2017 Paweł Jakubczak - Zdzisław Lewandowski 1:2 7 2
6 6 6
23 17.06.2017 12:00-14:00 Adam Jurzysta - Jakub Niezwiesny 2:1 6 6
6 2 2
24 19.06.2017 Adam Jurzysta - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
1 4  
25 20.06.2017 Norbert Petryszen - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
3 3  
26 20.06.2017 Łukasz Górski - Piotr Adamczyk 2:0 6 6  
1 4  
27 21.06.2017 Tomasz Wawrzyniak - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
0 0  
28 25.05.2017 Adam Jurzysta - Paweł Bajuk 2:0 7 6  
6 2  
29 26.06.2017 Paweł Bajuk - Jacek Luterek 0:2 1 1  
6 6  
30 29.06.2017 17:00-18:30 Norbert Petryszen - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
0 3  
31 30.06.2017 19:00-20:30 Łukasz Górski - Piotr Dąbrowski 2:0 6 6  
1 3  
32 01.07.2017 19:00-21:00 Paweł Jakubczak - Piotr Adamczyk 2:0 6 6  
4 2  
33 03.07.2017 19:30-22:00 Jacek Luterek - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
1 2  
34 05.06.2017 Łukasz Górski - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
2 4  
35 04.07.2017 Jacek Luterek - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
0 0  
36 07.07.2017 Łukasz Górski - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
4 3  
37 10.07.2017 19:00-20:00 Jacek Luterek - Piotr Adamczyk 2:0 6 6  
2 0  
38 11.07.2017 Tomasz Wawrzyniak - Michał Strzyżewski 2:0 6    
16    
39 11.07.2017 Robert Podkalicki - Piotr Dąbrowski 2:0 6 6  
2 3  
40 11.07.2017 Norbert Petryszen - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
1 1  
41 13.07.2017 Tomasz Wawrzyniak - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
1 4  
42 13.07.2017 Michał Strzyżewski - Norbert Petryszen 2:0 7 6  
6 4  
43 13.07.2017 Jacek Luterek - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
4 4  
44 07.07.2017 Zdzisław Lewandowski - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
3 2  
45 14.07.2017 16:00-18:00 Zdzisław Lewandowski - Paweł Bajuk 2:1 6 6
6 1 4
46 14.07.2017 Piotr Zubowicz - Piotr Dąbrowski 2:0 6 6  
3 2  
47 15.07.2017 Piotr Adamczyk - Adam Jurzysta 0:2 3 1  
6 6  
48 17.07.2017 17:00-18:30 Łukasz Górski - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
2 1  
49 17.07.2017 17:30-19:30 Jacek Luterek - Zdzisław Lewandowski 2:1 6 6
6 2 0
50 17.07.2017 Jacek Luterek - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
0 2  
51 18.07.2017 Adam Jurzysta - Piotr Dąbrowski 2:1 6 4 7
6 5
52 24.07.2017 19:30-21:30 Robert Podkalicki - Jarosław Gacki 2:1 6 4 7
6 6
Robert wygrał w trzecim secie jako tie break 10:5
53 25.07.2017 19:00-21:00 Piotr Zubowicz - Paweł Bajuk 2:1 6 5 6
7 3
54 27.07.2017 Piotr Zubowicz - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
4 3  
55 01.08.2017 20:00-23:00 Paweł Jakubczak - Jacek Luterek 2:1 7 1 7
6 5
Njdłuższy mecz ligi jak do tej pory. Walka do samego końca co widać po wyniku. Pierwsza porażka nie pokonanego Jacka chyba raczej nie powinna wybić go z rytmu ale przed nim jeszcze najważniejsi zawodnicy, jestem ciekawy czy utrzyma passę do końca:) Gratulacje Paweł
56 03.08.2017 18:30-20:00 Tomasz Wawrzyniak - Łukasz Górski 2:0 6 6  
2 2  
57 02.08.2017 16:30-18:30 Norbert Petryszen - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
1 3  
58 04.08.2017 17:00-18:30 Zdzisław Lewandowski - Piotr Adamczyk 2:0 6 6  
3 1  
59 04.08.2017 18:30-20:00 Tomasz Wawrzyniak - Piotr Zubowicz 2:0 7 6  
5 2  
60 06.08.2017 Adam Jurzysta - Zdzisław Lewandowski 1:2 7 3
6 5 6
61 08.08.2017 18:00-20:00 Norbert Petryszen - Paweł Jakubczak 2:0 6 7  
3 6  
62 08.08.2017 19:30-21:00 Tomasz Wawrzyniak - Jacek Luterek 2:0 6 6  
3 2  
63 10.08.2017 19:30-21:30 Jacek Luterek - Michał Strzyżewski 2:0 6 7  
3 5  
64 10.08.2017 18:00-19:30 Tomasz Wawrzyniak - Paweł Bajuk 2:0 6 7  
1 5  
65 16.08.2017 17:30-19:00 Tomasz Wawrzyniak - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
2 1  
66 17.08.2017 16:30-18:00 Norbert Petryszen - Zdzisław Lewandowski 2:0 6 6  
2 0  
67 17.08.2017 18:30-20:00 Tomasz Wawrzyniak - Piotr Adamczyk 2:0 6 6  
2 1  
68 17.08.2017 20:00-22:00 Michał Strzyżewski - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
4 3  
69 19.08.2017 10:00-12:30 Łukasz Górski - Jarosław Gacki 2:0 7 7  
5 6  
70 19.08.2017 11:00-13:30 Paweł Jakubczak - Paweł Bajuk 2:1 6 5 6
7 2
71 21.08.2017 18:00-20:00 Norbert Petryszen - Paweł Bajuk 2:0 7 6  
5 2  
72 22.08.2017 17:00-19:00 Jacek Luterek - Łukasz Górski 2:1 6 7
6 3 6
w trzecim secie w tiabreaku Jacek wygrał 10:6
73 22.08.2017 19:00-21:30 Piotr Zubowicz - Paweł Jakubczak 2:1 6 3 6
6 3
74 24.08.2017 18:30-20:00 Norbert Petryszen - Piotr Dąbrowski 2:0 6 6  
3 2  
75 30.08.2017 20:30-22:00 Jakub Niezwiesny - Piotr Dąbrowski 2:0 6 7  
3 5  
76 20.08.2017 17:30-19:00 Paweł Jakubczak - Michał Strzyżewski 2:1 7 6
6 6 1
77 29.08.2017 20:00-21:30 Paweł Jakubczak - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
3 1  
78 26.08.2017 10:00-11:30 Paweł Jakubczak - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
2 2  
79 27.08.2017 18:00-19:30 Paweł Jakubczak - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
4 2  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Jacek Luterek  48  14  12  2  25 / 7  173 / 97
2 Norbert Petryszen  46  13  11  2  23 / 5  168 / 100
3 Tomasz Wawrzyniak  46  12  11  1  23 / 2  140 / 62
4 Łukasz Górski  41  13  9  4  20 / 9  152 / 115
5 Paweł Jakubczak  36  13  8  5  18 / 13  147 / 139
6 Zdzisław Lewandowski  31  10  8  2  17 / 8  125 / 82
7 Adam Jurzysta  28  12  6  6  13 / 15  136 / 138
8 Piotr Zubowicz  20  10  4  6  8 / 14  89 / 109
9 Paweł Bajuk  20  11  2  9  8 / 19  106 / 150
10 Robert Podkalicki  17  8  3  5  8 / 12  93 / 106
11 Jarosław Gacki  15  11  1  10  3 / 20  75 / 135
12 Michał Strzyżewski  15  7  2  5  6 / 10  58 / 73
13 Jakub Niezwiesny  11  7  1  6  3 / 12  35 / 82
14 Piotr Dąbrowski  10  9  0  9  1 / 18  53 / 114
15 Piotr Adamczyk  6  6  0  6  0 / 12  24 / 72

