<< powrót

II Liga Family Garden 2015

I runda

Grupa A 2 Liga 2015
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Marcin Mazurkiewicz  58  15  14  1  29 / 2  185 / 73  
 2 Konrad Szymanik  56  17  13  4  26 / 8  183 / 114  
 3 Mariusz Słowik  54  14  14  0  28 / 2  177 / 75  
 4 Łukasz Górski  54  18  12  6  25 / 13  190 / 152  
 5 Janusz Stasiak  50  17  12  5  24 / 13  194 / 145  
 6 Agnieszka Kowalik  46  22  8  14  17 / 29  154 / 212  
 7 Norbert Petryszen  46  14  11  3  23 / 8  167 / 111  
 8 Paweł Bajuk  44  15  9  6  20 / 12  164 / 130  
 9 Radosław Rupek  41  15  9  6  18 / 13  146 / 105  
 10 Witek Stupnicki  33  12  7  5  14 / 10  108 / 102  
 11 Robert Podkalicki  29  13  5  8  11 / 16  114 / 110  
 12 Jakub Niezwiesny  29  13  6  7  13 / 17  123 / 133  
 13 Julien Calmus  28  9  6  3  13 / 6  100 / 67  
 14 Piotr Zubowicz  27  9  6  3  12 / 6  89 / 60  
 15 Ireneusz Piotrowski  22  10  3  7  9 / 14  76 / 104  
 16 Paweł Zamkiewicz  21  14  2  12  5 / 24  76 / 150  
 17 Paweł Jakubczak  21  14  2  12  5 / 24  79 / 153  
 18 Cezary Sikorski  15  11  1  10  3 / 20  61 / 137  
 19 Dariusz Jędrzejewski  14  6  3  3  6 / 7  55 / 51  
 20 Waldek Pluszkis  12  11  0  11  1 / 22  33 / 136  
 21 Mieczysław Pyrek  12  5  2  3  5 / 6  46 / 53  
 22 Piotr Chamier - Ciemiński  10  4  2  2  4 / 4  31 / 31  
 23 Maurycy Wierzchowiecki  9  7  1  6  2 / 13  30 / 86  
 24 Marcin Babski  5  3  1  2  2 / 5  24 / 36  
 25 Mirek Krupiński  1  1  0  1  0 / 2  4 / 12  Kontuzja Żeber
 26 Artur Burdziej  1  1  0  1  0 / 2  3 / 12  

Grupa A 2 Liga 2015

Lp.Imię i Naziwsko1234567891011121314151617181920212223242526PUNKTY
 1 Marcin Mazurkiewicz 2:0 1:2 2:0 2:0 2:0  2:0 2:0 2:0 2:0   2:0  2:0 2:0 2:0         58
 2 Konrad Szymanik 0:2 0:2 2:0 2:0 2:0 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0  0:2 2:0  2:0 2:0          56
 3 Mariusz Słowik 2:1 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:1 2:0  2:0 2:0 2:0   2:0   2:0        54
 4 Łukasz Górski 0:2 0:2 0:2 2:0 2:0 1:2 0:2 2:0 2:0  2:0 2:1 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0         54
 5 Janusz Stasiak 0:2 0:2 0:2 0:2 2:0 2:1 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0   2:0    2:0  2:1      50
 6 Agnieszka Kowalik 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2 0:2 0:2 2:1 2:0 2:0 2:0  2:0  2:0 2:0 2:0   46
 7 Norbert Petryszen  2:0 0:2 2:1 1:2 2:0 2:1  2:0 2:0  0:2 2:0  2:0         2:0  46
 8 Paweł Bajuk 0:2 0:2 1:2 2:0 2:0 2:0 1:2 2:0 0:2 2:0 2:0  0:2  2:0           44
 9 Radosław Rupek 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 2:0  0:2   2:0   2:0 2:0 2:0 2:0  2:0   2:0    41
 10 Witek Stupnicki 0:2 0:2  0:2 0:2 2:0 0:2 2:0    2:0    2:0    2:0      33
 11 Robert Podkalicki 0:2 0:2 0:2  0:2 2:0 0:2 0:2     0:2  2:0  2:0   2:0     2:0 29
 12 Jakub Niezwiesny   0:2 0:2 0:2 2:1  0:2 0:2    0:2  2:0 2:0 2:1  2:0       29
 13 Julien Calmus  2:0 0:2 1:2  2:0 2:0   0:2                28
 14 Piotr Zubowicz 0:2 0:2  2:0  2:0 0:2 2:0   2:0 2:0   2:0           27
 15 Ireneusz Piotrowski    0:2 0:2 1:2   0:2        2:0 1:2 2:0 0:2  2:0    22
