<< powrót

I Liga FG 2013 - Jesień

I runda

Grupa A - I Liga - runda jesienna
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Artur Zubel  15  5  4  1  8 / 4  62 / 52  
 2 Michał Ankudowicz  13  4  4  0  8 / 3  61 / 45  
 3 Marek Walczak  11  5  2  3  6 / 8  65 / 74  
 4 Wojciech Czajkowski  10  5  1  4  4 / 8  55 / 70  
 5 Maurycy Pyclik  7  3  1  2  3 / 4  34 / 34  
Grupa B - I Liga - runda jesienna
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Michał Jarmułowicz  16  4  4  0  8 / 0  48 / 16  
 2 Zbyszek Urbański  15  5  4  1  8 / 4  56 / 48  
 3 Sławek Lis  12  5  2  3  6 / 7  51 / 58  
 4 Jerzy Zawada  11  5  2  3  5 / 7  53 / 52  
 5 Grzegorz Załuski  8  4  1  3  4 / 7  46 / 54  
 6 Janusz Kowaliński  3  3  0  3  0 / 6  10 / 36  

Grupa A - I Liga - runda jesienna

Lp.Imię i Naziwsko12345PUNKTY
 1 Artur Zubel     15
 2 Michał Ankudowicz     13
 3 Marek Walczak     11
 4 Wojciech Czajkowski     10
 5 Maurycy Pyclik     7

Grupa B - I Liga - runda jesienna

Lp.Imię i Naziwsko123456PUNKTY
 1 Michał Jarmułowicz      16
 2 Zbyszek Urbański      15
 3 Sławek Lis      12
 4 Jerzy Zawada      11
 5 Grzegorz Załuski      8
 6 Janusz Kowaliński      3

II runda

Grupa Beściaków
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Michał Jarmułowicz  20  4  4  0  8 / 0  49 / 16  
 2 Michał Ankudowicz  19  5  4  1  8 / 4  62 / 52  
 3 Zbyszek Urbański  16  5  2  3  6 / 7  56 / 62  
 4 Artur Zubel  9  3  1  2  2 / 5  31 / 41  
 5 Sławek Lis  9  4  0  4  1 / 8  34 / 53  
Grupa Walcząca do końca
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Maurycy Pyclik  13  4  3  1  6 / 2  47 / 29  
 2 Janusz Kowaliński  12  4  3  1  6 / 3  43 / 43  
 3 Marek Walczak  12  5  3  2  7 / 7  67 / 69  
 4 Wojciech Czajkowski  11  4  2  2  6 / 5  60 / 55  
 5 Jerzy Zawada  11  5  1  4  5 / 8  49 / 62  
 6 Grzegorz Załuski  10  4  2  2  5 / 5  47 / 44  

Grupa Beściaków

Lp.Imię i Naziwsko12345PUNKTY
 1 Michał Jarmułowicz     20
 2 Michał Ankudowicz     19
 3 Zbyszek Urbański     16
 4 Sławek Lis     9
 5 Artur Zubel     9

Grupa Walcząca do końca

Lp.Imię i Naziwsko123456PUNKTY
 1 Maurycy Pyclik      13
 2 Marek Walczak      12
 3 Janusz Kowaliński      12
 4 Wojciech Czajkowski      11
 5 Jerzy Zawada      11
 6 Grzegorz Załuski      10

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 17.08. 18.00-20.00 Marek Walczak - Wojciech Czajkowski 2:1 6 7
6 4 6
2 22.08. 10.00-11.30 Maurycy Pyclik - Janek Więcławski 2:0 6 6  
4 2  
3 24.08. 13.00-15.00 Janek Więcławski - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
3 3  
4 24.08. 15.00-17.00 Michał Ankudowicz - Janek Więcławski 2:1 6 6
6 3 2
5 23.08. 18.00-20.00 Artur Zubel - Maciej Ankudowicz 2:0 6 7  
1 5  
6 31.08. 10.30-12.30 Michał Ankudowicz - Marek Walczak 2:1 7 7
6 5 6
7 31.08. 11.00-12.30 Artur Zubel - Wojciech Czajkowski 2:0 6 6  
2 4  
8 01.09. 19.00-21.30 Artur Zubel - Janek Więcławski 2:1 7 7
6 5 5
9 05.09. 16.30-18.30 Marek Walczak - Maciej Ankudowicz 2:1 6 3 6
6 3
10 08.09. 10.00-12.00 Artur Zubel - Marek Walczak 2:1 6 6
6 3 3
 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 17.08. 18.00-20.00 Marek Walczak - Wojciech Czajkowski 2:1 6 7
6 4 6
2 22.08. 10.00-11.30 Maurycy Pyclik - Janek Więcławski 2:0 6 6  
4 2  
3 24.08. 13.00-15.00 Janek Więcławski - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
3 3  
4 24.08. 15.00-17.00 Michał Ankudowicz - Janek Więcławski 2:1 6 6
6 3 2
5 23.08. 18.00-20.00 Artur Zubel - Maciej Ankudowicz 2:0 6 7  
1 5  
6 31.08. 10.30-12.30 Michał Ankudowicz - Marek Walczak 2:1 7 7
6 5 6
7 31.08. 11.00-12.30 Artur Zubel - Wojciech Czajkowski 2:0 6 6  
2 4  
8 01.09. 19.00-21.30 Artur Zubel - Janek Więcławski 2:1 7 7
6 5 5
9 05.09. 16.30-18.30 Marek Walczak - Maciej Ankudowicz 2:1 6 3 6
6 3
10 08.09. 10.00-12.00 Artur Zubel - Marek Walczak 2:1 6 6
6 3 3
11 24.09. 9.00-11.00 Michał Ankudowicz - Maurycy Pyclik 2:1 6 6
6 4 2
12 28.09. 13.00-14.30 Janek Więcławski - Wojciech Czajkowski 2:0 6 6  
3 2  
13 29.09. 9.00-11.00 Janek Więcławski - Marek Walczak 2:0 6 6  
3 1  
14 29.09. 13.00-14.15 Michał Ankudowicz - Artur Zubel 2:0 6 6  
2 3  
15 03.10. 18.30-20.30 Maciej Ankudowicz - Wojciech Czajkowski 2:1 6 7
7 2 6
16 08.10. 18.00-20.00 Wojciech Czajkowski - Maurycy Pyclik 2:0 7 6  
6 4  
23 18.08. 17.30-19.00 Zbyszek Urbański - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
1 4  
24 25.08. 17.00-19.00 Michał Jarmułowicz - Grzegorz Zauski 2:0 6 6  
3 3  

II runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 17.08. 18.00-20.00 Marek Walczak - Wojciech Czajkowski 2:1 6 7
6 4 6
2 22.08. 10.00-11.30 Maurycy Pyclik - Janek Więcławski 2:0 6 6  
4 2  
3 24.08. 13.00-15.00 Janek Więcławski - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
3 3  
4 24.08. 15.00-17.00 Michał Ankudowicz - Janek Więcławski 2:1 6 6
6 3 2
5 23.08. 18.00-20.00 Artur Zubel - Maciej Ankudowicz 2:0 6 7  
1 5  
6 31.08. 10.30-12.30 Michał Ankudowicz - Marek Walczak 2:1 7 7
6 5 6
7 31.08. 11.00-12.30 Artur Zubel - Wojciech Czajkowski 2:0 6 6  
2 4  
8 01.09. 19.00-21.30 Artur Zubel - Janek Więcławski 2:1 7 7
6 5 5
9 05.09. 16.30-18.30 Marek Walczak - Maciej Ankudowicz 2:1 6 3 6
6 3
10 08.09. 10.00-12.00 Artur Zubel - Marek Walczak 2:1 6 6
6 3 3
 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 17.08. 18.00-20.00 Marek Walczak - Wojciech Czajkowski 2:1 6 7
6 4 6
2 22.08. 10.00-11.30 Maurycy Pyclik - Janek Więcławski 2:0 6 6  
4 2  
3 24.08. 13.00-15.00 Janek Więcławski - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
3 3  
4 24.08. 15.00-17.00 Michał Ankudowicz - Janek Więcławski 2:1 6 6
6 3 2
5 23.08. 18.00-20.00 Artur Zubel - Maciej Ankudowicz 2:0 6 7  
1 5  
6 31.08. 10.30-12.30 Michał Ankudowicz - Marek Walczak 2:1 7 7
6 5 6
7 31.08. 11.00-12.30 Artur Zubel - Wojciech Czajkowski 2:0 6 6  
2 4  
8 01.09. 19.00-21.30 Artur Zubel - Janek Więcławski 2:1 7 7
6 5 5
9 05.09. 16.30-18.30 Marek Walczak - Maciej Ankudowicz 2:1 6 3 6
6 3
10 08.09. 10.00-12.00 Artur Zubel - Marek Walczak 2:1 6 6
6 3 3
11 24.09. 9.00-11.00 Michał Ankudowicz - Maurycy Pyclik 2:1 6 6
6 4 2
12 28.09. 13.00-14.30 Janek Więcławski - Wojciech Czajkowski 2:0 6 6  
3 2  
13 29.09. 9.00-11.00 Janek Więcławski - Marek Walczak 2:0 6 6  
3 1  
14 29.09. 13.00-14.15 Michał Ankudowicz - Artur Zubel 2:0 6 6  
2 3  
15 03.10. 18.30-20.30 Maciej Ankudowicz - Wojciech Czajkowski 2:1 6 7
7 2 6
16 08.10. 18.00-20.00 Wojciech Czajkowski - Maurycy Pyclik 2:0 7 6  
6 4  
17 -      
     
18 -      
     
19 -      
     
20 -      
     
21 -      
     
22 -      
     
23 18.08. 17.30-19.00 Zbyszek Urbański - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
1 4  
24 25.08. 17.00-19.00 Michał Jarmułowicz - Grzegorz Zauski 2:0 6 6  
3 3  
25 -      
     
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Michał Jarmułowicz  36  8  8  0  16 / 0  97 / 32
2 Michał Ankudowicz  32  9  8  1  16 / 7  123 / 97
3 Zbyszek Urbański  31  10  6  4  14 / 11  112 / 110
4 Artur Zubel  24  8  5  3  10 / 9  93 / 93
5 Marek Walczak  23  10  5  5  13 / 15  132 / 143
6 Jerzy Zawada  22  10  3  7  10 / 15  102 / 114
7 Wojciech Czajkowski  21  9  3  6  10 / 13  115 / 125
8 Sławek Lis  21  9  2  7  7 / 15  85 / 111
9 Maurycy Pyclik  20  7  4  3  9 / 6  81 / 63
10 Grzegorz Załuski  18  8  3  5  9 / 12  93 / 98
11 Janusz Kowaliński  15  7  3  4  6 / 9  53 / 79
facebook