LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 12.05.2013 Zbyszek Urbański - Marcin Tutak 2:1 6 6
7 3 2
Kolejna para tym razem z grupy A pokazała, że druga liga prawie wogóle nie odstaje od pierwszej. Uważam że jest to grupa śmierci II ligi. Marcin jako maratończyk jest nie do zabiegania, ale ma gorącą głowę i nie lubi odpuszczać i zwalniać tempa uderzeń. Niestety jak sam powiedział zabrakło mu sił, żeby powalczyć w trzecim secie. Zbyszkowi gratuluje zwycięstwa i 3 punktów, życząc również powodzenia przed wtorkowym spotkaniem z Markiem, który już nie raz dawał łupnia swojemu staremu koledze. Oj będzie się działo.
2 14.05. 9.00-10.30 Zbyszek Urbański - Marek Prozorowicz 0:2 3 4
6 6
Zbyszek po 2 dniach rozgrywa swój drugi mecz w lidze tym razem z niepowodzeniem. Przegrywa ze swoim odwiecznym rywalem i sparingpartnerem gładko w 1,5 godz. Widać, że Marek jest gotowy na walkę o najwyższe miejsce na podium i przejście do I ligi. Choć sądze, że mecze w II lidze jeszcze nie raz będą kończyły się niespodziankami. Przypisujemy 4 pkt. na konto Marka, a Zbyszkowi zostaje 1 pkt pocieszenia.
3 21.05. 13.00-14.00 Ryszard Kiersznicki - Zbyszek Urbański 0:2 1 1
6 6
To był łatwy mecz dla Zbyszka. Ryszard to dobry zawodnik ale długo nie grał, nie ma wytrzymałości i pewnego uderzenia, tym bardziej pierwszy raz na zewnątrz w tym roku. Jak każdemu ciężko się przyzwyczajić. Zbyszek za to gra ile się da i z kim się da. Trzyma formę, nie odpuszcza i pnie się w tabeli coraz wyżej i wyżej. Rośnie nam pretendent do wejścia do I ligi, albo i się mylę i Grupa B pokaże koledze jak się gra w tenisa, pożyjemy zobaczymy.
1 1
Zbyszek rozpędził się jak dobrze naoliwiona maszyna. Mówił że żałuje meczu z Markiem, bo był mocno zmęczony wcześniejszymi codziennymi rozgrywkami i nie miał w końcuwce sił aby powalczyć. Mirek zaskoczony poziomem gry przeciwników drugoligowych, na razie nie może sobie poradzić i przełamać żadnego z nich, uważa że często też przegrywa na swoje życzenie. Będzie ciężko ugrać mu jakieś pkt. i musi się obawiać najgorszego i walczyć o utrzymanie w II lidze.
8 06.06. 17.30-19.30 Ryszard Kiersznicki - Witek Stupnicki 2:0 6 6
4 4
Pojedynek bardzo zacięty, wyrównany. Rysiu przełamał w każdym secie raz Witka i udało mu się wygrać spotkanie. Witkowi możemy też lekko odpuścić bo wrócił z wczasów i nie zdążył się przyzwyczajić do panującej polskiej bryzy. Rysiu to wykorzystał i ma jeden mecz do przodu.
9 08.06. 15.00-17.00 Ryszard Kiersznicki - Mirek Krupinski 2:0 6 6
0 4
Rysiu powiedział, że puściły wszystkie problemy i dlatego nie dał Mirkowi powalczyć wygrywając pewnie w dwóch setach. Mirek przegrał na razie wszystko i jest pierwszym do prześcia do grupy spadkowej. Może w III lidze bardziej się odnajdzie ale nie skreślajmy jego szans na utrzymanie, bo ten Pan nie raz mnie już zaskakiwał.
6 2
Mecz Zycia Marcina nie przekreśla jego szans na wyjście z Ligi II.
12 13.06. 21.00- 23.00 Witek Stupnicki - Marcin Tutak 2:0 6 6
1 2
Brawo Witku, z takim przeciwnikiem wygrać tak głądko to trzeba docenić. Trzeba walczyć dalej o jak najwyższą lokatę.
13 13.06. 12.00-13.30 Marek Prozorowicz - Ryszard Kiersznicki 2:0 6 6
1 3
22 11.05.2013 Janek Więcławski - Łukasz Piekarek 2:0 7 6
6 3
Pan Janek i Pan Łukasz otworzyli nam sezon drugoligowy. Choć Janek jeszcze borykający się z kontuzją kostki dzielnie stawił czoła rywalowi. Liczyłem na wygraną Łukasza bo jest naprawdę regularny i zachowuje spokój ducha, paraliż związany pierwszą grą w lidze spowodował ciągłość powtarzających się błędów. Psuł proste piłki, nie wytrzymał nerwowo. Janek to waleczne serce i choćby nie wiadomo co się działo stres tak ważnego spotkania nie sprawia mu żadnego problemu.
23 13.05. 20.30-22.00 Łukasz Kaźmierczak - Sławek Lis 0:2 2 3
6 6
Co nam się Sławek rozegrał. Gładko 2:0 z Łukaszem, nawet wielkiemu Czarkowi W. urywa sety. Jest nie do rozrzucenia, po prostu jak by się z maszyną do wyrzucania piłek grało, wszystko wraca:) Panie Łukaszu nie załamujemy się i walczymy o każdego seta bo to zawsze 1 punkt więcej. A na razie życzę powodzenia w dalszych zmaganiach.
24 14.05. 19.00-20.00 Jacek Burda - Janusz Stasiak 2:0 6 6
1 3
Myślałem, że będzie to pojedynek 3 setowy trzymający w napięciu, a był to popis umiejętności Jacka nad Januszem. Już w tamtym roku Jacek pokazał nam, że potrafi odbijać lecz spadek formy w okolicach wakacji nie pozwolił mu awansować do I ligi. Janusz za to gra trudną piłkę ale to nie był jego dzień i pewnie chciałby o tej porażce jak najszybciej zapomnieć. Gratuluję Jacku i oby tak dalej.
25 23.05. 17.00-18.00 Janek Więcławski - Janusz Stasiak 2:0 6 6