Wybierz ligę:  Ekstraklasa FG 2019 rewanże | 1 Liga FG 2019 rewanże | 2 Liga FG 2019 rewanże | 3 Liga FG 2019 rewanże

Ekstraklasa FG 2019 rewanże

I runda

Ekstraklasa FG 2019 rewanże
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Krzysztof Kolasiński  31  8  8  0  16 / 1  93 / 57  
 2 Piotr Klim  23  7  5  2  11 / 4  87 / 32  
 3 Michał Ankudowicz  19  7  4  3  8 / 6  67 / 59  
 4 Jacek Luterek  18  8  3  5  8 / 11  90 / 89  
 5 Michał Mazur  17  7  3  4  7 / 8  67 / 80  
 6 Mariusz Słowik  17  5  4  1  9 / 3  70 / 48  
 7 Tomasz Wawrzyniak  16  7  3  4  7 / 9  67 / 75  
 8 Łukasz Górski  14  9  1  8  4 / 16  76 / 116  
 9 Rafał Fryska  14  5  3  2  6 / 4  47 / 37  
 10 Jerzy Zawada  13  6  2  4  5 / 8  38 / 47  
 11 Zbigniew Pawlak  13  7  3  4  6 / 11  41 / 83  
 12 Maciej Kaczorowski  9  5  2  3  4 / 8  52 / 68  
 13 Piotr Gala  6  3  1  2  2 / 4  24 / 28  

Ekstraklasa FG 2019 rewanże

Lp.Imię i Naziwsko12345678910111213PUNKTY
 1 Krzysztof Kolasiński 2:1 2:0  2:0  2:0 2:0 2:0  2:0 2:0  31
 2 Piotr Klim 1:2  2:0 2:0   2:0 0:2 2:0  2:0  23
 3 Michał Ankudowicz 0:2  2:0  0:2 2:0 2:0 2:0 0:2    19
 4 Jacek Luterek  0:2 0:2 0:2  2:1 2:0  2:0 1:2 1:2  18
 5 Michał Mazur 0:2 0:2  2:0 0:2 1:2 2:0    2:0  17
 6 Mariusz Słowik   2:0  2:0  2:1   2:0 1:2  17
 7 Tomasz Wawrzyniak 0:2  0:2 1:2 2:1  2:0  0:2 2:0   16
 8 Łukasz Górski 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 0:2   1:2  2:0 14
 9 Rafał Fryska 0:2 2:0 0:2       2:0  2:0 14
 10 Jerzy Zawada  0:2 2:0 0:2   2:0   1:2  0:2 13
 11 Zbigniew Pawlak 0:2   2:1  0:2 0:2 2:1 0:2 2:1   13
 12 Maciej Kaczorowski 0:2 0:2  2:1 0:2 2:1       9
 13 Piotr Gala        0:2 0:2 2:0   6

