<< powrót

II Liga FG 2013 - Jesień

I runda

Grupa A - II Liga
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Łukasz Piekarek  15  4  4  0  8 / 1  54 / 26  
 2 Radek Skrzypczak  15  5  3  2  7 / 4  63 / 53  
 3 Marcin Makuch  13  4  4  0  8 / 3  61 / 46  
 4 Marcin Krukowski  12  4  2  2  6 / 4  48 / 42  
 5 Janusz Stasiak  12  5  2  3  5 / 6  51 / 59  
 6 Robert Podkalicki  9  6  1  5  2 / 10  42 / 71  
 7 Witek Stupnicki  4  4  0  4  0 / 8  28 / 50  
Grupa B - II Liga
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Tomasz Wawrzyniak  23  6  6  0  12 / 1  77 / 33  
 2 Łukasz Kaźmierczak  19  6  4  2  10 / 5  79 / 60  
 3 Jacek Burda  15  5  4  1  8 / 4  58 / 41  
 4 Mieczysław Pyrek  6  4  1  3  2 / 7  31 / 53  

Grupa A - II Liga

Lp.Imię i Naziwsko1234567PUNKTY
 1 Łukasz Piekarek       15
 2 Radek Skrzypczak       15
 3 Marcin Makuch       13
 4 Janusz Stasiak       12
 5 Marcin Krukowski       12
 6 Robert Podkalicki       9
 7 Witek Stupnicki       4

Grupa B - II Liga

Lp.Imię i Naziwsko1234PUNKTY
 1 Tomasz Wawrzyniak    23
 2 Łukasz Kaźmierczak    19
 3 Jacek Burda    15
 4 Mieczysław Pyrek    6

II runda

Grupa Licząca na I ligę
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Tomasz Wawrzyniak  23  6  5  1  11 / 5  87 / 59  
 2 Łukasz Piekarek  22  6  4  2  10 / 6  83 / 80  
 3 Łukasz Kaźmierczak  20  6  3  3  9 / 8  80 / 69  
 4 Marcin Makuch  18  6  3  3  8 / 9  76 / 89  
 5 Jacek Burda  17  5  3  2  6 / 5  53 / 47  
 6 Radek Skrzypczak  12  4  1  3  4 / 7  54 / 56  
 7 Marcin Krukowski  11  5  0  5  2 / 10  35 / 68  
Grupa Pokonanych
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Mieczysław Pyrek  13  4  3  1  7 / 3  56 / 39  
 2 Janusz Stasiak  12  3  3  0  6 / 0  38 / 20  
 3 Robert Podkalicki  7  4  1  3  2 / 6  32 / 46  
 4 Witek Stupnicki  4  4  0  4  0 / 8  21 / 50  

Grupa Licząca na I ligę

Lp.Imię i Naziwsko1234567PUNKTY
 1 Tomasz Wawrzyniak       23
 2 Łukasz Piekarek       22
 3 Łukasz Kaźmierczak       20
 4 Marcin Makuch       18
 5 Jacek Burda       17
 6 Radek Skrzypczak       12
 7 Marcin Krukowski       11

Grupa Pokonanych

Lp.Imię i Naziwsko1234PUNKTY
 1 Mieczysław Pyrek    13
 2 Janusz Stasiak    12
 3 Robert Podkalicki    7
 4 Witek Stupnicki    4

