<< powrót

1 Liga FG 2019

I runda

1 Liga 2019
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Łukasz Górski  34  11  8  3  18 / 9  141 / 116  
 2 Łukasz Kaźmierczak  32  10  8  2  17 / 7  122 / 87  
 3 Zbigniew Pawlak  31  10  7  3  15 / 7  114 / 81  
 4 Sebastian Sokołowski  26  10  6  4  12 / 10  113 / 110  
 5 Grzegorz Załuski  22  7  5  2  10 / 4  75 / 54  
 6 Janusz Kowaliński  19  7  4  3  9 / 7  77 / 66  
 7 Paweł Flantowicz  16  8  2  6  6 / 12  64 / 92  
 8 Adam Jurzysta  15  7  3  4  7 / 10  84 / 89  
 9 Paweł Szkudlarek  12  5  2  3  5 / 6  49 / 54  
 10 Olek Grochocki  10  5  1  4  4 / 8  55 / 67  
 11 Paweł Bajuk  5  5  0  5  0 / 10  19 / 68  
 12 Piotr Zubowicz  4  3  0  3  1 / 6  27 / 39  
 13 Jacek Denisewicz  4  4  0  4  0 / 8  33 / 50  

1 Liga 2019

Lp.Imię i Naziwsko12345678910111213PUNKTY
 1 Łukasz Górski 1:2 2:0 2:0 0:2 2:1 2:1 1:2 2:0 2:1 2:0  2:0 34
 2 Łukasz Kaźmierczak 2:1 2:0 1:2 0:2  2:1 2:1 2:0 2:0 2:0  2:0 32
 3 Zbigniew Pawlak 0:2 0:2 2:0 2:0 1:2 2:0 2:0 2:1  2:0 2:0  31
 4 Sebastian Sokołowski 0:2 2:1 0:2 0:2  2:0 2:0 0:2  2:0 2:0 2:1 26
 5 Grzegorz Załuski 2:0 2:0 0:2 2:0 2:0 2:0  0:2     22
 6 Janusz Kowaliński 1:2  2:1  0:2 0:2   2:0 2:0 2:0  19
 7 Paweł Flantowicz 1:2 1:2 0:2 0:2 0:2 2:0 2:0  0:2    16
 8 Adam Jurzysta 2:1 1:2 0:2 0:2   0:2  2:1  2:0  15
 9 Paweł Szkudlarek 0:2 0:2 1:2 2:0 2:0        12
 10 Olek Grochocki 1:2 0:2    0:2 2:0 1:2     10
 11 Paweł Bajuk 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2       5
 12 Jacek Denisewicz   0:2 0:2  0:2  0:2     4
 13 Piotr Zubowicz 0:2 0:2  1:2         4

