<< powrót

II LIGA FG 2016 - II edycja 1 runda

I runda

Grupa A II Liga
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Darek Rudy  20  5  5  0  10 / 0  61 / 16  
 2 Paweł Jakubczak  16  6  4  2  8 / 6  67 / 55  
 3 Mieczysław Pyrek  12  3  3  0  6 / 0  36 / 9  
 4 Cezary Sikorski  9  6  1  5  2 / 10  35 / 66  
 5 Tomasz Żarczyński  7  3  1  2  3 / 4  26 / 32  
 6 Waldek Pluszkis  4  4  0  4  0 / 8  5 / 48  
 7 Maurycy Wierzchowiecki  1  1  0  1  0 / 2  3 / 12  
Grupa B II Liga
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Jakub Niezwiesny  24  7  7  0  14 / 4  103 / 69  
 2 Jacek Fabisiak  23  7  5  2  11 / 4  82 / 58  
 3 Agnieszka Kowalik  18  7  3  4  8 / 8  74 / 73  
 4 Mirek Krupiński  18  6  4  2  9 / 5  66 / 56  
 5 Tomasz Rafiński  14  7  1  6  6 / 12  71 / 87  
 6 Paweł Zamkiewicz  12  7  2  5  4 / 11  50 / 84  
 7 Rafał Rzepka  9  6  1  5  3 / 11  58 / 81  

Grupa A II Liga

Lp.Imię i Naziwsko1234567PUNKTY
 1 Darek Rudy 2:0  2:0 2:0 2:0 2:0 20
 2 Paweł Jakubczak 0:2 0:2 2:0 2:1 2:0  16
 3 Mieczysław Pyrek  2:0 2:0    12
 4 Cezary Sikorski 0:2 0:2 0:2 0:2 2:0  9
 5 Tomasz Żarczyński 0:2 1:2  2:0   7
 6 Waldek Pluszkis 0:2 0:2  0:2   4
 7 Maurycy Wierzchowiecki 0:2      1

Grupa B II Liga

Lp.Imię i Naziwsko1234567PUNKTY
 1 Jakub Niezwiesny 2:1 2:1 2:1 2:1 2:0 2:0 24
 2 Jacek Fabisiak 1:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 23
 3 Agnieszka Kowalik 1:2 0:2 0:2 2:0 2:0 2:0 18
 4 Mirek Krupiński 1:2 0:2 2:0 2:1 2:0  18
 5 Tomasz Rafiński 1:2 0:2 0:2 1:2 1:2 1:2 14
 6 Paweł Zamkiewicz 0:2 0:2 0:2 0:2 2:1 2:0 12
 7 Rafał Rzepka 0:2 0:2 0:2  2:1 0:2 9

II runda

Grupa A - Napaleni na awans
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Paweł Jakubczak  31  6  6  0  12 / 1  64 / 19  
 2 Jakub Niezwiesny  28  6  5  1  10 / 3  69 / 42  
 3 Mirek Krupiński  24  6  4  2  8 / 6  71 / 70  
 4 Jacek Fabisiak  17  5  1  4  3 / 8  44 / 62  
 5 Agnieszka Kowalik  14  4  0  4  2 / 8  37 / 58  
 6 Darek Rudy  13  5  0  5  0 / 10  29 / 62  
 7 Mieczysław Pyrek  8  0  0  0  0 / 0  0 / 0  
Grupa B - Walka o miejsca
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Tomasz Żarczyński  18  5  4  1  9 / 2  62 / 31  
 2 Paweł Zamkiewicz  12  4  3  1  6 / 3  48 / 36  
 3 Maurycy Wierzchowiecki  10  4  2  2  4 / 4  36 / 37  
 4 Tomasz Rafiński  9  3  2  1  5 / 3  42 / 36  
 5 Rafał Rzepka  5  2  1  1  2 / 2  21 / 16  
 6 Waldek Pluszkis  4  4  0  4  0 / 8  8 / 48  
 7 Cezary Sikorski  2  2  0  2  0 / 4  11 / 24  

Grupa A - Napaleni na awans

Lp.Imię i Naziwsko1234567PUNKTY
 1 Paweł Jakubczak 2:0 0:2 0:2 0:2 0:2  31
 2 Jakub Niezwiesny 2:0 0:2 0:2 1:2 0:2  28
 3 Mirek Krupiński 0:2 0:2 1:2 0:2 0:2  24
 4 Jacek Fabisiak 0:2 0:2 1:2  0:2  17
 5 Agnieszka Kowalik 0:2 1:2 0:2    14
 6 Darek Rudy 0:2 0:2 0:2 0:2   13
 7 Mieczysław Pyrek       8