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 17.07 Michał Ankudowicz - Rafał Fryska 2:0 6 6  
3 4  
2 17.07 Jacek Luterek - Jerzy Zawada 2:0 6 7  
2 6  
3 Piotr Klim - Michał Mazur 2:0 6 6  
3 0  
4 Michał Ankudowicz - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
4 1  
5 22.07 Maciej Kaczorowski - Mariusz Słowik 2:1 7 2 6
6 3
6 22.07. Piotr Klim - Łukasz Górski 2:0 6 6  
0 1  
7 23.07 Piotr Klim - Jacek Luterek 2:0 6 6  
2 1  
8 Tomasz Wawrzyniak - Łukasz Górski 2:0 6 6  
0 2  
9 Michał Mazur - Maciej Kaczorowski 2:0 6 7  
3 6 (7  
10 Krzysztof Kolasiński - Michał Ankudowicz 2:0 6 6  
3 1  
11 Michał Mazur - Jacek Luterek 2:0 6 6  
3 0  
12 Jerzy Zawada - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
2 0  
13 Michał Mazur - Łukasz Górski 2:0 6 6
6 2 4
14 Piotr Klim - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
0 1  
15 8.08.2019 Zbigniew Pawlak - Jacek Luterek 2:1 6 (14
6 3 13)
16 7.08.2019 Mariusz Słowik - Michał Ankudowicz 2:0 6 6  
3 4  
17 Krzysztof Kolasiński - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
4 3  
18 8.08 Tomasz Wawrzyniak - Michał Mazur 2:1 7 4 6
6 4
19 9.08 Mariusz Słowik - Michał Mazur 2:0 6 6  
4 1  
20 Łukasz Górski - Piotr Gala 2:0 6 6  
4 1  
21 Tomasz Wawrzyniak - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
1 3  
22 Piotr Gala - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
1 3  
23 14,08 Krzysztof Kolasiński - Maciej Kaczorowski 2:0 6 6  
3 4  
24 Mariusz Słowik - Łukasz Górski 2:1 7 6
7 5 3
25 15.08 Jerzy Zawada - Michał Ankudowicz 2:0 7 6  
5 3  
26 Krzysztof Kolasiński - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
3 3  
27 20.08.2019 Zbigniew Pawlak - Jerzy Zawada 2:1 6 3 7
6 6
28 Krzysztof Kolasiński - Piotr Klim 2:1 7 (12
6 5 10)
29 Maciej Kaczorowski - Jacek Luterek 2:1 7 6
6 6 4
30 Rafał Fryska - Piotr Gala 2:0 6 6  
3 4  
31 27.08.2019 Zbigniew Pawlak - Łukasz Górski 2:1 6 3 7
6 6
tie break w trzecim secie 12:10
32 Rafał Fryska - Piotr Klim 2:0 6 6  
2 4  
33 Jacek Luterek - Łukasz Górski 2:0 6 7  
4 5  
34 Krzysztof Kolasiński - Michał Mazur 2:0 6 6  
1 1  
35 Rafał Fryska - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
0 0  
36 3.09 Michał Ankudowicz - Łukasz Górski 2:0 6 6  
2 4  
37 4.09 Piotr Klim - Maciej Kaczorowski 2:0 6 6  
2 1  
38 05.09 Jacek Luterek - Tomasz Wawrzyniak 2:1 6 7
6 0 6
TB (7:2)
39 Mariusz Słowik - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
2 4  
40 Michał Ankudowicz - Jacek Luterek 2:0 6 6  
1 3  
41 Krzysztof Kolasiński - Rafał Fryska 2:0 6 6  
2 2  
42 Krzysztof Kolasiński - Łukasz Górski 2:0 6 6  
2 4  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Krzysztof Kolasiński  31  8  8  0  16 / 1  93 / 57
2 Piotr Klim  23  7  5  2  11 / 4  87 / 32
3 Michał Ankudowicz  19  7  4  3  8 / 6  67 / 59
4 Jacek Luterek  18  8  3  5  8 / 11  90 / 89
5 Michał Mazur  17  7  3  4  7 / 8  67 / 80
6 Mariusz Słowik  17  5  4  1  9 / 3  70 / 48
7 Tomasz Wawrzyniak  16  7  3  4  7 / 9  67 / 75
8 Rafał Fryska  14  5  3  2  6 / 4  47 / 37
9 Łukasz Górski  14  9  1  8  4 / 16  76 / 116
10 Zbigniew Pawlak  13  7  3  4  6 / 11  41 / 83
11 Jerzy Zawada  13  6  2  4  5 / 8  38 / 47
12 Maciej Kaczorowski  9  5  2  3  4 / 8  52 / 68
13 Piotr Gala  6  3  1  2  2 / 4  24 / 28

1 Liga FG 2019 rewanże

I runda

1 Liga FG 2019 rewanże
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Janusz Kowaliński  22  9  5  4  10 / 10  101 / 92  
 2 Norbert Petryszen  19  6  5  1  11 / 5  79 / 66  
 3 Olek Grochocki  19  6  4  2  10 / 5  75 / 65  
 4 Paweł Flantowicz  19  6  4  2  9 / 4  72 / 55  
 5 Zdzisław Lewandowski  18  7  4  3  9 / 8  89 / 77  
 6 Grzegorz Załuski  18  7  3  4  9 / 9  95 / 98  
 7 Sebastian Sokołowski  17  5  4  1  9 / 3  66 / 46  
 8 Adam Jurzysta  13  6  2  4  6 / 9  70 / 83  
 9 Krzysztof Wróbel  10  6  1  5  3 / 10  56 / 73  
 10 Paweł Szkudlarek  5  3  1  2  2 / 5  19 / 37  
 11 Łukasz Kaźmierczak  5  5  0  5  0 / 10  32 / 62  

