<< powrót

I Liga Family Garden 2015

I runda

Grupa 1 Liga 2015
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Zbyszek Urbański  52  16  12  4  26 / 10  180 / 114  
 2 Jerzy Zawada  45  17  9  8  22 / 19  189 / 179  
 3 Tomasz Wawrzyniak  45  15  11  4  23 / 12  168 / 136  
 4 Piotr Klim  39  10  10  0  20 / 1  124 / 35  
 5 Łukasz Kaźmierczak  39  15  9  6  18 / 15  161 / 155  
 6 Michał Ankudowicz  36  13  8  5  19 / 14  170 / 150  
 7 Tomasz Nowiński  31  10  7  3  15 / 7  119 / 70  
 8 Maurycy Pyclik  31  8  8  0  16 / 1  100 / 50  
 9 Piotr Mergalski  29  9  8  1  16 / 6  124 / 76  
 10 Jacek Denisewicz  28  15  4  11  11 / 24  134 / 187  
 11 Marek Walczak  20  10  2  8  9 / 17  105 / 135  
 12 Marcin Krukowski  15  8  3  5  6 / 12  67 / 106  
 13 Janusz Kowaliński  14  8  2  6  4 / 12  55 / 89  
 14 Sławek Lis  14  8  1  7  5 / 14  70 / 100  
 15 Jacek Burda  12  8  0  8  4 / 16  65 / 114  
 16 Piotr Wasylko  11  7  1  6  3 / 12  49 / 84  
 17 Jarosław Gacki  8  8  0  8  0 / 16  34 / 96  
 18 Zdzisław Lewandowski  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0  

Grupa 1 Liga 2015

Lp.Imię i Naziwsko123456789101112131415161718PUNKTY
 1 Zbyszek Urbański 2:0 2:1 2:0 0:2 0:2 1:2 2:1 1:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0  2:0  52
 2 Tomasz Wawrzyniak 0:2 2:1 2:0  1:2 0:2  0:2 2:0 2:1 2:0 2:0 2:1 2:1 2:0 2:0  45
 3 Jerzy Zawada 1:2 1:2 2:0 0:2 1:2 0:2 0:2 1:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:1 2:1 2:1 2:0  45
 4 Łukasz Kaźmierczak 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2  2:0 2:1 2:0 2:0 2:0 2:1 2:0 2:0  39
 5 Piotr Klim 2:0  2:0 2:0 2:1    2:0 2:0   2:0 2:0 2:0   39
 6 Michał Ankudowicz 2:0 2:1 2:1 2:0 1:2 0:2 0:2 1:2 2:1 1:2  2:0 2:1   2:0  36
 7 Maurycy Pyclik 2:1 2:0 2:0   2:0 2:0 2:0     2:0     31
 8 Tomasz Nowiński 1:2  2:0 2:0  2:0 0:2 0:2 2:1  2:0   2:0    31
 9 Piotr Mergalski 2:1 2:0 2:1   2:1 0:2 2:0 2:0 2:1  2:0      29
 10 Jacek Denisewicz 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 1:2  1:2 0:2  1:2 0:2 0:2 2:1 2:0 2:0  28
 11 Marek Walczak 0:2 1:2 0:2 1:2 0:2 2:1   1:2  1:2     2:0  20
 12 Marcin Krukowski 0:2 0:2 0:2 0:2    0:2  2:1 2:1    2:0   15
 13 Janusz Kowaliński 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2   0:2 2:0      2:0  14
 14 Sławek Lis 0:2 1:2 1:2 0:2 0:2 1:2 0:2   2:0        14
 15 Jacek Burda 0:2 1:2 1:2 1:2 0:2   0:2  1:2     0:2   12
 16 Piotr Wasylko  0:2 1:2 0:2 0:2     0:2  0:2   2:0   11
 17 Jarosław Gacki 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2    0:2 0:2  0:2     8
 18 Zdzisław Lewandowski                  0

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 Janusz Kowaliński - Zbyszek Urbański      
     