Grupa B - Walka o miejsca

Lp.Imię i Naziwsko1234567PUNKTY
 1 Tomasz Żarczyński 0:2 0:2 1:2  0:2 0:2 18
 2 Paweł Zamkiewicz 0:2 0:2 1:2  0:2  12
 3 Maurycy Wierzchowiecki 0:2 0:2  0:2 0:2  10
 4 Tomasz Rafiński 1:2 1:2    0:2 9
 5 Rafał Rzepka   0:2  0:2  5
 6 Waldek Pluszkis 0:2 0:2 0:2  0:2  4
 7 Cezary Sikorski 0:2   0:2   2

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 08.08-14.08 Piotr Żurawski - Paweł Jakubczak 1:2 7 2
6 6 6
2 08.08-14.08 Maurycy Wierzchowiecki - Mieczysław Pyrek      
     
3 08.08-14.08 Tomasz Żarczyński - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 2  
4 08.08-14.08 Waldek Pluszkis - Darek Rudy 0:2 0 0  
6 6  
5 15.08-21.08 Piotr Żurawski - Mieczysław Pyrek 0:2 2 2  
6 6  
6 15.08-21.08 Paweł Jakubczak - Maurycy Wierzchowiecki      
     
7 15.08-21.08 Tomasz Żarczyński - Darek Rudy 0:2 1 0  
6 6  
8 15.08-21.08 Cezary Sikorski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 4  
9 22.08-28.08 Piotr Żurawski - Maurycy Wierzchowiecki      
     
10 22.08-28.08 Mieczysław Pyrek - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 0  
11 22.08-28.08 Tomasz Żarczyński - Waldek Pluszkis      
     
12 22.08-28.08 Cezary Sikorski - Darek Rudy 0:2 5 1  
7 6  
13 29.08-04.09 Piotr Żurawski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 0  
14 29.08-04.09 Maurycy Wierzchowiecki - Tomasz Żarczyński      
     
15 29.08-04.09 Paweł Jakubczak - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
2 2  
16 29.08-04.09 Mieczysław Pyrek - Darek Rudy      
     
17 05.09-11.09 Piotr Żurawski - Tomasz Żarczyński      
     
18 05.09-11.09 Maurycy Wierzchowiecki - Waldek Pluszkis      
     
19 05.09-11.09 Paweł Jakubczak - Darek Rudy 0:2 2 4  
6 6  
20 05.09-11.09 Mieczysław Pyrek - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
0 3  
21 12.09-18.09 Piotr Żurawski - Darek Rudy      
     
 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 08.08-14.08 Piotr Żurawski - Paweł Jakubczak 1:2 7 2
6 6 6
2 08.08-14.08 Maurycy Wierzchowiecki - Mieczysław Pyrek      
     
3 08.08-14.08 Tomasz Żarczyński - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 2  
4 08.08-14.08 Waldek Pluszkis - Darek Rudy 0:2 0 0  
6 6  
5 15.08-21.08 Piotr Żurawski - Mieczysław Pyrek 0:2 2 2  
6 6  
6 15.08-21.08 Paweł Jakubczak - Maurycy Wierzchowiecki      
     
7 15.08-21.08 Tomasz Żarczyński - Darek Rudy 0:2 1 0  
6 6  
8 15.08-21.08 Cezary Sikorski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 4  
9 22.08-28.08 Piotr Żurawski - Maurycy Wierzchowiecki      
     
10 22.08-28.08 Mieczysław Pyrek - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 0  
11 22.08-28.08 Tomasz Żarczyński - Waldek Pluszkis      
     
12 22.08-28.08 Cezary Sikorski - Darek Rudy 0:2 5 1  
7 6  
13 29.08-04.09 Piotr Żurawski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 0  
14 29.08-04.09 Maurycy Wierzchowiecki - Tomasz Żarczyński      
     
15 29.08-04.09 Paweł Jakubczak - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
2 2  
16 29.08-04.09 Mieczysław Pyrek - Darek Rudy      
     
17 05.09-11.09 Piotr Żurawski - Tomasz Żarczyński      
     
18 05.09-11.09 Maurycy Wierzchowiecki - Waldek Pluszkis      
     
19 05.09-11.09 Paweł Jakubczak - Darek Rudy 0:2 2 4  
6 6  
20 05.09-11.09 Mieczysław Pyrek - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
0 3  
21 12.09-18.09 Piotr Żurawski - Darek Rudy      
     
22 12.09-18.09 Paweł Jakubczak - Tomasz Żarczyński 2:1 7 4 6
6 1
23 12.09-18.09 Maurycy Wierzchowiecki - Cezary Sikorski      
     