1 Liga FG 2019 rewanże

Lp.Imię i Naziwsko1234567891011PUNKTY
 1 Janusz Kowaliński 0:2 0:2 2:1 2:1 2:0 0:2 2:0 0:2 2:0  22
 2 Paweł Flantowicz 2:0 1:2  0:2 2:0  2:0 2:0   19
 3 Olek Grochocki 2:0 2:1 1:2 2:0 1:2    2:0  19
 4 Norbert Petryszen 1:2  2:1 2:1  2:1   2:0 2:0 19
 5 Grzegorz Załuski 1:2 2:0 0:2 1:2 2:1  1:2  2:0  18
 6 Zdzisław Lewandowski 0:2 0:2 2:1  1:2  2:1 2:0 2:0  18
 7 Sebastian Sokołowski 2:0   1:2   2:1 2:0  2:0 17
 8 Adam Jurzysta 0:2 0:2   2:1 1:2 1:2 2:0   13
 9 Krzysztof Wróbel 2:0 0:2    0:2 0:2 0:2  1:2 10
 10 Łukasz Kaźmierczak 0:2  0:2 0:2 0:2 0:2     5
 11 Paweł Szkudlarek    0:2   0:2  2:1  5

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 17.07 Janusz Kowaliński - Norbert Petryszen 2:1 6 6 6
7 2
2 18.07 Norbert Petryszen - Sebastian Sokołowski 2:1 6 0 6
6 2
3 22.07. Zdzisław Lewandowski - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
2 2  
4 22.07 Sebastian Sokołowski - Krzysztof Wróbel 2:0 7 7  
5 6  
5 Grzegorz Załuski - Zdzisław Lewandowski 2:1 7 7
7 6 5
6 Sebastian Sokołowski - Adam Jurzysta 2:1 6 4 6
6 4
7 Sebastian Sokołowski - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
3 3  
8 Grzegorz Załuski - Paweł Flantowicz 2:0 7 7  
6 5  
9 Zdzisław Lewandowski - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
3 1  
10 Janusz Kowaliński - Grzegorz Załuski 2:1 6 7
7 2 5
11 Janusz Kowaliński - Zdzisław Lewandowski 2:0 7 6  
5 2  
12 Grzegorz Załuski - Łukasz Kaźmierczak 2:0 7 6  
6 1  
13 Olek Grochocki - Grzegorz Załuski 2:0 6 6  
1 4  
14 11.08 Janusz Kowaliński - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
4 2  
15 Norbert Petryszen - Grzegorz Załuski 2:1 7 2 6
6 4
16 Paweł Flantowicz - Krzysztof Wróbel 2:0 6 6  
3 2  
17 Zdzisław Lewandowski - Olek Grochocki 2:1 6 6 6
8 2
18 Olek Grochocki - Łukasz Kaźmierczak 2:0 7 6  
5 2  
19 Paweł Flantowicz - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
4 4  
20 Sebastian Sokołowski - Paweł Szkudlarek 2:0 6 6  
2 1  
21 20.08.2019 Olek Grochocki - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
4 3  
22 21.08.2019 Janusz Kowaliński - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
1 4  
23 Krzysztof Wróbel - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
4 2  
24 Norbert Petryszen - Paweł Szkudlarek 2:0 6 6  
0 1  
25 Paweł Flantowicz - Zdzisław Lewandowski 2:0 6 6  
3 2  
26 Norbert Petryszen - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
4 4  
27 Adam Jurzysta - Krzysztof Wróbel 2:0 7 7  
6 5  
28 Norbert Petryszen - Olek Grochocki 2:1 6 4 6
6 1
29 Zdzisław Lewandowski - Adam Jurzysta 2:1 7 6
6 5 3
30 6.09 Olek Grochocki - Paweł Flantowicz 2:1 6 6
6 3 3
31 Paweł Szkudlarek - Krzysztof Wróbel 2:1 6 3 6
6 3
32 Adam Jurzysta - Grzegorz Załuski 2:1 6 3 7
6 6
TB 7:4
33 Paweł Flantowicz - Adam Jurzysta 2:0 6 7  
2 5  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Janusz Kowaliński  22  9  5  4  10 / 10  101 / 92
2 Olek Grochocki  19  6  4  2  10 / 5  75 / 65
3 Paweł Flantowicz  19  6  4  2  9 / 4  72 / 55
4 Norbert Petryszen  19  6  5  1  11 / 5  79 / 66
5 Zdzisław Lewandowski  18  7  4  3  9 / 8  89 / 77
6 Grzegorz Załuski  18  7  3  4  9 / 9  95 / 98
7 Sebastian Sokołowski  17  5  4  1  9 / 3  66 / 46
8 Adam Jurzysta  13  6  2  4  6 / 9  70 / 83
9 Krzysztof Wróbel  10  6  1  5  3 / 10  56 / 73
10 Łukasz Kaźmierczak  5  5  0  5  0 / 10  32 / 62
11 Paweł Szkudlarek  5  3  1  2  2 / 5  19 / 37