Walka o miejsce w Ekstraklasie

Dalsza część walki o Mistrza

Zaczynamy rozgrywki pucharowe, Jacek Luterek z racji tego że zajął pierwsze miejsce jest rozstawiony. Pozostali zawodnicy zagrają 1/8 finału. Odpadający oczywiście nie kończą swoich zmagań a zagrają w drabince pocieszenia o miejsce honorowe. Ci co są rozstawieni mają tylko jeden mecz przed sobą. Nie przechodzą do drabinki pocieszenia. Na rozegranie każdej rundy jest tydzień czasu, czyli zaczynając od 04 września mecz musi być rozegrany najpóźniej do niedzieli. Zwycięzca rozgrywek zostanie nagrodzony pucharem i awansuje bezpośrednio do Ekstraklasy:)

1              
         Jacek Luterek      
2        (bye)      
           Jacek Luterek    
3    Piotr Zubowicz      4:6 6:4 (10:4 tie break)    
         Piotr Zubowicz      
4    Paweł Bajuk    6:3 6:3      
             Jacek Luterek  
5    Paweł Jakubczak        6:3 6:1  
         Michał Strzyżewski      
6    Michał Strzyżewski    6:2, 6:2      
           Michał Strzyżewski    
7    Łukasz Górski      6:3 6:2    
         Łukasz Górski      
8    Jakub Niezwiesny    6:2, 6:1      
             Tomasz Wawrzyniak
 7:6 6:0
9    Norbert Petryszen      
         Norbert Petryszen      
10    Piotr Dąbrowski    6:1, 6:3      
           Norbert Petryszen    
11    Zdzisław Lewandowski      6:4 6:3    
         Zdzisław Lewandowski      
12    Jarosław Gacki    4:6 6:1 6:3      
             Tomasz Wawrzyniak  
13    Adam Jurzysta        6:2 6:3  
         Adam Jurzysta      
14    Robert Podkalicki    7:6 6:3      
           Tomasz Wawrzyniak    
15    Piotr Adamczyk      6:3, 6:7, tie break 7:2    
         Tomasz Wawrzyniak      
16    Tomasz Wawrzyniak    walkower      

Powodzenia!!!

Walka o honor

Gra się jeszcze nie skończyła;)

1            
             
2            
             
3            
             
4            
           
 
5        
             
6            
             
7            
             
8            

II liga FG 2017 - sezon 1

I runda

Nieodkryte talenty
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Zbigniew Pawlak  52  13  13  0  26 / 0  157 / 43  
 2 Sebastian Sokołowski  46  13  11  2  22 / 4  149 / 63  
 3 Jarosław Sajewicz  35  11  8  3  17 / 7  126 / 79  
 4 Piotr Żurawski  33  10  7  3  16 / 6  114 / 62  
 5 Rafał Rzepka  28  11  6  5  13 / 12  114 / 110  
 6 Tomasz Żarczyński  27  10  6  4  12 / 9  94 / 72  
 7 Darek Rudy  26  10  6  4  12 / 10  94 / 74  
 8 Paweł Zamkiewicz  22  10  4  6  9 / 13  75 / 91  
 9 Krzysztof Wróbel  20  9  3  6  8 / 12  74 / 87  
 10 Cezary Sikorski  18  11  2  9  5 / 18  54 / 120  
 11 Krzysztof Beltrani  15  9  2  7  4 / 14  34 / 90  
 12 Mirek Krupiński  13  5  3  2  6 / 5  51 / 42  
 13 Waldek Pluszkis  13  12  0  12  1 / 24  28 / 148  
 14 Dawid Kmieciak  9  6  1  5  2 / 10  22 / 70  
 15 Michał Bartodziej  8  6  1  5  2 / 11  36 / 71  

