<< powrót

EKSTRAKLASA FG 2016

I runda

Grupa A Ekstraklasy
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Krzysztof Bratkowski  18  5  4  1  9 / 2  63 / 41  
 2 Piotr Gala  15  5  3  2  7 / 4  61 / 43  
 3 Mariusz Słowik  14  5  3  2  7 / 5  58 / 48  kontuzja do odwołania
 4 Michał Ankudowicz  13  5  3  2  6 / 5  51 / 59  
 5 Tomasz Wawrzyniak  8  5  1  4  2 / 8  39 / 63  
 6 Konrad Szymanik  7  5  1  4  2 / 9  49 / 67  
 7 Piotr Klim  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  
Grupa B Ekstraklasy
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Jerzy Zawada  14  5  3  2  7 / 5  52 / 50  
 2 Piotr Mergalski  12  3  3  0  6 / 0  36 / 15  
 3 Jacek Denisewicz  9  4  1  3  4 / 6  42 / 52  
 4 Marcin Mazurkiewicz  8  4  2  2  4 / 6  45 / 54  
 5 Tomasz Nowiński  7  2  2  0  4 / 1  28 / 10  
 6 Łukasz Kaźmierczak  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  rezygnacja z rozgrywek w tej edycji. Wyłączony

Grupa A Ekstraklasy

Lp.Imię i Naziwsko1234567PUNKTY
 1 Krzysztof Bratkowski 2:0 1:2 2:0 2:0 2:0  18
 2 Piotr Gala 0:2 2:0 2:0 2:0 1:2  15
 3 Mariusz Słowik 2:1 0:2 1:2 2:0 2:0  14
 4 Michał Ankudowicz 0:2 0:2 2:1 2:0 2:0  13
 5 Tomasz Wawrzyniak 0:2 0:2 0:2 0:2 2:0  8
 6 Konrad Szymanik 0:2 2:1 0:2 0:2 0:2  7
 7 Piotr Klim       0

Grupa B Ekstraklasy

Lp.Imię i Naziwsko123456PUNKTY
 1 Jerzy Zawada 0:2 2:1 2:0 1:2  14
 2 Piotr Mergalski 2:0 2:0    12
 3 Jacek Denisewicz 1:2 0:2 1:2   9
 4 Marcin Mazurkiewicz 0:2  2:1 0:2  8
 5 Tomasz Nowiński 2:1   2:0  7
 6 Łukasz Kaźmierczak      0