2 Liga FG 2019 rewanże

I runda

2 Liga FG 2019 rewanże
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Jarosław Sajewicz  24  6  6  0  12 / 0  73 / 36  
 2 Paweł Jakubczak  24  8  6  2  12 / 6  97 / 83  
 3 Przemysław Lichwiarski  12  5  2  3  5 / 6  51 / 53  
 4 Jarosław Gacki  12  4  3  1  6 / 3  49 / 38  
 5 Paweł Zamkiewicz  11  6  2  4  4 / 9  50 / 64  
 6 Janusz Stasiak  11  4  2  2  5 / 4  44 / 40  
 7 Mieczysław Pyrek  10  3  2  1  5 / 2  40 / 24  
 8 Paweł Bajuk  8  4  1  3  3 / 6  36 / 49  
 9 Darek Rudy  8  8  0  8  0 / 16  47 / 100  

2 Liga FG 2019 rewanże

Lp.Imię i Naziwsko123456789PUNKTY
 1 Jarosław Sajewicz 2:0 2:0 2:0  2:0  2:0 2:0 24
 2 Paweł Jakubczak 0:2 2:0 0:2 2:1 2:0 2:1 2:0 2:0 24
 3 Przemysław Lichwiarski 0:2 0:2 1:2  2:0  2:0  12
 4 Jarosław Gacki 0:2 2:0 2:1    2:0  12
 5 Janusz Stasiak  1:2   2:0 0:2 2:0  11
 6 Paweł Zamkiewicz 0:2 0:2 0:2  0:2  2:0 2:1 11
 7 Mieczysław Pyrek  1:2   2:0  2:0  10
 8 Darek Rudy 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 8
 9 Paweł Bajuk 0:2 0:2    1:2  2:0 8

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 18.07 Paweł Jakubczak - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 7  
1 5  
2 18.07 Jarosław Gacki - Darek Rudy 2:0 6 6  
2 1  
3 23.07. Paweł Jakubczak - Janusz Stasiak 2:1 6 7
6 4 6
4 25.07.2019 18:00-19:30 Jarosław Gacki - Paweł Zamkiewicz      
     
5 26.07.2019 Jarosław Sajewicz - Darek Rudy 2:0 6 6  
0 1  
6 26.07.2019 Janusz Stasiak - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
3 2  
7 Paweł Jakubczak - Darek Rudy 2:0 7 7  
5 6  
8 Jarosław Sajewicz - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 3  
9 Paweł Zamkiewicz - Paweł Bajuk 2:1 6 5 6
7 2
10 Jarosław Sajewicz - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
4 3  
11 Mieczysław Pyrek - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
3 1  
12 Jarosław Sajewicz - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
3 4  
13 8.08.2019 Paweł Bajuk - Darek Rudy 2:0 6 7  
3 5  
14 10.08.2019 Janusz Stasiak - Darek Rudy 2:0 6 6  
3 4  
15 9.08 Jarosław Sajewicz - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 7  
3 6  
16 Jarosław Gacki - Przemysław Lichwiarski 2:1 6 7
6 3 5
17 18.08.2019 Paweł Jakubczak - Przemysław Lichwiarski 2:0 6 6  
0 3  
18 20.08.2019 Paweł Jakubczak - Mieczysław Pyrek 2:1 6 7
6 4 6
19 20.08.2019 Paweł Zamkiewicz - Darek Rudy 2:0 6 6  
3 2  
20 Przemysław Lichwiarski - Darek Rudy 2:0 7 6  
5 3  
21 Jarosław Sajewicz - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
3 4  
22 30.08 Przemysław Lichwiarski - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
1 2  
23 3.09 Paweł Jakubczak - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
4 2  
24 Jarosław Gacki - Paweł Jakubczak 2:0 7 6  
5 4  
25 Mieczysław Pyrek - Darek Rudy 2:0 6 6  
3 1  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Paweł Jakubczak  24  8  6  2  12 / 6  97 / 83
2 Jarosław Sajewicz  24  6  6  0  12 / 0  73 / 36
3 Jarosław Gacki  12  4  3  1  6 / 3  49 / 38
4 Przemysław Lichwiarski  12  5  2  3  5 / 6  51 / 53
5 Paweł Zamkiewicz  11  6  2  4  4 / 9  50 / 64
6 Janusz Stasiak  11  4  2  2  5 / 4  44 / 40
7 Mieczysław Pyrek  10  3  2  1  5 / 2  40 / 24
8 Paweł Bajuk  8  4  1  3  3 / 6  36 / 49
9 Darek Rudy  8  8  0  8  0 / 16  47 / 100