Nieodkryte talenty

Lp.Imię i Naziwsko123456789101112131415PUNKTY
 1 Zbigniew Pawlak 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0  52
 2 Sebastian Sokołowski 0:2 2:0 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0  2:0 2:0 46
 3 Jarosław Sajewicz 0:2 0:2 2:1 2:0 2:0 1:2 2:0  2:0  2:0 2:0  2:0 35
 4 Piotr Żurawski 0:2 2:0 1:2 2:0 2:0 2:0   2:0  2:0 1:2 2:0  33
 5 Rafał Rzepka 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2  2:0 2:1 2:1 2:0   2:0 2:0 28
 6 Tomasz Żarczyński 0:2 0:2 0:2 0:2 2:1 2:0  2:0 2:0 2:0 2:0    27
 7 Darek Rudy 0:2 0:2 2:1 0:2  0:2 2:1 2:0 2:0    2:0 2:0 26
 8 Paweł Zamkiewicz 0:2 0:2 0:2  0:2  1:2 2:1 2:0 2:0 2:0 0:2   22
 9 Krzysztof Wróbel 0:2 0:2   1:2 0:2 0:2 1:2 2:0 2:0 2:0    20
 10 Cezary Sikorski 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 0:2 0:2 0:2 0:2 2:0 2:0    18
 11 Krzysztof Beltrani 0:2 0:2   0:2 0:2  0:2 0:2 0:2 2:0    15
 12 Waldek Pluszkis 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2  0:2 0:2 0:2 0:2 0:2  1:2 13
 13 Mirek Krupiński 0:2  0:2 2:1    2:0    2:0   13
 14 Dawid Kmieciak 0:2 0:2  0:2 0:2  0:2       2:0 9
 15 Michał Bartodziej  0:2 0:2  0:2  0:2     2:1  0:2 8

