LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 11.05.2013 r. Jacek Denisewicz - Grzegorz Zauski 1:2 6 0 3
6 6
Inauguracje pierwszoligowców zakończyła się sukcesem Grzegorza. Jacek, który grał całą zimę w debla nie był w stanie wytrzymać tak długiego pojedynku z dobrze wybieganym Grześkiem. Ten Pan poprostu wykańcza swoich przeciwników regularnością i sprawia że my kondycyjne słabiaki musimy ryzykować i atakować każdą piłkę bez wyjątku. Tak trzymać.
2 12.05.2013 r. Michał Ankudowicz - Piotr Pupek 1:2 6 4 2
6 6
Drugi mecz w I lidze a tu nam Piotr taką niespodziankę sprawił;) Po pierszym secie zanosiło się na pogrom, ale regularność gospodarza jest jak ruski kałasznikow, czyli lubi się zacinać i przeciwnik to wykorzystał. Gratuluje Piotrowi i czekamy na więcej takich niespodzianek!!!
3 16.05. 20.30-22.30 Piotr Pupek - Marcin Krukowski 2:1 6 2 6
6 1
Z tego meczu jak rozmawiałem z zawodnikami żaden z nich nie był zadowolony. Piotr powiedział, że grał jakby dopiero zaczął się uczyć, a Marcin wytrwale dążył do bicia rekordów w ilości przebitych piłek przez siatkę. Ten Kolega ma końskie serce. Nie do zajechania, jak studenci w juwenalia. To już drugi mecz Piotra i po nim wychodzi na prowadzenie w grupie, aż jestem ciekaw jak długo będzie umiał się na tym miejscu utrzymać.
4 21.05. 9.30-11.00 Maurycy Pyclik - Marcin Krukowski 2:0 7 6
5 1
Kolejny raz Marcin próbował nas zaskoczyć, a prawie i zaskoczył by przeciwnika urywając mu secika. Jednak Maurycy to cwana bestia nie da sobie krzywdy zrobić. Złapałgo jakiś dołek jak mówił i przestał fajnie grać, może warto to wykorzystać i wyzwać go na pojedynek, a nóż zarobi się łatwo 4 pkt. Choć to tylko takie gadanie, a jak dojdzie do poważnego meczu odpala torpedy jak iron men i zmiata rywali z kortu. Gratuluje Marcinie za walkę, wygrana jest już blisko:)
5 26.05. 9.00-11.00 Michał Ankudowicz - Grzegorz Zauski 2:0 6 6
3 4
6 01.06. 10.30-13.00 Michał Ankudowicz - Jacek Denisewicz 2:1 6 3 6
6 4
Ten mecz nie należał do najłatwiejszych. Jackowi bardzo kiepsko wchodził serwis na początku spotkania i oddał bez większej walki seta. W drugim to organizator lekko zaspał i wdał się w przebijanie piłki za siatkę co nie jest jego mocnym atutem. Ja lubie atakować jak nie mam z czego to w siatę lub na aut i tak się przegrywa sety z łątwością. Trzeci ostatni set to walka łeb w łeb. Gem za gem i to prawie cały czas z przełamaniami serwisu przeciwnika. To jest właśnie niesamowite w amatorskim tenisie. Serwis nie gwarantuje dobrego ustawienia w grze i trzeba cały czas liczyć na błędy przeciwnika mecząc go stały pewnym tempem. Ciesze się że się udało wywalczyć przynajmniej 3 pkt. i jak chcem myśleć o 1 miejscu to z Maurycym nie trzeba będzie zagrać na 100 %.
7 04.06. 9.00-10.30 Maurycy Pyclik - Michał Ankudowicz 2:0 6 7
0 5
Dużo emocji:) Gratulacje Panie Maurycy. Czekam na sparingowy rewanż!!!
8 05.06. 9.00-10.00 Maurycy Pyclik - Grzegorz Zauski 2:0 6 6
2 1
No i z Grzegorzem Pan Maurycy rozprawił się jeszcze szybciej. Ale przynajmniej nie ma seta do zera.
9 08.06. 10.30-12.30 Piotr Pupek - Jacek Denisewicz 2:0 7 6
5 0
Gratuluje Piotrowi kolejnego zwycięstwa, Jacek musiał poczuć się kiepsko przegrywając do zera. Można już przypuszczać że Piotr nie odda prowadzenia w lidze i będzie mógł walczyć o najwyższe laury I ligi.
10 09.06. 17.00-19.00 Grzegorz Zauski - Marcin Krukowski 2:0 6 6
0 2
Jak widziałem parę sytuacji z meczu to Grzesiu grał na zamęcznie Marcina. Nie dał mu żadnych szans, grając skróta za skrótem do których odziwo Marcin nie dochodził. Grzegorz walczy ze mną o 3 miejsce w grupie i wejście do grupy finałowej. Jestem ciekaw, jak zakończy się mecz z Piotrem, ale jak będzie wygrany to będę musiał się mocno postarać o zdobycie pewnych 4 pkt.