 16 Paweł Jakubczak 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2 0:2 0:2 0:2  0:2 0:2  0:2   2:0         21
 17 Paweł Zamkiewicz 0:2 0:2  0:2  0:2   0:2 0:2  0:2       2:0  0:2 2:0 1:2   21
 18 Cezary Sikorski 0:2   0:2  0:2   0:2  0:2 1:2   0:2 0:2  0:2 2:0       15
 19 Dariusz Jędrzejewski   0:2  0:2          2:1   2:0 2:0 0:2      14
 20 Waldek Pluszkis      0:2   0:2   0:2   0:2  0:2 0:2 0:2  0:2 1:2    12
 21 Mieczysław Pyrek     1:2     0:2 0:2    2:0    2:0       12
 22 Piotr Chamier - Ciemiński      0:2           2:0   2:0      10
 23 Maurycy Wierzchowiecki      0:2   0:2      0:2  0:2   2:1      9
 24 Marcin Babski      0:2           2:1         5
 25 Mirek Krupiński       0:2                   1
 26 Artur Burdziej           0:2               1

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 06.05 godz. 15.00 Ryszard Kiersznicki - Paweł Jakubczak 2:1 6 6
6 3 4
Druga liga zaczęła jako pierwsza rozgrywki. I Rysiu po przerwie daje łupnia młodszemu zawodnikowi.
2 10.05. godz. 17.00 Agnieszka Kowalik - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 2  
Myślał pewnie Paweł że się odegra na koleżance za porażkę z Rysiem a tu klops, do tyłu i to jeszcze jak sporo;/
3 12.05. godz. 17.00 Ryszard Kiersznicki - Agnieszka Kowalik 2:0 6 6  
2 1  
I kolejne zwycięstwo Ryszarda i pewne 1 miejsce w tabeli;)
4 13.05. 18.00 Przemysław Cesarski - Jakub Niezwiesny 2:1 6 6 6
7 4
Był blisko Kuba ale to jeszcze nie to
5 15.05. 19.00 Radosław Rupek - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 1  
6 16.05. 17.00 Julien Calmus - Agnieszka Kowalik 2:0 6 6  
0 3  
7 16.05. 16.30 Ryszard Kiersznicki - Kamil Stępniak 2:0 6 6  
1 0  
8 16.05. 9.00 Janusz Stasiak - Dariusz Jędrzejewski 2:0 6 6  
4 4  
Tak jak to Janusz powiedział, że mu się udało.
9 18.05. 19.00 Norbert Petryszen - Mirek Krupiński 2:0 6 6  
2 2  
10 22.05. 19.00 Jakub Niezwiesny - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 0  
11 22.05. 18.00 Przemysław Cesarski - Marcin Babski 2:0 6 6  
3 3  
12 22.05. 18.00 Norbert Petryszen - Witek Stupnicki 2:0 6 6  
4 2  
13 22.05. 8.30 Robert Podkalicki - Artur Burdziej 2:0 6 6  
1 2  
14 23.05. 17.00 Łukasz Górski - Agnieszka Kowalik 2:0 6 6  
1 2  
15 23.05. 10.00 Mieczysław Pyrek - Dariusz Jędrzejewski 2:0 6 6  
4 4  
16 24.05. 17.00 Radosław Rupek - Kamil Stępniak 2:1 6 6
7 1 0
17 26.05. 17.00 Norbert Petryszen - Agnieszka Kowalik 2:0 6 6  
0 4  
18 29.05. 18.00 Norbert Petryszen - Łukasz Górski 2:1 6 3 6
6 2
19 29.05. 18.00 Konrad Szymanik - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
4 2  
20 29.05. 19.00 Radosław Rupek - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
1 3  
21 29.05. 10.00 Marcin Mazurkiewicz - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
0 2  
22 01.06. 19.00 Łukasz Górski - Przemysław Cesarski 2:0 6 6  
4 3  
23 30.05. Agnieszka Kowalik - Marcin Babski 2:0 6 6  
1 2  
24 02.06. 19.00 Marcin Mazurkiewicz - Witek Stupnicki 2:0 6 6  
2 3  
25 04.06. 10.00 Przemysław Cesarski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
1 0  
26 04.06. 17.00 Janusz Stasiak - Ryszard Kiersznicki 2:1 6 2 6