3 Liga FG 2019 rewanże

I runda

3 Liga FG 2019 rewanże
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Sławomir Wrocławski  22  6  6  0  12 / 2  75 / 42  
 2 Jacek Fabisiak  18  6  3  3  9 / 6  83 / 45  
 3 Jakub Niezwiesny  17  6  4  2  8 / 5  60 / 47  
 4 Marek Grodek  17  6  4  2  8 / 5  56 / 45  
 5 Ireneusz Piotrowski  14  7  2  5  6 / 11  66 / 92  
 6 Konrad Mikołajewski  12  4  3  1  6 / 3  42 / 33  
 7 Krzysztof Beltrani  11  5  2  3  4 / 6  38 / 43  
 8 Waldek Pluszkis  9  8  0  8  1 / 16  33 / 102  
 9 Przemysław Pieterek  5  2  1  1  2 / 2  16 / 20  

3 Liga FG 2019 rewanże

Lp.Imię i Naziwsko123456789PUNKTY
 1 Sławomir Wrocławski 2:1 2:0 2:0 2:1 2:0  2:0  22
 2 Jacek Fabisiak 1:2  2:0 1:2 1:2 2:0 2:0  18
 3 Jakub Niezwiesny 0:2  0:2 2:0  2:0 2:1 2:0 17
 4 Marek Grodek 0:2 0:2 2:0 2:1  2:0 2:0  17
 5 Ireneusz Piotrowski 1:2 2:1 0:2 1:2 0:2 0:2 2:0  14
 6 Konrad Mikołajewski 0:2 2:1   2:0  2:0  12
 7 Krzysztof Beltrani  0:2 0:2 0:2 2:0  2:0  11
 8 Waldek Pluszkis 0:2 0:2 1:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 9
 9 Przemysław Pieterek   0:2     2:0 5

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 21.07.2019 Jacek Fabisiak - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 0  
2 Marek Grodek - Ireneusz Piotrowski 2:1 6 6
6 0 4
3 27.07.2019 Marek Grodek - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
2 2  
4 Jakub Niezwiesny - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
3 2  
5 Sławomir Wrocławski - Ireneusz Piotrowski 2:1 7 6
6 5 1
6 Jakub Niezwiesny - Przemysław Pieterek 2:0 6 6  
3 0  
7 7.08.2019 Sławomir Wrocławski - Jacek Fabisiak 2:1 7 (10
6 5 3)
8 8.08.2019 Marek Grodek - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
3 4  
9 8.08.2019 Przemysław Pieterek - Waldek Pluszkis 2:0 7 6  
5 3  
10 9.08.2019 Ireneusz Piotrowski - Waldek Pluszkis 2:0 6 7  
1 5  
11 10.08.2019 Jacek Fabisiak - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
0 2  
12 9.08 Sławomir Wrocławski - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
4 4  
13 Sławomir Wrocławski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
2 0  
14 Sławomir Wrocławski - Marek Grodek 2:0 6 6  
2 2  
15 Krzysztof Beltrani - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
4 1  
16 20.08.2019 Krzysztof Beltrani - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 1  
17 Sławomir Wrocławski - Konrad Mikołajewski 2:0 6 6  
1 1  
18 Jakub Niezwiesny - Waldek Pluszkis 2:1 6 6
6 2 2
19 Jacek Fabisiak - Marek Grodek 2:0 6 6  
1 0  
20 Jakub Niezwiesny - Krzysztof Beltrani 2:0 6 6  
2 3  
21 04.09 Konrad Mikołajewski - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
4 2  
22 Konrad Mikołajewski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 0  
23 Ireneusz Piotrowski - Jacek Fabisiak 2:1 7 1 7
6 6
TB był 7:10
24 Marek Grodek - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
0 0  
25 Konrad Mikołajewski - Jacek Fabisiak 2:1 7 6
6 6 3
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Sławomir Wrocławski  22  6  6  0  12 / 2  75 / 42
2 Jacek Fabisiak  18  6  3  3  9 / 6  83 / 45
3 Marek Grodek  17  6  4  2  8 / 5  56 / 45
4 Jakub Niezwiesny  17  6  4  2  8 / 5  60 / 47
5 Ireneusz Piotrowski  14  7  2  5  6 / 11  66 / 92
6 Konrad Mikołajewski  12  4  3  1  6 / 3  42 / 33
7 Krzysztof Beltrani  11  5  2  3  4 / 6  38 / 43
8 Waldek Pluszkis  9  8  0  8  1 / 16  33 / 102
9 Przemysław Pieterek  5  2  1  1  2 / 2  16 / 20
facebook