II runda

I runda


Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 835

Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 836

Notice: Undefined offset: 1 in /results.php on line 836
 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
2 17-05-2017 17:00 Sebastian Sokołowski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 0  
No Waldek się nie obija i ma już drugi mecz za sobą. Choć przegrany to się nie załamuje i wyciąga lekcje z tych porażek. Gratuluje Sebastianowi Pierwszego otwarcia w nowej lidze
3 18-05-2017 Zbigniew Pawlak - Piotr Żurawski 2:0 6 6  
1 2  
4 21-05-2017 Rafał Rzepka - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
0 1  
5 24-05-2017 Jarosław Sajewicz - Darek Rudy 1:2 6 1
6 3 6
6 25.05.2017 18:00 Piotr Żurawski - Darek Rudy 2:0 6 6  
1 2  
7 27.05.2017 Michał Bartodziej - Dawid Kmieciak 0:2 6 4  
7 6  
8 27.05.2017 Krzysztof Beltrani - Sebastian Sokołowski 0:2 1 0  
6 6  
9 28.05.2017 Piotr Żurawski - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
1 2  
10 29.05.2017 Zbigniew Pawlak - Sebastian Sokołowski 2:0 6 6  
3 4  
11 31.05.2017 Sebastian Sokołowski - Rafał Rzepka 2:0 7 6  
5 3  
12 31.05.2017 Darek Rudy - Paweł Zamkiewicz 2:1 6 4 6
6 0
13 04.06.2017 Sebastian Sokołowski - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
2 2  
14 04.06.2017 Piotr Żurawski - Dawid Kmieciak 2:0 6 6  
1 2  
16 03.06.2017 Tomasz Żarczyński - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
2 0  
17 08.06.2017 Cezary Sikorski - Zbigniew Pawlak 0:2 0 2  
6 6  
18 09.06.2017 19:00-20:00 Paweł Zamkiewicz - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 0  
19 11.06.2017 Tomasz Żarczyński - Rafał Rzepka 2:1 6 6 6
7 1
20 11.06.2017 Jarosław Sajewicz - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 0  
21 11.06.2017 Sebastian Sokołowski - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
0 2  
22 11.06.2017 Mirek Krupiński - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 0  
23 11.06.2017 Paweł Zamkiewicz - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 0  
24 14.06.2017 Rafał Rzepka - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
2 3  
25 14.06.2017 Darek Rudy - Dawid Kmieciak 2:0 6 6  
1 0  
26 13.06.2017 Darek Rudy - Michał Bartodziej 2:0 6 6  
1 1  
27 14.06.2017 Zbigniew Pawlak - Jarosław Sajewicz 2:0 6 7  
4 6  
29 15.06.2017 Mirek Krupiński - Piotr Żurawski 2:1 6 3 6
6 4
30 18.06.2017 20:00-21:00 Rafał Rzepka - Dawid Kmieciak 2:0 6 6  
1 2  
31 18.06.2017 19:00-21:00 Piotr Żurawski - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
0 3  
32 19.06.2017 Paweł Zamkiewicz - Zbigniew Pawlak 0:2 0 0  
6 6  
33 21.06.2017 Tomasz Żarczyński - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
1 1  
34 22.06.2017 Mirek Krupiński - Zbigniew Pawlak 0:2 3 4  
6 6  
35 20.06.2017 Sebastian Sokołowski - Piotr Żurawski 0:2 3 4  
6 6  
36 21.06.2017 Sebastian Sokołowski - Dawid Kmieciak 2:0 6 6  
1 1  
37 21.06.2017 Rafał Rzepka - Cezary Sikorski 2:1 6 3 10
6 5
38 22.06.2017 Jarosław Sajewicz - Piotr Żurawski 2:1 6 6
6 3 4
39 24.06.2017 Waldek Pluszkis - Tomasz Żarczyński 0:2 0 1  
6 6  
40 23.06.2017 18:00-20:00 Krzysztof Wróbel - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 1  
41 23.06.2017 19:00-20:30 Paweł Zamkiewicz - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
1 2  
42 25.06.2017 19:00-20:30 Sebastian Sokołowski - Jarosław Sajewicz 2:0 7 6  
6 2  
43 25.06.2017 20:00-21:30 Krzysztof Wróbel - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
2 2  