6 0
27 05.06. 12.30 Kamil Stępniak - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
4 1  
28 05.06. 18.30 Łukasz Górski - Radosław Rupek 2:0 6 6  
0 4  
29 05.06. 19.00 Marcin Mazurkiewicz - Ryszard Kiersznicki 2:0 6 6  
2 0  
30 06.06. 9.00 Janusz Stasiak - Kamil Stępniak 2:0 6 6  
2 1  
31 07.06. 18.00 Łukasz Górski - Jakub Niezwiesny 2:0 7 6  
6 3  
32 07.06. 18.00 Marcin Mazurkiewicz - Radosław Rupek 2:0 6 6  
1 2  
33 08.06. 10.00 Paweł Jakubczak - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
0 2  
34 08.06. 19.00 Przemysław Cesarski - Robert Podkalicki 2:1 6 6
6 1 2
35 09.06. 19.00 Łukasz Górski - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
0 0  
36 10.06. 20.00 Witek Stupnicki - Agnieszka Kowalik 2:0 6 6  
3 2  
37 10.06. 17.00 Marcin Mazurkiewicz - Konrad Szymanik 2:0 6 6  
1 2  
38 10.06. 10.00 Dariusz Jędrzejewski - Ireneusz Piotrowski 2:1 6 6
6 3 1
39 11.06. 13.00 Ryszard Kiersznicki - Piotr Chamier - Ciemiński 2:0 6 6  
3 0  
40 12.06. 19.00 Witek Stupnicki - Paweł Bajuk 2:0 6 7  
2 5  
41 12.06. 10.00 Cezary Sikorski - Waldek Pluszkis 2:0 7 6  
5 3  
42 13.06. 15.00 Julien Calmus - Konrad Szymanik 2:0 6 6  
2 2  
43 17.06. 17.00 Konrad Szymanik - Witek Stupnicki 2:0 6 6  
0 0  
44 18.06. 9.00 Dariusz Jędrzejewski - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
3 1  
45 19.06. 20.00 Radosław Rupek - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
2 1  
46 20.06. 9.00 Paweł Bajuk - Janusz Stasiak 2:0 7 6  
5 0  
47 20.06. 17.00 Mariusz Słowik - Agnieszka Kowalik 2:0 6 6  
2 1  
48 21.06. 17.00 Radosław Rupek - Agnieszka Kowalik 2:0 6 7  
1 6  
w drugim secie w tie breaku było 7:3 dla Radka
49 26.06. 18.00 Janusz Stasiak - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
0 4  
50 25.06. 19.00 Marcin Mazurkiewicz - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
4 4  
51 25.06. 17.30 Norbert Petryszen - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 3  
52 25.06. 19.30 Radosław Rupek - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 0  
53 27.06. 9.00 Ireneusz Piotrowski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 0  
54 28.06. 17.00 Jakub Niezwiesny - Agnieszka Kowalik 2:1 6 6
6 4 1
55 28.06. 10.00 Mieczysław Pyrek - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
2 2  
56 30.06. 11.00 Ireneusz Piotrowski - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
4 0  
57 03.07. 18.00 Konrad Szymanik - Radosław Rupek 2:0 7 6  
6 1  
58 04.07. 18.00 Paweł Bajuk - Łukasz Górski 2:0 7 6  
6 2  
59 04.07. 9.00 Marcin Mazurkiewicz - Janusz Stasiak 2:0 6 7  
4 5  
60 05.07. 9.00 Łukasz Górski - Kamil Stępniak 2:0 7 7  
5 5  
61 01.07. 20.30 Mariusz Słowik - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
0 2  
62 01.07. 17.00 Janusz Stasiak - Norbert Petryszen 2:1 6 7
6 3 6
Janusz wygrał trzeciego seta tie breaka 11:9
63 02.07. 19.30 Kamil Stępniak - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
2 1  
64 01.07, 20.00 Piotr Zubowicz - Paweł Bajuk 2:0 6 7  
2 6  
65 06.07. 24.00 Robert Podkalicki - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