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 17.08. 8.30-10.30 Marcin Makuch - Janusz Stasiak 2:1 7 3 7
6 6
2 21.08. 19.00-21.00 Robert Podkalicki - Witek Stupnicki 2:0 6 7  
4 5  
3 22.08. 20.00-22.00 Łukasz Piekarek - Radek Skrzypczak 2:0 7 6  
6 4  
4 29.08. 20.00-21.30 Łukasz Piekarek - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
1 1  
5 31.08. 8.30-9.30 Łukasz Piekarek - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
0 0  
Walkower!!!
6 31.08. 10.00-12.00 Marcin Makuch - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
4 0  
7 08.09. 16.00-17.30 Radek Skrzypczak - Robert Podkalicki 2:0 6 7  
4 6  
8 14.09. 17.00-18.30 Janusz Stasiak - Robert Podkalicki 2:0 7 6  
6 3  
9 15.09. 18.00-20.00 Marcin Makuch - Radek Skrzypczak 2:1 7 6
6 5 4
10 25.09. 20.30-22.00 Marcin Krukowski - Witek Stupnicki 2:0 6 6  
3 3  
11 26.09. 20.00-22.00 Marcin Krukowski - Łukasz Piekarek 1:2 6 3
7 4 6
12 28.09. 10.00-11.30 Radek Skrzypczak - Witek Stupnicki 2:0 6 6  
4 1  
13 29.09. 8.00-10.00 Radek Skrzypczak - Janusz Stasiak 2:0 6 7  
3 5  
14 02.10. 9.00-11.00 Marcin Makuch - Marcin Krukowski 2:1 6 6
6 1 3
15 11.10. 10.00-11.30 Marcin Krukowski - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
2 2  
16 14.10. 17.30-19.30 Janusz Stasiak - Witek Stupnicki 2:0 6 7  
2 6  
18 26.08. 20.30-22.30 Tomasz Wawrzyniak - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 6
6 3 3
19 30.08. 18.00-20.00 Tomasz Wawrzyniak - Ryszard Kiersznicki 2:0 6 6  
3 2  
20 01.09. 17.30-19.00 Łukasz Kaźmierczak - Ryszard Kiersznicki 2:0 6 6  
0 1  
21 01.09 10.00-11.30 Tomasz Wawrzyniak - Mieczysław Pyrek 2:0 6 6  
1 2  
 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 17.08. 8.30-10.30 Marcin Makuch - Janusz Stasiak 2:1 7 3 7
6 6
2 21.08. 19.00-21.00 Robert Podkalicki - Witek Stupnicki 2:0 6 7  
4 5  
3 22.08. 20.00-22.00 Łukasz Piekarek - Radek Skrzypczak 2:0 7 6  
6 4  
4 29.08. 20.00-21.30 Łukasz Piekarek - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
1 1  
5 31.08. 8.30-9.30 Łukasz Piekarek - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
0 0  
Walkower!!!
6 31.08. 10.00-12.00 Marcin Makuch - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
4 0  
7 08.09. 16.00-17.30 Radek Skrzypczak - Robert Podkalicki 2:0 6 7  
4 6  
8 14.09. 17.00-18.30 Janusz Stasiak - Robert Podkalicki 2:0 7 6  
6 3  
9 15.09. 18.00-20.00 Marcin Makuch - Radek Skrzypczak 2:1 7 6
6 5 4
10 25.09. 20.30-22.00 Marcin Krukowski - Witek Stupnicki 2:0 6 6  
3 3  
11 26.09. 20.00-22.00 Marcin Krukowski - Łukasz Piekarek 1:2 6 3
7 4 6
12 28.09. 10.00-11.30 Radek Skrzypczak - Witek Stupnicki 2:0 6 6  
4 1  
13 29.09. 8.00-10.00 Radek Skrzypczak - Janusz Stasiak 2:0 6 7  
3 5  
14 02.10. 9.00-11.00 Marcin Makuch - Marcin Krukowski 2:1 6 6
6 1 3
15 11.10. 10.00-11.30 Marcin Krukowski - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
2 2  
16 14.10. 17.30-19.30 Janusz Stasiak - Witek Stupnicki 2:0 6 7  
2 6  
18 26.08. 20.30-22.30 Tomasz Wawrzyniak - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 6
6 3 3
19 30.08. 18.00-20.00 Tomasz Wawrzyniak - Ryszard Kiersznicki 2:0 6 6  
3 2  
20 01.09. 17.30-19.00 Łukasz Kaźmierczak - Ryszard Kiersznicki 2:0 6 6  
0 1  
21 01.09 10.00-11.30 Tomasz Wawrzyniak - Mieczysław Pyrek 2:0 6 6  
1 2  
22 03.09. 19.00-20.30 Tomasz Wawrzyniak - Jacek Burda 2:0 6 6  
2 3  
23 05.09. 10.00-12.30 Łukasz Kaźmierczak - Bogusław Michalak 2:1 7 5 6
7 3
24 13.09. 20.00-21.30 Tomasz Wawrzyniak - Marcin Tutak 2:0 6 6  
1 1  
25 14.09. 17.00-19.00 Ryszard Kiersznicki - Marcin Tutak 2:1 6 4 7
6 6
26 21.09. 10.00-12.00 Jacek Burda - Mieczysław Pyrek 2:0 6 6  
2 3  
27 21.09. 16.30-18.00 Łukasz Kaźmierczak - Marcin Tutak 2:0 6 6  
2 3  

II runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 17.08. 8.30-10.30 Marcin Makuch - Janusz Stasiak 2:1 7 3 7
6 6
2 21.08. 19.00-21.00 Robert Podkalicki - Witek Stupnicki 2:0 6 7  
4 5  
3 22.08. 20.00-22.00 Łukasz Piekarek - Radek Skrzypczak 2:0 7 6  
6 4  
4 29.08. 20.00-21.30 Łukasz Piekarek - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
1 1  
5 31.08. 8.30-9.30 Łukasz Piekarek - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
0 0  
Walkower!!!
6 31.08. 10.00-12.00 Marcin Makuch - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
4 0  
7 08.09. 16.00-17.30 Radek Skrzypczak - Robert Podkalicki 2:0 6 7  
4 6  
8 14.09. 17.00-18.30 Janusz Stasiak - Robert Podkalicki 2:0 7 6  
6 3  
9 15.09. 18.00-20.00 Marcin Makuch - Radek Skrzypczak 2:1 7 6
6 5 4
10 25.09. 20.30-22.00 Marcin Krukowski - Witek Stupnicki 2:0 6 6  
3 3  
11 26.09. 20.00-22.00 Marcin Krukowski - Łukasz Piekarek 1:2 6 3
7 4 6
12 28.09. 10.00-11.30 Radek Skrzypczak - Witek Stupnicki 2:0 6 6  
4 1  
13 29.09. 8.00-10.00 Radek Skrzypczak - Janusz Stasiak 2:0 6 7  
3 5  
14 02.10. 9.00-11.00 Marcin Makuch - Marcin Krukowski 2:1 6 6
6 1 3
15 11.10. 10.00-11.30 Marcin Krukowski - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
2 2  
16 14.10. 17.30-19.30 Janusz Stasiak - Witek Stupnicki 2:0 6 7  
2 6  
17 -      
     