44 26.06.2017 Krzysztof Beltrani - Zbigniew Pawlak 0:2 1 0  
6 6  
45 28.06.2017 Michał Bartodziej - Waldek Pluszkis 2:1 6 4 6
6 2
46 28.06.2017 Sebastian Sokołowski - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 0  
47 01.07.2017 11:00-12:00 Piotr Żurawski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
2 0  
48 02.07.2017 15:00-16:30 Jarosław Sajewicz - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
2 2  
49 01.07.2017 15:00-16:30 Mirek Krupiński - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
1 3  
50 02.07.2017 19:00-21:00 Rafał Rzepka - Krzysztof Wróbel 2:1 6 7
6 3 6
51 02.07.2017 20:30-21:30 Sebastian Sokołowski - Michał Bartodziej 2:0 6 6  
0 0  
52 01.07.2017 11:00-12:30 Tomasz Żarczyński - Darek Rudy 2:0 6 6;2  
3   
53 02.07.2017 13:00-14:30 Piotr Żurawski - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 0  
54 04.07.2017 17:00-18:30 Jarosław Sajewicz - Mirek Krupiński 2:0 6 6  
2 3  
55 04.07.2017 18:00-19:30 Sebastian Sokołowski - Darek Rudy 2:0 6 6  
2 4  
56 03.07.2017 8:00-9:00 Krzysztof Beltrani - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
2 1  
57 05.06.2017 Cezary Sikorski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
2 3  
58 Rafał Rzepka - Michał Bartodziej 2:0 6 6  
2 2  
59 Darek Rudy - Zbigniew Pawlak 0:2 2 1  
6 6  
60 03.07.2017 Krzysztof Beltrani - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
2 1  
61 Paweł Zamkiewicz - Krzysztof Wróbel 2:1 7 3 6
6 0
62 07.07.2017 Waldek Pluszkis - Zbigniew Pawlak 0:2 0 0  
6 6  
63 07.07.2017 Jarosław Sajewicz - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
3 2  
64 08.07.2017 Rafał Rzepka - Jarosław Sajewicz 0:2 1 4  
6 6  
66 13.07.2017 Krzysztof Wróbel - Zbigniew Pawlak 0:2 0 3  
6 6  
67 18:07.2017 Jarosław Sajewicz - Michał Bartodziej 2:0 6 6  
1 3  
68 20.07.2017 Krzysztof Wróbel - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
1 1  
69 19.07.2017 20:00-21:00 Cezary Sikorski - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
0 0  
70 25.07.2017 19:00-20:30 Jarosław Sajewicz - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 0  
71 25.07.2017 20:30-21:30 Darek Rudy - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
3 2  
72 30.07.2017 Cezary Sikorski - Darek Rudy 0:2 1 0  
6 6  
73 30.07.2017 9:00-10:30 Tomasz Żarczyński - Sebastian Sokołowski 0:2 5 1  
7 6  
74 09.08.2017 20:00-21:30 Tomasz Żarczyński - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
2 2  
75 10.08.2017 18:00-19:30 Zbigniew Pawlak - Tomasz Żarczyński 2:0 6 6  
2 0  
76 12.08.2017 12:00-13:30 Zbigniew Pawlak - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
3 2  
77 17.08.2017 10:00-11:30 Zbigniew Pawlak - Dawid Kmieciak 2:0 6 6  
0 0  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Zbigniew Pawlak  52  13  13  0  26 / 0  157 / 43
2 Sebastian Sokołowski  46  13  11  2  22 / 4  149 / 63
3 Jarosław Sajewicz  35  11  8  3  17 / 7  126 / 79
4 Piotr Żurawski  33  10  7  3  16 / 6  114 / 62
5 Rafał Rzepka  28  11  6  5  13 / 12  114 / 110
6 Tomasz Żarczyński  27  10  6  4  12 / 9  94 / 72
7 Darek Rudy  26  10  6  4  12 / 10  94 / 74
8 Paweł Zamkiewicz  22  10  4  6  9 / 13  75 / 91
9 Krzysztof Wróbel  20  9  3  6  8 / 12  74 / 87
10 Cezary Sikorski  18  11  2  9  5 / 18  54 / 120
11 Krzysztof Beltrani  15  9  2  7  4 / 14  34 / 90
12 Mirek Krupiński  13  5  3  2  6 / 5  51 / 42
13 Waldek Pluszkis  13  12  0  12  1 / 24  28 / 148
14 Dawid Kmieciak  9  6  1  5  2 / 10  22 / 70
15 Michał Bartodziej  8  6  1  5  2 / 11  36 / 71