1 3  
66 07.07. 17.00 Konrad Szymanik - Agnieszka Kowalik 2:0 6 6  
2 2  
67 07.07. 17.00 Witek Stupnicki - Przemysław Cesarski 2:0 6 6  
0 4  
68 08.07. 17.00 Julien Calmus - Norbert Petryszen 2:0 6 6  
3 1  
69 09.07. 17.30 Przemysław Cesarski - Kamil Stępniak 2:0 6 6  
4 2  
70 09.07. 17.00 Norbert Petryszen - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
3 4  
71 10.07. 20.00 Mariusz Słowik - Julien Calmus 2:0 6 6  
4 1  
72 10.07. 17.30 Marcin Babski - Paweł Zamkiewicz 2:1 6 3 6
6 3
73 15.07. 18.30 Mariusz Słowik - Kamil Stępniak 2:0 6 6  
0 1  
74 15.07. 18.00 Paweł Zamkiewicz - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 1  
75 15.07. 16.30 Janusz Stasiak - Witek Stupnicki 2:0 6 6  
2 2  
76 14.07. 20.00 Łukasz Górski - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
2 4  
77 14.07. 19.00 Piotr Zubowicz - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 0  
78 16.07. 19.30 Paweł Bajuk - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
2 3  
79 16.07. 17.00 Konrad Szymanik - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
1 2  
80 16.07. 16.30 Robert Podkalicki - Mieczysław Pyrek 2:0 6 6  
3 1  
81 17.07. 18.00 Norbert Petryszen - Konrad Szymanik 2:0 6 7  
4 5  
82 18.07. 9.00 Mariusz Słowik - Janusz Stasiak 2:0 7 6  
5 1  
84 22.07. 20.30 Jakub Niezwiesny - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
0 1  
85 21.07. 19.30 Konrad Szymanik - Przemysław Cesarski 2:0 6 6  
1 2  
86 24.07. 19.00 Paweł Bajuk - Przemysław Cesarski 2:0 6 6  
1 1  
87 24.07. 20.00 Jakub Niezwiesny - Cezary Sikorski 2:1 6 6
7 3 1
88 22.07. 20.30 Marcin Mazurkiewicz - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
3 1  
89 23.07. 17.00 Norbert Petryszen - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
4 3  
90 25.07. 9.30 Janusz Stasiak - Mieczysław Pyrek 2:1 6 4 7
6 6
Janusz wygrał trezeciego seta tie breaka 10 do 6
91 25.07. 17.00 Robert Podkalicki - Agnieszka Kowalik 2:0 6 6  
0 1  
92 25.07. 15.00 Mariusz Słowik - Łukasz Górski 2:0 6 6  
1 0  
93 27.07. 20.30 Piotr Chamier - Ciemiński - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
4 3  
94 28.07. 20.00 Kamil Stępniak - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
4 3  
95 28.07. 17.00 Janusz Stasiak - Agnieszka Kowalik 2:0 6 6  
0 0  
96 30.07. 17.00 Łukasz Górski - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
2 3  
97 30.07. 19.00 Konrad Szymanik - Paweł Bajuk 2:0 7 7  
5 5  
98 01.08. 14.00 Mariusz Słowik - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
4 4  
99 01.08. 10.00 Kamil Stępniak - Ireneusz Piotrowski 2:1 7 5 6
7 1
100 01.08. 9.00 Konrad Szymanik - Janusz Stasiak 2:0 7 7  
5 5  
101 02.08. 9.30 Paweł Bajuk - Agnieszka Kowalik 2:0 6 6  
2 1  
102 08.08. 9.00 Janusz Stasiak - Robert Podkalicki 2:0 7 6  
5 4  
103 06.08. 21.00 Paweł Bajuk - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
0 2  
104 04.08. 20.00 Witek Stupnicki - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
2 4  
105 06.08. 17.30 Norbert Petryszen - Przemysław Cesarski 2:0 6 6  
1 0  
106 06.08. 19.30 Konrad Szymanik - Kamil Stępniak 2:0 6 6  
