<< powrót

I LIGA FAMILY GARDEN 2014

I runda

GRUPA LIGA 1
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Maciej Ślisz  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  
 2 Piotr Klim  61  16  16  0  32 / 3  212 / 89  
 3 Zbyszek Urbański  53  17  13  4  28 / 13  220 / 173  
 4 Maurycy Pyclik  45  13  11  2  22 / 5  151 / 76  
 5 Michał Jarmułowicz  44  12  11  1  22 / 3  150 / 80  
 6 Jerzy Zawada  43  17  8  9  18 / 18  159 / 164  
 7 Michał Ankudowicz  39  13  9  4  20 / 11  162 / 136  
 8 Łukasz Kaźmierczak  34  19  3  16  13 / 33  175 / 251  
 9 Tomasz Wawrzyniak  34  15  6  9  15 / 20  137 / 167  
 10 Tomasz Nowiński  34  12  7  5  17 / 12  126 / 102  
 11 Maciej Ślisz  30  13  5  8  13 / 17  130 / 141  
 12 Janusz Kowaliński  25  12  4  8  10 / 17  116 / 139  
 13 Sławek Lis  25  15  2  13  8 / 26  122 / 187  
 14 Piotr Pupek  20  9  4  5  9 / 12  92 / 102  
 15 Zdzisław Lewandowski  19  8  5  3  10 / 10  95 / 96  
 16 Jacek Burda  16  11  2  9  4 / 19  81 / 131  
 17 Maciej Kaczorowski  16  9  3  6  6 / 14  75 / 108  
 18 Marek Walczak  15  6  3  3  7 / 7  71 / 66  
 19 Jacek Denisewicz  13  11  1  10  2 / 21  59 / 138  
 20 Grzegorz Załuski  8  4  1  3  3 / 6  35 / 47  
 21 Piotr Mergalski  4  1  1  0  2 / 0  12 / 7  Kontuzja Do odwołania
 22 Łukasz Piekarek  1  1  0  1  0 / 2  7 / 12  Przeprasza i wypada z gry

GRUPA LIGA 1

Lp.Imię i Naziwsko12345678910111213141516171819202122PUNKTY
 1 Piotr Klim 2:0 2:0 2:0 2:0 2:1 2:0 2:0 2:0 2:0 2:1 2:0   2:0 2:0  2:0 2:0    61
 2 Zbyszek Urbański 0:2 1:2 0:2 2:0 2:1 2:1 2:0 2:0 2:1 2:1 2:0 2:0 1:2 2:0 2:0 2:0      53
 3 Maurycy Pyclik 0:2 2:1 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0   2:0    2:0     45
 4 Michał Jarmułowicz 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0  2:0 2:0 2:1 2:0  2:0   2:0       44
 5 Jerzy Zawada 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 0:2 2:0 2:0 1:2 2:0 2:0 0:2 2:0 2:0 2:0  2:0     43
 6 Michał Ankudowicz 1:2 1:2 0:2 0:2 2:1 2:1 2:0 2:1 2:0 2:0    2:0   2:0     39
 7 Tomasz Nowiński 0:2 1:2 0:2  2:0 1:2 2:0  2:0 2:1 2:0 2:1    2:0      34
 8 Łukasz Kaźmierczak 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 0:2 2:0 1:2 1:2 1:2 1:2 2:0 1:2 1:2 2:1    34
 9 Tomasz Wawrzyniak 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2  2:1 2:1 2:0 2:0 2:0 1:2  1:2  2:0 0:2    34
 10 Maciej Ślisz 0:2 1:2 0:2 1:2 2:1 0:2 0:2 2:0 1:2 2:0 2:0 2:0          30
 11 Sławek Lis 1:2 1:2 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 0:2 0:2 0:2  1:2   2:0 0:2 2:0     25
 12 Janusz Kowaliński 0:2 0:2   0:2  0:2 2:1 0:2 0:2   1:2 2:0 2:0  2:0     25
 13 Piotr Pupek  0:2  0:2 2:0  1:2 2:1 0:2 0:2 2:1    2:0       20