Walka o miejsce w I lidze

Mistrz może być tylko jeden

Zaczynamy rozgrywki pucharowe, Zbyszek Pawlak z racji tego że zajął pierwsze miejsce jest rozstawiony. Pozostali zawodnicy zagrają 1/8 finału. Odpadający oczywiście nie kończą swoich zmagań a zagrają w drabince pocieszenia o miejsce honorowe. Ci co są rozstawieni mają tylko jeden mecz przed sobą. Nie przechodzą do drabinki pocieszenia. Na rozegranie każdej rundy jest tydzień czasu, czyli zaczynając od 04 września mecz musi być rozegrany najpóźniej do niedzieli. Zwycięzca rozgrywek zostanie nagrodzony pucharem i awansuje bezpośrednio do 1 ligi:)

1              
         Zbyszek Pawlak (bye)      
2              
           Zbyszek Pawlak    
3    Paweł Zamkiewicz      6:0 6:0    
         Paweł Zamkiewicz      
4    Krzysztof Wróbel    6:2 7:5      
             Zbyszek Pawlak  
5    Rafał Rzepka        6:0 6:1  
         Rafał Rzepka      
6    Krzysztof Beltrani    walkower      
           Rafał Rzepka    
7    Piotr Żurawski      walkkower (kontuzja)    
         Piotr Żurawski      
8    Waldek Pluszkis    6:1 6:1      
             Sebastian Sokołowski
 6:0 7:5
9    Jarosław Sajewicz      
         Jarosław Sajewicz      
10    Dawid Kmieciak    walkower 6:0, 6:0      
           Jarosław Sajewicz    
11    Tomasz Żarczyński      6:1 6:4    
         Tomasz Żarczyński      
12    Mirek Krupiński    6:0 6:4      
             Sebastian Sokołowski  
13    Darek Rudy        6:4 4:6 7:5  
         Darek Rudy      
14    Cezary Sikorski    6:1, 6:3      
           Sebastian Sokołowski    
15    Michał Bartodziej      6:4 6:3    
         Sebastian Sokołowski      
16    Sebastian Sokołowski    walkower      

Powodzenia!!!

Walka o honor

Gra się nie kończy;)

1            
             
2            
             
3            
             
4            
           
 
5        
             
6            
             
7            
             
8