0 1  
107 09.08. 18.00 Agnieszka Kowalik - Piotr Chamier - Ciemiński 2:0 6 6  
4 1  
108 09.08. 15.30 Łukasz Górski - Julien Calmus 2:1 7 6
6 6 2
109 09.08. 9.00 Dariusz Jędrzejewski - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 1  
110 10.08. 18.30 Paweł Zamkiewicz - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
0 2  
111 12.08. 19.00 Witek Stupnicki - Mieczysław Pyrek 2:0 6 6  
2 4  
112 13.08. 19.00 Ireneusz Piotrowski - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
3 1  
113 13.08. 18.30 Norbert Petryszen - Paweł Bajuk 2:1 6 3 6
6 4
114 13.08. 17.00 Konrad Szymanik - Łukasz Górski 2:0 6 6  
3 4  
115 13.08. 18.30 Janusz Stasiak - Przemysław Cesarski 2:0 7 6  
6 2  
116 15.08. 17.00 Agnieszka Kowalik - Ireneusz Piotrowski 2:1 6 3 6
6 3
117 14.08. 19.00 Marcin Mazurkiewicz - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
0 1  
118 14.08. 11.30 Julien Calmus - Kamil Stępniak 2:0 6 6  
1 1  
119 16.08. 9.30 Mariusz Słowik - Dariusz Jędrzejewski 2:0 6 6  
0 0  
120 21.08. 19.00 Piotr Zubowicz - Jakub Niezwiesny 2:0 6 6  
0 0  
121 17.08. 19.00 Witek Stupnicki - Ryszard Kiersznicki 2:0 7 6  
5 1  
122 19.08. 16.00 Mariusz Słowik - Norbert Petryszen 2:0 6 6  
4 4  
123 19.08. 19.30 Paweł Bajuk - Radosław Rupek 2:0 7 6  
6 2  
124 19.08. 20.30 Konrad Szymanik - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 3  
125 20.08. 18.30 Przemysław Cesarski - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
0 2  
126 20.08. 19.30 Piotr Zubowicz - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
2 3  
127 25.08. 21.00 Łukasz Górski - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
1 3  
128 26.08. 19.00 Radosław Rupek - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
0 1  
129 27.08. 17.00 Marcin Mazurkiewicz - Łukasz Górski 2:0 6 6  
2 4  
130 27.08. 17.00 Piotr Chamier - Ciemiński - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
0 0  
131 27.08. 16.00 Witek Stupnicki - Julien Calmus 2:0 6 6  
4 4  
132 28.08. 18.00 Jakub Niezwiesny - Ryszard Kiersznicki 2:1 7 4 7
6 6
133 28.08. 17.30 Julien Calmus - Przemysław Cesarski 2:0 6 6  
1 4  
134 29.08. 9.00 Janusz Stasiak - Ireneusz Piotrowski 2:0 6 6  
1 4  
135 30.08. 20.00 Ryszard Kiersznicki - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
3 1  
136 30.08. 17.00 Agnieszka Kowalik - Waldek Pluszkis 2:0 6 6  
2 0  
137 31.08. 19.00 Marcin Mazurkiewicz - Przemysław Cesarski 2:0 6 6  
0 2  
138 02.09. 14.00 Marcin Mazurkiewicz - Agnieszka Kowalik 2:0 6 6  
1 1  
139 02.09. 18.00 Łukasz Górski - Witek Stupnicki 2:0 6 6  
4 3  
140 03.09. 12.00 Agnieszka Kowalik - Cezary Sikorski 2:0 6 3 6
6 3
141 04.09. 19.00 Paweł Bajuk - Ryszard Kiersznicki 2:0 6 6  
4 2  
142 10.09. 16.30. Maurycy Wierzchowiecki - Waldek Pluszkis 2:1 6 3 6
6 4
143 11.09. 9.30 Robert Podkalicki - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
0 0  
144 11.09. 18.00 Konrad Szymanik - Ryszard Kiersznicki 2:0 6 6  
1 3  
145 12.09. 11.30 Janusz Stasiak - Radosław Rupek 2:0 6 6  
3 1  
146 13.09. 13.00 Paweł Bajuk - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