 14 Zdzisław Lewandowski  2:1 0:2  0:2   2:1 2:1   2:1      2:0    19
 15 Maciej Kaczorowski 0:2 0:2   0:2 0:2  2:1    0:2    2:1 2:0     16
 16 Jacek Burda 0:2 0:2  0:2 0:2   0:2 2:1  0:2 0:2 0:2    2:0     16
 17 Marek Walczak  0:2     0:2 2:1   2:0    1:2  2:0     15
 18 Jacek Denisewicz 0:2  0:2  0:2 0:2  2:1 0:2  0:2 0:2   0:2 0:2 0:2     13
 19 Grzegorz Załuski 0:2       1:2 2:0     0:2        8
 20 Piotr Mergalski                    2:0  4
 21 Łukasz Piekarek                    0:2  1
 22 Maciej Ślisz                      0

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 22.05 17.00 Janek Więcławski - Jacek Burda 2:0 6 6  
3 4  
2 22.05. 14.00 Michał Ankudowicz - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 7  
2 6  
3 20.05 20.00 Piotr Pupek - Jerzy Zawada 2:0 7 6  
6 3  
4 20.05. 17.00 Maurycy Pyclik - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
1 1  
5 23.05. 9.00 Zbyszek Urbański - Marek Walczak 2:0 7 7  
5 6  
6 31.05 12.00-15.30 Zdzisław Lewandowski - Janusz Kowaliński 2:1 6 6 6
7 4
7 29.05. 18.00 Marek Walczak - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
1 2  
8 27.05 21.00 Łukasz Kaźmierczak - Sławek Lis 2:0 6 6  
0 3  
9 18.00 Michał Jarmułowicz - Jerzy Zawada 2:0 6 7  
3 5  
10 19.05. 17.00 Michał Ankudowicz - Sławek Lis 2:0 6 6  
2 3  
11 02.06 17.00-19.00 Michał Ankudowicz - Tomasz Wawrzyniak 2:1 6 6
6 1 3
12 01.06 20.00-22.00 Michał Jarmułowicz - Maurycy Pyclik 2:0 7 6  
5 4  
13 01.06. 19.00-22.00 Maciej Kaczorowski - Marek Walczak 2:1 6 4 7
6 5
14 02.06. 13.00-14.30 Piotr Klim - Zbyszek Urbański 2:0 6 6  
2 3  
15 03.06. 10.00 Janek Więcławski - Tomasz Nowiński 2:1 6 1 6
6 4
16 03.06. 20.00 Maciej Kaczorowski - Łukasz Kaźmierczak 2:1 7 6 6
7 2
17 04.06. 19.30 Sławek Lis - Jacek Burda 2:0 6 7  
3 5  
18 04.06. 20.00 Piotr Mergalski - Łukasz Piekarek 2:0 6 6  
4 3  
19 05.06. 9.00 Tomasz Nowiński - Piotr Pupek 2:1 6 6
6 3 2
20 05.06. 17.30 Zbyszek Urbański - Sławek Lis 2:1 6 6
6 4 3
21 05.06. 17.00 Piotr Klim - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
0 0  
22 05.06. 18.00 Maurycy Pyclik - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
2 0  
23 06.06. 10.00 Janek Więcławski - Zdzisław Lewandowski 2:0 6 6  
1 3  
24 06.06. 17.00 Marek Walczak - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 6
7 2 2
25 07.06. 12.00-15.00 Janek Więcławski - Janusz Kowaliński 2:1 6 4 6
6 3
26 10.06. 9.00 Janek Więcławski - Maciej Kaczorowski 2:0 6 6  
2 4  
27 12.06. 19.30 Zdzisław Lewandowski - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 6
6 3 2
28 12.06. 17.30 Zbyszek Urbański - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
4 1  
29 13.06. 18.30 Michał Ankudowicz - Jerzy Zawada 2:1 6 6
7 4 3