24 12.09-18.09 Mieczysław Pyrek - Waldek Pluszkis      
     
25 19.09-25.09 Piotr Żurawski - Cezary Sikorski 2:0 7 6  
6 1  
26 19.09-25.09 Maurycy Wierzchowiecki - Darek Rudy 0:2 0 3  
6 6  
27 19.09-25.09 Paweł Jakubczak - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 0  
28 19.09-25.09 Tomasz Żarczyński - Mieczysław Pyrek      
     
29 08.08-14.08 Agnieszka Kowalik - Mirek Krupiński 0:2 1 4  
6 6  
30 08.08-14.08 Tomasz Rafiński - Rafał Rzepka 1:2 6 6
7 4 7
31 08.08-14.08 Jakub Niezwiesny - Kamil Stępniak 2:0 6 6  
2 4  
32 08.08-14.08 Paweł Zamkiewicz - Jacek Fabisiak 0:2 1 4  
6 6  
33 15.08-21.08 Agnieszka Kowalik - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
1 1  
34 15.08-21.08 Mirek Krupiński - Tomasz Rafiński 2:1 6 6
7 0 4
35 15.08-21.08 Jakub Niezwiesny - Jacek Fabisiak 2:1 6 4 7
6 6
Trzeci set odbył się jako tiebreak i Kuba wygrał go 8:6. Nie wiem czemu grali Panowie do 8 ale okej. Wynik poszedł w świat. Przypominam że jak juz gramy trzeci set tiebreakowy to do 10 pkt.
36 15.08-21.08 Kamil Stępniak - Paweł Zamkiewicz 2:0 7 6  
5 0  
37 22.08-28.08 Agnieszka Kowalik - Tomasz Rafiński 2:0 6 6  
4 4  
38 22.08-28.08 Rafał Rzepka - Mirek Krupiński      
     
39 22.08-28.08 Jakub Niezwiesny - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
3 1  
40 22.08-28.08 Kamil Stępniak - Jacek Fabisiak 2:0 6 6  
4 2  
41 29.08-04.09 Agnieszka Kowalik - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
4 4  
42 29.08-04.09 Tomasz Rafiński - Jakub Niezwiesny 1:2 7 4
6 6 6

II runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 08.08-14.08 Piotr Żurawski - Paweł Jakubczak 1:2 7 2
6 6 6
2 08.08-14.08 Maurycy Wierzchowiecki - Mieczysław Pyrek      
     
3 08.08-14.08 Tomasz Żarczyński - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 2  
4 08.08-14.08 Waldek Pluszkis - Darek Rudy 0:2 0 0  
6 6  
5 15.08-21.08 Piotr Żurawski - Mieczysław Pyrek 0:2 2 2  
6 6  
6 15.08-21.08 Paweł Jakubczak - Maurycy Wierzchowiecki      
     
7 15.08-21.08 Tomasz Żarczyński - Darek Rudy 0:2 1 0  
6 6  
8 15.08-21.08 Cezary Sikorski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 4  
9 22.08-28.08 Piotr Żurawski - Maurycy Wierzchowiecki      
     
10 22.08-28.08 Mieczysław Pyrek - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 0  
11 22.08-28.08 Tomasz Żarczyński - Waldek Pluszkis      
     
12 22.08-28.08 Cezary Sikorski - Darek Rudy 0:2 5 1  
7 6  
13 29.08-04.09 Piotr Żurawski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 0  
14 29.08-04.09 Maurycy Wierzchowiecki - Tomasz Żarczyński      
     
15 29.08-04.09 Paweł Jakubczak - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
2 2  
16 29.08-04.09 Mieczysław Pyrek - Darek Rudy      
     
17 05.09-11.09 Piotr Żurawski - Tomasz Żarczyński      
     
18 05.09-11.09 Maurycy Wierzchowiecki - Waldek Pluszkis      
     
19 05.09-11.09 Paweł Jakubczak - Darek Rudy 0:2 2 4  
6 6  
20 05.09-11.09 Mieczysław Pyrek - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
0 3  
21 12.09-18.09 Piotr Żurawski - Darek Rudy      
     
 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 08.08-14.08 Piotr Żurawski - Paweł Jakubczak 1:2 7 2
6 6 6
2 08.08-14.08 Maurycy Wierzchowiecki - Mieczysław Pyrek      
     
3 08.08-14.08 Tomasz Żarczyński - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 2  
4 08.08-14.08 Waldek Pluszkis - Darek Rudy 0:2 0 0  
6 6  
5 15.08-21.08 Piotr Żurawski - Mieczysław Pyrek 0:2 2 2  
6 6  
6 15.08-21.08 Paweł Jakubczak - Maurycy Wierzchowiecki      
     
7 15.08-21.08 Tomasz Żarczyński - Darek Rudy 0:2 1 0  
6 6  
8 15.08-21.08 Cezary Sikorski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 4  
9 22.08-28.08 Piotr Żurawski - Maurycy Wierzchowiecki      
     