1 4  
147 13.09. 10.30 Łukasz Górski - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
3 4  
148 15.09.19.00 Paweł Jakubczak - Przemysław Cesarski 2:0 6 6  
3 0  
149 17.09. 18.00 Radosław Rupek - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
1 1  
150 22.09. 19.00 Mariusz Słowik - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
1 2  
151 22.09. 17.00 Norbert Petryszen - Ryszard Kiersznicki 2:0 7 6  
5 3  
152 23.09. 19.30 Marcin Mazurkiewicz - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
1 4  
153 24.09. 19.00 Przemysław Cesarski - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
1 2  
154 25.09. 16.30 Julien Calmus - Ryszard Kiersznicki 2:0 7 6  
5 3  
155 25.09. 18.00 Piotr Zubowicz - Łukasz Górski 2:0 6 6  
4 2  
156 25.09. 19.00 Radosław Rupek - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
1 3  
157 25.09. 20.00 Agnieszka Kowalik - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
2 2  
158 04.10. 15.00 Kamil Stępniak - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
1 4  
159 04.10. 15.00 Jakub Niezwiesny - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
1 1  
160 03.10. 16.30 Piotr Zubowicz - Agnieszka Kowalik 2:0 6 6  
2 1  
161 03.10. 12.00 Marcin Mazurkiewicz - Paweł Bajuk 2:0 7 6  
6 1  
162 02.10. 20.00 Agnieszka Kowalik - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
3 1  
163 02.10. 17.00 Mariusz Słowik - Konrad Szymanik 2:0 6 6  
2 4  
164 30.09. 19.30 Konrad Szymanik - Piotr Zubowicz 2:0 6 6  
2 3  
165 05.10. 20.30 Mariusz Słowik - Radosław Rupek 2:0 6 6  
3 3  
166 08.10. 11.00 Mariusz Słowik - Marcin Mazurkiewicz 2:1 6 7
6 3 6
167 10.10. 15.00 Mariusz Słowik - Paweł Bajuk 2:1 6 6 6
7 2
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Marcin Mazurkiewicz  58  15  14  1  29 / 2  185 / 73
2 Konrad Szymanik  56  17  13  4  26 / 8  183 / 114
3 Mariusz Słowik  54  14  14  0  28 / 2  177 / 75
4 Łukasz Górski  54  18  12  6  25 / 13  190 / 152
5 Janusz Stasiak  50  17  12  5  24 / 13  194 / 145
6 Norbert Petryszen  46  14  11  3  23 / 8  167 / 111
7 Agnieszka Kowalik  46  22  8  14  17 / 29  154 / 212
8 Paweł Bajuk  44  15  9  6  20 / 12  164 / 130
9 Radosław Rupek  41  15  9  6  18 / 13  146 / 105
10 Witek Stupnicki  33  12  7  5  14 / 10  108 / 102
11 Jakub Niezwiesny  29  13  6  7  13 / 17  123 / 133
12 Robert Podkalicki  29  13  5  8  11 / 16  114 / 110
13 Julien Calmus  28  9  6  3  13 / 6  100 / 67
14 Piotr Zubowicz  27  9  6  3  12 / 6  89 / 60
15 Ireneusz Piotrowski  22  10  3  7  9 / 14  76 / 104
16 Paweł Jakubczak  21  14  2  12  5 / 24  79 / 153
17 Paweł Zamkiewicz  21  14  2  12  5 / 24  76 / 150
18 Cezary Sikorski  15  11  1  10  3 / 20  61 / 137
19 Dariusz Jędrzejewski  14  6  3  3  6 / 7  55 / 51
20 Mieczysław Pyrek  12  5  2  3  5 / 6  46 / 53
21 Waldek Pluszkis  12  11  0  11  1 / 22  33 / 136
22 Piotr Chamier - Ciemiński  10  4  2  2  4 / 4  31 / 31
23 Maurycy Wierzchowiecki  9  7  1  6  2 / 13  30 / 86
24 Marcin Babski  5  3  1  2  2 / 5  24 / 36
25 Mirek Krupiński  1  1  0  1  0 / 2  4 / 12
26 Artur Burdziej  1  1  0  1  0 / 2  3 / 12
facebook