18 26.08. 20.30-22.30 Tomasz Wawrzyniak - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 6
6 3 3
19 30.08. 18.00-20.00 Tomasz Wawrzyniak - Ryszard Kiersznicki 2:0 6 6  
3 2  
20 01.09. 17.30-19.00 Łukasz Kaźmierczak - Ryszard Kiersznicki 2:0 6 6  
0 1  
21 01.09 10.00-11.30 Tomasz Wawrzyniak - Mieczysław Pyrek 2:0 6 6  
1 2  
 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 17.08. 8.30-10.30 Marcin Makuch - Janusz Stasiak 2:1 7 3 7
6 6
2 21.08. 19.00-21.00 Robert Podkalicki - Witek Stupnicki 2:0 6 7  
4 5  
3 22.08. 20.00-22.00 Łukasz Piekarek - Radek Skrzypczak 2:0 7 6  
6 4  
4 29.08. 20.00-21.30 Łukasz Piekarek - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
1 1  
5 31.08. 8.30-9.30 Łukasz Piekarek - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
0 0  
Walkower!!!
6 31.08. 10.00-12.00 Marcin Makuch - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
4 0  
7 08.09. 16.00-17.30 Radek Skrzypczak - Robert Podkalicki 2:0 6 7  
4 6  
8 14.09. 17.00-18.30 Janusz Stasiak - Robert Podkalicki 2:0 7 6  
6 3  
9 15.09. 18.00-20.00 Marcin Makuch - Radek Skrzypczak 2:1 7 6
6 5 4
10 25.09. 20.30-22.00 Marcin Krukowski - Witek Stupnicki 2:0 6 6  
3 3  
11 26.09. 20.00-22.00 Marcin Krukowski - Łukasz Piekarek 1:2 6 3
7 4 6
12 28.09. 10.00-11.30 Radek Skrzypczak - Witek Stupnicki 2:0 6 6  
4 1  
13 29.09. 8.00-10.00 Radek Skrzypczak - Janusz Stasiak 2:0 6 7  
3 5  
14 02.10. 9.00-11.00 Marcin Makuch - Marcin Krukowski 2:1 6 6
6 1 3
15 11.10. 10.00-11.30 Marcin Krukowski - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
2 2  
16 14.10. 17.30-19.30 Janusz Stasiak - Witek Stupnicki 2:0 6 7  
2 6  
17 -      
     
18 26.08. 20.30-22.30 Tomasz Wawrzyniak - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 6
6 3 3
19 30.08. 18.00-20.00 Tomasz Wawrzyniak - Ryszard Kiersznicki 2:0 6 6  
3 2  
20 01.09. 17.30-19.00 Łukasz Kaźmierczak - Ryszard Kiersznicki 2:0 6 6  
0 1  
21 01.09 10.00-11.30 Tomasz Wawrzyniak - Mieczysław Pyrek 2:0 6 6  
1 2  
22 03.09. 19.00-20.30 Tomasz Wawrzyniak - Jacek Burda 2:0 6 6  
2 3  
23 05.09. 10.00-12.30 Łukasz Kaźmierczak - Bogusław Michalak 2:1 7 5 6
7 3
24 13.09. 20.00-21.30 Tomasz Wawrzyniak - Marcin Tutak 2:0 6 6  
1 1  
25 14.09. 17.00-19.00 Ryszard Kiersznicki - Marcin Tutak 2:1 6 4 7
6 6
26 21.09. 10.00-12.00 Jacek Burda - Mieczysław Pyrek 2:0 6 6  
2 3  
27 21.09. 16.30-18.00 Łukasz Kaźmierczak - Marcin Tutak 2:0 6 6  
2 3  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Tomasz Wawrzyniak  46  12  11  1  23 / 6  164 / 92
2 Łukasz Kaźmierczak  39  12  7  5  19 / 13  159 / 129
3 Łukasz Piekarek  37  10  8  2  18 / 7  137 / 106
4 Jacek Burda  32  10  7  3  14 / 9  111 / 88
5 Marcin Makuch  31  10  7  3  16 / 12  137 / 135
6 Radek Skrzypczak  27  9  4  5  11 / 11  117 / 109
7 Janusz Stasiak  24  8  5  3  11 / 6  89 / 79
8 Marcin Krukowski  23  9  2  7  8 / 14  83 / 110
9 Mieczysław Pyrek  19  8  4  4  9 / 10  87 / 92
10 Robert Podkalicki  16  10  2  8  4 / 16  74 / 117
11 Witek Stupnicki  8  8  0  8  0 / 16  49 / 100
facebook