30 13.06. 17.00 Marek Walczak - Sławek Lis 2:0 6 7  
4 5  
31 15.06. 19.00 Tomasz Nowiński - Marek Walczak 2:0 6 6  
1 3  
32 15.06. 10.30 Janek Więcławski - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
3 4  
33 17.06. 20.00 Piotr Pupek - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 3 7
6 5
34 19.06. 10.00 Piotr Klim - Sławek Lis 2:1 6 5 6
7 2
35 19.06. 11.30 Jacek Burda - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
3 4  
36 19.06. 17.30 Zdzisław Lewandowski - Tomasz Wawrzyniak 2:1 6 6
6 1 4
37 19.06. 20.00 Michał Jarmułowicz - Zbyszek Urbański 2:0 6 7  
2 5  
38 20.06. 18.30 Michał Ankudowicz - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
1 2  
39 20.06. 16.30 Janek Więcławski - Sławek Lis 2:0 7 6  
5 4  
40 24.06. 9.00 Maurycy Pyclik - Zbyszek Urbański 2:1 6 0 6
6 3
41 24.06. 20.00 Piotr Pupek - Sławek Lis 2:1 6 6
6 4 1
42 Piotr Klim - Maciej Kaczorowski 2:0 6 6  
1 0  
43 26.06. 18.00 Tomasz Wawrzyniak - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
1 1  
44 26.06. 16.00 Piotr Klim - Janek Więcławski 2:1 6 5 7
7 6
Trzeci był rozegrany tiebreak i skończył się 10:6 dla Piotra.
45 27.06. 18.30 Maciej Ślisz - Jerzy Zawada 2:1 6 4 6
6 4
46 02.07. 18.30 Jerzy Zawada - Sławek Lis 2:0 6 6  
4 4  
47 29.06, 12.00 Maciej Ślisz - Sławek Lis 2:0 6 6  
2 4  
48 29.06. 10.00 Jerzy Zawada - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
1 3  
49 01.07. 20.00 Jerzy Zawada - Zdzisław Lewandowski 2:0 6 6  
2 2  
50 03.07 12.00 Zbyszek Urbański - Janek Więcławski 2:1 7 5 6
7 2
51 03.07. 17.00 Tomasz Wawrzyniak - Maciej Ślisz 2:1 6 6
6 2 1
52 04.07. 9.00 Maurycy Pyclik - Zdzisław Lewandowski 2:0 6 7  
3 5  
53 04.07 17.00 Zbyszek Urbański - Jacek Burda 2:0 6 6  
1 1  
54 05.07. 11.00 Janusz Kowaliński - Jacek Denisewicz 2:0 7 6  
5 3  
55 07.07., 18.30 Piotr Pupek - Jacek Burda 2:0 7 6  
6 1  
56 08.07. 9.00 Zdzisław Lewandowski - Zbyszek Urbański 2:1 6 5 7
7 6
57 10.07, 17.00 Piotr Klim - Jacek Burda 2:0 6 6  
4 3  
58 10.07l. 18.00 Sławek Lis - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
2 4  
59 10.07. 18.30 Zbyszek Urbański - Maciej Ślisz 2:1 6 2 6
6 4
60 13,07. 11.00 Janek Więcławski - Maciej Ślisz 2:0 6 6  
1 4  
61 13.07. Tomasz Wawrzyniak - Sławek Lis 2:0 7 6  
5 2  
62 13.07. Piotr Klim - Maurycy Pyclik 2:0 7 6  
6 2  
63 14.07. 18.30 Michał Jarmułowicz - Maciej Ślisz 2:1 6 4 6
6 2
64 15.07. 20.00 Zbyszek Urbański - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
2 2  
65 Piotr Klim - Maciej Ślisz 2:0 6 7  
2 5  
66 18.07. 18,00 Michał Jarmułowicz - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
0 1  
67 19.07. 11.00 Janusz Kowaliński - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 4 6