11 13.06. 20.30-22.30 Grzegorz Zauski - Piotr Pupek 2:0 7 6
6 2
Przegrana w dwóch setach nie stawia Piotra w zbyt dobrej sytuacji i musiałby teraz wygrać mecz z Maurycym żeby myśleć zajęciu jak najlepszego miejsca w Lidze. Wszystko jest możliwei poczekamy na rozegranie i dokończenie następnych spotkań.
1 2
W czwartek Wielki Brat Maciej podejmował Artura, który po długiej przerwie powrócił w świtnym stylu. Choć wynik tego nie odzwierciedla to był to naprawdę wyrównany mecz. Brat jeszcze musi sporo popracować nad nogami i topspinem ponieważ za dużo gra długich piłek. Przyjdzie z czasem, a ja już nie mogę doczekać się kolejnej rundy i gry z Arturem by sprawdzić czy te jego szczurki potrafią jeszcze tak kąsać jak w tamtym roku;)
17 22.05. 12.00-14.00 Janusz Kowaliński - Zdzisław Lewandowski 2:1 6 3 7
6 6(16
18 23.05. 19.30-21.50 Marek Walczak - Maciej Ankudowicz 2:1 6 2 6
6 3
19 01.06. 10.30-13.00 Jerzy Zawada - Janusz Kowaliński 2:1 6 7
7 3 6
Tych Panów nie muszę przedstawiać. Jak oni zaczynają grać to kort zajęty jest minimum na 3 godziny. Jurek sam mówił że to jest nieprawdopodobne, nie raz ma wrażenie że Janusz się z nim bawi bo różnica w ganianiu go po korcie jest olbrzymia, a on się ciągle broni. Za to Janusz gra pięknie a po chwili psuje łatwe piłki odbierając sobie zwycięstwo. Wykorzstał to Jurek w drugim secie i wyrównał na po 1:1 w setach. Po 2,5 godzinie przy remisie doszło do tiebreaka. Janusz prowadził już 7:4, żeby ostatecznie przegrać 10:7. Ku zdziwieniu Jurka i radości w końcu pojedynek dobiegł końca i może zwycięsca zapisać 3 pkt. na swoim koncie. Ta wyrównana walka doprowadzi do zaskakujących rozstawień w I rundzie rozgrywek. Aż jestem ciekaw jak to się wszystko potoczy.
20 02.06. 10.00-12.30 Marek Walczak - Artur Zubel 2:1 6 7
6 3 5
Zaskoczył mnie wynik tego spotkania i przegranego też przedewszystkim. Myslał, że jak wygrał w pierwszym 6:2 to już nie trzeba się starać. A do tego jeszcze weekend odebrał mu siły przed dzisiejszy meczem. Marek w pierszym chciał za szybko kończyć, dlatego oddał seta Arturowi, w drugim stwierdził że najlepiej mu wychodzi utrzymanie piłi w korcie i tak zrobił co przyniosło pozytywne rezultaty w dwóch kolejnych setach i zwycięstwie nad naprawdę ciężkim przeciwnikiem, gratuluje:) a w poniedziałek późnym wieczorem Artur zmierzy się z Jurkiem, to będzie bardzo ciekawe widowisko jak myślę.
21 03.06. 20.30-22.00 Artur Zubel - Jerzy Zawada 2:0 6 6
1 3
Jurek był załamany. Myślał że gra z jakąś maszyną, on piłkę na drugą stronę a ona za każdym razem wraca i tak wkółko. Powiedział mi że został rozklepany. Artur naładowany energią i chęcią zwycięstwa po ostatniej porażce szybko chciał się rozprawić z przeciwnikiem i zdobyć 4 pkt. co mu się bardzo dobrze udało. Ciężko zabiegać tego piłkarza, jeszcze ten pewny dokładny slajsik robi duże spustoszenie. Ale coś zaradzimy na to po przejściu do grupy finałowej jak się uda;) Do zobaczenia
22 06.06. 17.00-19.00 Zdzisław Lewandowski - Marek Walczak 2:0 6 6
4 3
Zdzisiu nie dał i w tym roku wygrać Markowi. choć przegrywał już w pierwszym secie 3:0 to zdołał się rozegrać i wygrać 5 setów z rzędu do jednego Marka. Szkoda meczu z Januszem ponieważ Zdzisłąw byłby nie pokonany aż od tamtego roku od początku rozgrywek. Passa zostałą przerwana ale trzeba grać dalej i wygrywać w dobrym stylu.
23 09.06. 15.00-17.00 Zdzisław Lewandowski - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6
2 1
Brawo Zdzisiu. Brat gra ładnie, ale ładnie nie wystarczy. Może się w końcu przełamie i wygra jakiś mecz jak nie w swojej grupie to może spadkowej:) Muszę z nim potrenować, bo jak ze mną gra to nie wygląda na to żeby miał jakieś problemy ze zdobywaniem punktów. Brat obudź się i zacznij myśleć, bo będziemy musieli Cię wykopać z naszej ligi.
24 12.06. 19.00-20.30 Artur Zubel - Zdzisław Lewandowski 2:0 6 6