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 13.05.2016 r. Michał Ankudowicz - Konrad Szymanik 2:0 6 7  
2 5  
2 16.05. 22.00-24.00 Krzysztof Bratkowski - Michał Ankudowicz 2:0 7 6  
6 2  
3 21.05. 20.00 Krzysztof Bratkowski - Piotr Gala 2:0 6 6  
4 4  
4 25.05. 20.30 Konrad Szymanik - Krzysztof Bratkowski 0:2 3 2  
6 6  
5 25.05. 20.30 Piotr Gala - Michał Ankudowicz 2:0 6 6  
1 0  
6 Konrad Szymanik - Piotr Gala 2:1 6 7
7 3 6
7 31.05. 21.00 Mariusz Słowik - Krzysztof Bratkowski 2:1 6 6
6 3 4
8 2.06. 19.00 Tomasz Wawrzyniak - Konrad Szymanik 2:0 7 7  
6 5  
9 3.06. 20.30 Michał Ankudowicz - Mariusz Słowik 2:1 6 7
6 3 6
2,5 godzinny pojedynek i piękna gra z obu stron
10 6.06. 21.00 Mariusz Słowik - Konrad Szymanik 2:0 6 6  
4 4  
11 08.06. 20.30 Krzysztof Bratkowski - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 7  
1 6  
12 14.06. 16.00 Piotr Gala - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 7  
1 5  
13 16.06 17.30 Michał Ankudowicz - Tomasz Wawrzyniak 2:0 7 7  
6 6  
14 walkower Mariusz Słowik - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
0 0  
15 20.06. 20.30 Piotr Gala - Mariusz Słowik 2:0 6 6  
4 2  
 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 13.05.2016 r. Michał Ankudowicz - Konrad Szymanik 2:0 6 7  
2 5  
2 16.05. 22.00-24.00 Krzysztof Bratkowski - Michał Ankudowicz 2:0 7 6  
6 2  
3 21.05. 20.00 Krzysztof Bratkowski - Piotr Gala 2:0 6 6  
4 4  
4 25.05. 20.30 Konrad Szymanik - Krzysztof Bratkowski 0:2 3 2  
6 6  
5 25.05. 20.30 Piotr Gala - Michał Ankudowicz 2:0 6 6  
1 0  
6 Konrad Szymanik - Piotr Gala 2:1 6 7
7 3 6
7 31.05. 21.00 Mariusz Słowik - Krzysztof Bratkowski 2:1 6 6
6 3 4
8 2.06. 19.00 Tomasz Wawrzyniak - Konrad Szymanik 2:0 7 7  
6 5  
9 3.06. 20.30 Michał Ankudowicz - Mariusz Słowik 2:1 6 7
6 3 6
2,5 godzinny pojedynek i piękna gra z obu stron
10 6.06. 21.00 Mariusz Słowik - Konrad Szymanik 2:0 6 6  
4 4  
11 08.06. 20.30 Krzysztof Bratkowski - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 7  
1 6  
12 14.06. 16.00 Piotr Gala - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 7  
1 5  
13 16.06 17.30 Michał Ankudowicz - Tomasz Wawrzyniak 2:0 7 7  
6 6  
14 walkower Mariusz Słowik - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
0 0  
15 20.06. 20.30 Piotr Gala - Mariusz Słowik 2:0 6 6  
4 2  
22 06.05. 20.00-22.00 Marcin Mazurkiewicz - Maciej Ankudowicz 2:1 6 4 7
6 5
23 10.05 19.00-21.00 Jacek Denisewicz - Maciej Ankudowicz 2:0 7 6  
5 1  
25 17.05. 19.00-20.30 Piotr Mergalski - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
2 0  
27 24.05. Jerzy Zawada - Marcin Mazurkiewicz 2:0 6 6  
2 4  
28 27.05. Jerzy Zawada - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
2 4  
29 31.05. 19.00 Marcin Mazurkiewicz - Jacek Denisewicz 2:1 6 4 10
6 8
30 31.05. 9.30 Jerzy Zawada - Tomasz Nowiński 1:2 6 2
6 4 6
31 01.06. 17.00 Piotr Mergalski - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
4 3  
32 2.06. 18.00 Piotr Mergalski - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
3 3  
33 16.06. 18.30 Jerzy Zawada - Jacek Denisewicz 2:1 6 6
6 3 1
34 19.06. Tomasz Nowiński - Marcin Mazurkiewicz 2:0 6 6  
1 1  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Krzysztof Bratkowski  18  5  4  1  9 / 2  63 / 41
2 Piotr Gala  15  5  3  2  7 / 4  61 / 43
3 Jerzy Zawada  14  5  3  2  7 / 5  52 / 50
4 Mariusz Słowik  14  5  3  2  7 / 5  58 / 48
5 Michał Ankudowicz  13  5  3  2  6 / 5  51 / 59
6 Piotr Mergalski  12  3  3  0  6 / 0  36 / 15
7 Jacek Denisewicz  9  4  1  3  4 / 6  42 / 52
8 Marcin Mazurkiewicz  8  4  2  2  4 / 6  45 / 54
9 Tomasz Wawrzyniak  8  5  1  4  2 / 8  39 / 63
10 Tomasz Nowiński  7  2  2  0  4 / 1  28 / 10
11 Konrad Szymanik  7  5  1  4  2 / 9  49 / 67
12 Piotr Klim  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0
13 Łukasz Kaźmierczak  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0
facebook