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 11.05.2019 Paweł Flantowicz - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
2 4  
2 09.05.2019 20:30-23:00 Sebastian Sokołowski - Łukasz Kaźmierczak 2:1 6 6
6 4 3
3 15.05.2019 18:00-19:30 Adam Jurzysta - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
4 4  
4 16.05.2015 20:30-22:00 Łukasz Kaźmierczak - Zbigniew Pawlak 2:0 6 6  
2 1  
5 19.05.2019 12:00-14:00 Sebastian Sokołowski - Jacek Denisewicz 2:0 6 7  
4 6 (7  
6 21.05.2019 14:30-16:00 Paweł Flantowicz - Adam Jurzysta 2:0 7 6  
6 4  
7 23.05.2019 20:00-22:00 Sebastian Sokołowski - Paweł Bajuk 2:0 6 7 7
2 6 0
8 23.05.2019 20:30-22:00 Łukasz Kaźmierczak - Adam Jurzysta 2:1 7 2 7
6 5
9 24.05.2019 20:00-21:30 Zbigniew Pawlak - Adam Jurzysta 2:0 6 6  
2 4  
10 Janusz Kowaliński - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
4 1  
11 28.05.2019 Łukasz Kaźmierczak - Paweł Flantowicz 2:1 6 6  
14 3  
12 28.05.2019 Zbigniew Pawlak - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
0 0  
13 Grzegorz Załuski - Paweł Flantowicz 2:0 6 6  
3 4  
14 07.06.2019 Zbigniew Pawlak - Grzegorz Załuski 2:0 6 6  
4 2  
15 01.06.2019 Łukasz Górski - Sebastian Sokołowski 2:0 6 6  
3 4  
16 Łukasz Kaźmierczak - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
3 3  
17 10.06.2019 20:00-21:30 Łukasz Górski - Paweł Szkudlarek 2:0 6 6  
3 4  
18 11.06.2019 20:00 Grzegorz Załuski - Janusz Kowaliński 2:0 6 7  
3 5  
19 12.06.2019 20:00-21:30 Łukasz Górski - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
3 3  
20 13.06.2019 19:00-21:30 Janusz Kowaliński - Zbigniew Pawlak 2:1 6 2  
6. 6  
21 16.06.2019 19:00-21:00 Adam Jurzysta - Łukasz Górski 2:1 6 6
6 4 4
22 17.06.2019 Łukasz Górski - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
1 1  
23 18.06.2019 20:00-22:30 Adam Jurzysta - Olek Grochocki 2:1 6 6
7 2 4
24 18.06.2019 20:30-23:00 Sebastian Sokołowski - Piotr Zubowicz 2:1 7 6
6 6 3
25 20.06.2019 18:00-20:00 Paweł Szkudlarek - Sebastian Sokołowski 2:0 6 6  
2 4  
26 20.06.2019 19:30-23:00 Łukasz Górski - Olek Grochocki 2:1 6 7
6 4 6
27 22.06.2019 18:00-20:00 Sebastian Sokołowski - Adam Jurzysta 2:0 7 6  
5 4  
28 23.06.2019 19:00-21:00 Łukasz Kaźmierczak - Olek Grochocki 2:0 7 6  
5 4  
29 Łukasz Kaźmierczak - Paweł Szkudlarek 2:0 7 6  
6 0  
30 27.06.2019 19:00-21:00 Łukasz Górski - Zbigniew Pawlak 2:0 7 6  
6 4  
31 28.06.2019 19:00-20:00 Olek Grochocki - Paweł Flantowicz 2:0 7 6  
6 2  
32 30.06.2019 19:00-20:30 Sebastian Sokołowski - Paweł Flantowicz 2:0 6 6  
3 2  
33 Paweł Szkudlarek - Grzegorz Załuski 2:0 6 7  
2 5  
34 Grzegorz Załuski - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
1 0  
35 2.07.2019 Zbigniew Pawlak - Sebastian Sokołowski 2:0 6 6  
4 2  
36 6.07.2019 Zbigniew Pawlak - Jacek Denisewicz 2:0 6 7  
4 5  
37 5.07 Łukasz Górski - Paweł Flantowicz 2:1 6 3 6
6 3
38 07.07 Grzegorz Załuski - Sebastian Sokołowski 2:0 7 6  
6 0  
39 9.07 Janusz Kowaliński - Olek Grochocki 2:0 6 6  
4 0  
40 9.07 Grzegorz Załuski - Łukasz Górski 2:0 6 6  
4 3  
41 9.07 Zbigniew Pawlak - Paweł Szkudlarek 2:1 6 4 6
6 4
42 11.07 Zbigniew Pawlak - Paweł Flantowicz 2:0 6 6  
2 2  
43 11.07 Łukasz Górski - Janusz Kowaliński 2:1 6 6
6 4 3
44 13.07 Janusz Kowaliński - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
2 2  
45 Łukasz Kaźmierczak - Paweł Bajuk 2:0 6 6  
3 2  
46 Łukasz Kaźmierczak - Łukasz Górski 2:1 6 6
7 4 0
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Łukasz Górski  34  11  8  3  18 / 9  141 / 116
2 Łukasz Kaźmierczak  32  10  8  2  17 / 7  122 / 87
3 Zbigniew Pawlak  31  10  7  3  15 / 7  114 / 81
4 Sebastian Sokołowski  26  10  6  4  12 / 10  113 / 110
5 Grzegorz Załuski  22  7  5  2  10 / 4  75 / 54
6 Janusz Kowaliński  19  7  4  3  9 / 7  77 / 66
7 Paweł Flantowicz  16  8  2  6  6 / 12  64 / 92
8 Adam Jurzysta  15  7  3  4  7 / 10  84 / 89
9 Paweł Szkudlarek  12  5  2  3  5 / 6  49 / 54
10 Olek Grochocki  10  5  1  4  4 / 8  55 / 67
11 Paweł Bajuk  5  5  0  5  0 / 10  19 / 68
12 Jacek Denisewicz  4  4  0  4  0 / 8  33 / 50
13 Piotr Zubowicz  4  3  0  3  1 / 6  27 / 39
14 Krzysztof Wróbel  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0
15 Zdzisław Lewandowski  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0
facebook