6 4
68 20.07. 17.00 Maciej Ślisz - Piotr Pupek 2:0 6 6  
3 1  
69 17.07. 18.00 Łukasz Kaźmierczak - Jacek Burda 2:0 7 6  
6 1  
70 22.07. 17.30 Jerzy Zawada - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
3 1  
71 21.07. 18.30 Jerzy Zawada - Maciej Kaczorowski 2:0 6 6  
1 0  
72 21.07. 19.00 Michał Jarmułowicz - Sławek Lis 2:0 6 6  
1 4  
73 24.07. 17.30 Grzegorz Załuski - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 7  
2 6  
74 24.07. 18.00 Jacek Denisewicz - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 5 7
7 6
W tiebreaku było 7:4 dla Jacka
75 26.07. 12.00 Tomasz Wawrzyniak - Janusz Kowaliński 2:0 6 7  
4 5  
76 26.07. 8.00 Zdzisław Lewandowski - Grzegorz Załuski 2:0 6 6  
4 4  
77 31.07. 20.30 Maciej Ślisz - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
2 2  
78 31.07. 19.30 Michał Jarmułowicz - Jacek Burda 2:0 6 6  
0 2  
79 01.08. 19.00 Michał Jarmułowicz - Piotr Pupek 2:0 6 6  
4 4  
80 07.08. 18.00 Piotr Klim - Michał Jarmułowicz 2:0 6 7  
4 5  
81 08.08. 10.00 Maurycy Pyclik - Tomasz Nowiński 2:0 6 6  
1 0  
82 10.08. 10.00 Tomasz Nowiński - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
3 0  
83 12.08. Maurycy Pyclik - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
0 0  
84 17.08. 19.00 Tomasz Nowiński - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
2 2  
85 16.08. 19.00 Tomasz Nowiński - Maciej Ślisz 2:0 6 6  
2 4  
86 21.08. Tomasz Nowiński - Sławek Lis 2:1 6 3 6
6 0
87 22.08. Michał Ankudowicz - Maciej Ślisz 2:0 6 6  
3 3  
88 31.08. 20.00 Michał Ankudowicz - Tomasz Nowiński 2:1 6 6
6 2 1
89 30.08. 19.30 Michał Jarmułowicz - Michał Ankudowicz 2:0 6 7  
0 5  
90 30.08. 12.00 Jerzy Zawada - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
4 3  
91 30.08. 17.00 Piotr Klim - Tomasz Nowiński 2:0 6 6  
2 0  
92 28.08. 17.00 Piotr Klim - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
2 3  
93 04.09. 18.00 Tomasz Wawrzyniak - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 3 7
6 6
trzeci set był rozegrany jako tiebreak i zakończył się 10:7 dla Tomka
94 04.09. 18.00 Piotr Klim - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
1 0  
95 05.09. 17.00 Michał Ankudowicz - Maciej Kaczorowski 2:0 6 6  
4 2  
96 05.09. 9.00 Zbyszek Urbański - Jerzy Zawada 2:0 6 7  
3 6  
97 06.09. 12.00 Maciej Ślisz - Janusz Kowaliński 2:0 7 6  
6 3  
98 06.09. 18.00 Zbyszek Urbański - Tomasz Nowiński 2:1 7 6
6 6 1
99 07.09. 10.00 Piotr Klim - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
2 1  
100 07.09. 10.30 Łukasz Kaźmierczak - Grzegorz Załuski 2:1 6 3 6
6 3
101 07.09. 17.00 Janek Więcławski - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
4 0  
102 08.09. 16.00 Maurycy Pyclik - Janek Więcławski 2:0 6 6  