10 22.08-28.08 Mieczysław Pyrek - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 0  
11 22.08-28.08 Tomasz Żarczyński - Waldek Pluszkis      
     
12 22.08-28.08 Cezary Sikorski - Darek Rudy 0:2 5 1  
7 6  
13 29.08-04.09 Piotr Żurawski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 0  
14 29.08-04.09 Maurycy Wierzchowiecki - Tomasz Żarczyński      
     
15 29.08-04.09 Paweł Jakubczak - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
2 2  
16 29.08-04.09 Mieczysław Pyrek - Darek Rudy      
     
17 05.09-11.09 Piotr Żurawski - Tomasz Żarczyński      
     
18 05.09-11.09 Maurycy Wierzchowiecki - Waldek Pluszkis      
     
19 05.09-11.09 Paweł Jakubczak - Darek Rudy 0:2 2 4  
6 6  
20 05.09-11.09 Mieczysław Pyrek - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
0 3  
21 12.09-18.09 Piotr Żurawski - Darek Rudy      
     
22 12.09-18.09 Paweł Jakubczak - Tomasz Żarczyński 2:1 7 4 6
6 1
23 12.09-18.09 Maurycy Wierzchowiecki - Cezary Sikorski      
     
24 12.09-18.09 Mieczysław Pyrek - Waldek Pluszkis      
     
25 19.09-25.09 Piotr Żurawski - Cezary Sikorski 2:0 7 6  
6 1  
26 19.09-25.09 Maurycy Wierzchowiecki - Darek Rudy 0:2 0 3  
6 6  
27 19.09-25.09 Paweł Jakubczak - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 0  
28 19.09-25.09 Tomasz Żarczyński - Mieczysław Pyrek      
     
29 08.08-14.08 Agnieszka Kowalik - Mirek Krupiński 0:2 1 4  
6 6  
30 08.08-14.08 Tomasz Rafiński - Rafał Rzepka 1:2 6 6
7 4 7
31 08.08-14.08 Jakub Niezwiesny - Kamil Stępniak 2:0 6 6  
2 4  
32 08.08-14.08 Paweł Zamkiewicz - Jacek Fabisiak 0:2 1 4  
6 6  
33 15.08-21.08 Agnieszka Kowalik - Rafał Rzepka 2:0 6 6  
1 1  
34 15.08-21.08 Mirek Krupiński - Tomasz Rafiński 2:1 6 6
7 0 4
35 15.08-21.08 Jakub Niezwiesny - Jacek Fabisiak 2:1 6 4 7
6 6
Trzeci set odbył się jako tiebreak i Kuba wygrał go 8:6. Nie wiem czemu grali Panowie do 8 ale okej. Wynik poszedł w świat. Przypominam że jak juz gramy trzeci set tiebreakowy to do 10 pkt.
36 15.08-21.08 Kamil Stępniak - Paweł Zamkiewicz 2:0 7 6  
5 0  
37 22.08-28.08 Agnieszka Kowalik - Tomasz Rafiński 2:0 6 6  
4 4  
38 22.08-28.08 Rafał Rzepka - Mirek Krupiński      
     
39 22.08-28.08 Jakub Niezwiesny - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
3 1  
40 22.08-28.08 Kamil Stępniak - Jacek Fabisiak 2:0 6 6  
4 2  
41 29.08-04.09 Agnieszka Kowalik - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
4 4  
42 29.08-04.09 Tomasz Rafiński - Jakub Niezwiesny 1:2 7 4
6 6 6
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Jakub Niezwiesny  52  13  12  1  24 / 7  172 / 111
2 Paweł Jakubczak  47  12  10  2  20 / 7  131 / 74
3 Mirek Krupiński  42  12  8  4  17 / 11  137 / 126
4 Jacek Fabisiak  40  12  6  6  14 / 12  126 / 120
5 Darek Rudy  33  10  5  5  10 / 10  90 / 78
6 Agnieszka Kowalik  32  11  3  8  10 / 16  111 / 131
7 Tomasz Żarczyński  25  8  5  3  12 / 6  88 / 63
8 Paweł Zamkiewicz  24  11  5  6  10 / 14  98 / 120
9 Tomasz Rafiński  23  10  3  7  11 / 15  113 / 123
10 Mieczysław Pyrek  20  3  3  0  6 / 0  36 / 9
11 Rafał Rzepka  14  8  2  6  5 / 13  79 / 97
12 Cezary Sikorski  11  8  1  7  2 / 14  46 / 90
13 Maurycy Wierzchowiecki  11  5  2  3  4 / 6  39 / 49
14 Waldek Pluszkis  8  8  0  8  0 / 16  13 / 96
facebook