0 3  
103 11.09 9.00 Zbyszek Urbański - Michał Ankudowicz 2:1 6 4 7
6 5
104 11.09 18.30 Maciej Kaczorowski - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
3 2  
105 11.09. 20.00 Tomasz Wawrzyniak - Piotr Pupek 2:0 6 6  
3 2  
106 18.09. Piotr Klim - Michał Ankudowicz 2:1 6 6 6
7 2
107 18.09. Maurycy Pyclik - Sławek Lis 2:0 6 6  
0 4  
108 17.09. Jerzy Zawada - Łukasz Kaźmierczak 2:0 7 6  
6 2  
109 15.09. Zbyszek Urbański - Janusz Kowaliński 2:0 7 6  
5 3  
110 13.09. 18.00 Tomasz Nowiński - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
1 3  
111 19.09. 17.30 Zbyszek Urbański - Maciej Kaczorowski 2:0 7 6  
5 2  
112 25.09. 12.30 Michał Jarmułowicz - Janek Więcławski 2:0 7 6  
5 4  
113 23.09. 10.00 Zbyszek Urbański - Piotr Pupek 2:0 7 6  
5 2  
114 27.09. 10.30 Janusz Kowaliński - Jacek Burda 2:0 6 6  
1 4  
115 27.09. 11.00 Michał Ankudowicz - Janek Więcławski 2:0 6 4 6
6 4
116 27.09. 11.30 Maurycy Pyclik - Maciej Ślisz 2:0 6 6  
3 4  
117 28.09. 10.00 Maurycy Pyclik - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
0 1  
118 02.10 18.00 Piotr Klim - Grzegorz Załuski 2:0 6 6  
0 1  
119 01.10. 20.30 Michał Jarmułowicz - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
0 1  
120 09.10. 17.30 Jacek Burda - Tomasz Wawrzyniak 2:1 6 4 6
6 4
121 10.10 18.00 Jacek Burda - Jerzy Zawada 0:2 5 3  
7 6  
122 10.10. 9.00 Maurycy Pyclik - Michał Ankudowicz 2:0 7 6  
6 3  
123 Piotr Klim - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
0 0  
124 18.10 14.00 Janusz Kowaliński - Maciej Kaczorowski 2:0 6 7  
1 5  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Piotr Klim  61  16  16  0  32 / 3  212 / 89
2 Zbyszek Urbański  53  17  13  4  28 / 13  220 / 173
3 Maurycy Pyclik  45  13  11  2  22 / 5  151 / 76
4 Michał Jarmułowicz  44  12  11  1  22 / 3  150 / 80
5 Jerzy Zawada  43  17  8  9  18 / 18  159 / 164
6 Michał Ankudowicz  39  13  9  4  20 / 11  162 / 136
7 Tomasz Nowiński  34  12  7  5  17 / 12  126 / 102
8 Łukasz Kaźmierczak  34  19  3  16  13 / 33  175 / 251
9 Tomasz Wawrzyniak  34  15  6  9  15 / 20  137 / 167
10 Maciej Ślisz  30  13  5  8  13 / 17  130 / 141
11 Janusz Kowaliński  25  12  4  8  10 / 17  116 / 139
12 Sławek Lis  25  15  2  13  8 / 26  122 / 187
13 Piotr Pupek  20  9  4  5  9 / 12  92 / 102
14 Zdzisław Lewandowski  19  8  5  3  10 / 10  95 / 96
15 Jacek Burda  16  11  2  9  4 / 19  81 / 131
16 Maciej Kaczorowski  16  9  3  6  6 / 14  75 / 108
17 Marek Walczak  15  6  3  3  7 / 7  71 / 66
18 Jacek Denisewicz  13  11  1  10  2 / 21  59 / 138
19 Grzegorz Załuski  8  4  1  3  3 / 6  35 / 47
20 Piotr Mergalski  4  1  1  0  2 / 0  12 / 7
21 Łukasz Piekarek  1  1  0  1  0 / 2  7 / 12
facebook