2 12.05 godz. 19.00 Jacek Denisewicz - Maciej Ankudowicz 2:1 6 7
6 2 6
Jacek wygrał z Maćkiem w trzecim secie w tiebreaku 10:8
4 17.05. 16.00 Tomasz Nowiński - Marcin Krukowski 2:0 6 6  
0 1  
Jednostronny mecz zakończony w godzinę sukcesem Tomka. Oj będzie trudno się grało naszydrugo ligowcom którzy wkroczyli w tym roku do I ligi.
5 19.05. 19.00 Michał Ankudowicz - Jacek Denisewicz 2:1 6 4 7
6 5
Przy takim serwisie Jacka będzie ciężko z nim o wygrane. Gratuluje tak dobrej gry.
6 20.05. 20.30 Łukasz Kaźmierczak - Maciej Ankudowicz 2:1 6 4 7
6 6
Łukasz wygrał z Maćkiem w trezecim secie tie breaku 10:8
7 21.05. 11.00 Zbyszek Urbański - Tomasz Nowiński 2:1 6 7
6 3 5
8 22.05. 9.00 Jerzy Zawada - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
1 0  
Pierwszy mecz Jarka w I lidze no i trzeba było zapłacić frycowe. Wynik mówi sam za siebie ale wierzę że Jarek się jeszczce rozegra.
9 24.05. 20.00 Tomasz Nowiński - Jerzy Zawada 2:0 7 6  
5 3  
Było blisko z Tomkiem. Szkoda, że nie doszło tu do rozegrania 3 seta.
10 26.05. 18.00 Jacek Denisewicz - Piotr Wasylko 2:0 6 6  
2 4  
11 28.05. 18.30 Jacek Denisewicz - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
2 3  
12 28.05. 15.30 Michał Ankudowicz - Sławek Lis 2:1 7 2 6
6 4
13 29.05. 17.00 Tomasz Wawrzyniak - Piotr Wasylko 2:0 6 6  
0 2  
15 31.05. 18.00 Marcin Krukowski - Marek Walczak 2:1 7 3 7
6 6
w tie breaku w trzecim secie wygrał Marcin 10:8
16 31.05. 15.00 Maurycy Pyclik - Sławek Lis 2:0 6 6  
1 3  
17 01.06. 11.00 Piotr Klim - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
1 0  
18 02.06. 9.30 Michał Ankudowicz - Zbyszek Urbański 2:0 7 6  
5 2  
20 03.06. 19.30 Maurycy Pyclik - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
1 1  
21 03.06. 20.30 Łukasz Kaźmierczak - Jacek Burda 2:1 6 6
6 3 4
22 04.06. 11.00 Jerzy Zawada - Jacek Denisewicz 2:0 6 7  
0 5  
23 05.06. 18.00 Maciej Ankudowicz - Marek Walczak 2:1 6 3 6
6 2
24 09.06. 19.00 Tomasz Wawrzyniak - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
1 3  
25 10.06. 20.30 Łukasz Kaźmierczak - Marek Walczak 2:1 6 6
6 4 2
26 11.06. 17.30 Tomasz Wawrzyniak - Jacek Burda 2:1 6 2 7
6 6
Tomek wygrał w tie breaku 10:8 w trzecim secie
27 12.06. 10.00 Zbyszek Urbański - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
2 1  
28 16.06. 17.30 Piotr Wasylko - Jacek Burda 2:0 7 6  
6 1  
29 16.06. 19.30 Tomasz Nowiński - Jacek Denisewicz 2:1 6 7 6
2 5 0
30 17.06. 10.00 Zbyszek Urbański - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
2 2  
31 17.06. 19.30 Jerzy Zawada - Marek Walczak 2:0 6 6  
4 1  
32 17.06. 20.30 Łukasz Kaźmierczak - Sławek Lis 2:0 6 7  
3 5  
33 19.06. 10.00 Janusz Kowaliński - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
3 4  
34 19.06. 11.00 Piotr Mergalski - Tomasz Nowiński 2:0 6 6  
4 4  
35 20.06. 14.00 Piotr Klim - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
1 4  
36 24.06. 20.30 Jerzy Zawada - Łukasz Kaźmierczak 2:0 7 7  
6 6  
37 25.06. 10.00 Piotr Mergalski - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
3 0  
38 25.06. 17.30 Zbyszek Urbański - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
0 0  
40 27.06. 15.30 Michał Ankudowicz - Jerzy Zawada 2:1 6 6
6 1 0
41 30.06. 11.00 Maciej Ankudowicz - Jerzy Zawada 2:0 6 6  
3 3  
42 05.07. 11.00 Michał Ankudowicz - Janusz Kowaliński 2:0 7 6  
5 0  
44 01.07. 20.30 Łukasz Kaźmierczak - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
3 2  
45 02.07. 17.30 Tomasz Wawrzyniak - Marek Walczak 2:1 6 4 7
6 5
46 07.07. 19.00 Łukasz Kaźmierczak - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
2 3  
47 09.07. 17.30 Tomasz Wawrzyniak - Sławek Lis 2:1 6 7
6 3 5
48 15.07. 20.30 Łukasz Kaźmierczak - Marcin Krukowski 2:0 6 7  
2 6  
49 15.07. 19.30 Piotr Mergalski - Marek Walczak 2:1 6 6
7 2 2
50 13.07. 17.30 Sławek Lis - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
3 4  
51 14.07. 17.30 Zbyszek Urbański - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
1 2  
52 16.07. 17.30 Michał Ankudowicz - Tomasz Wawrzyniak 2:1 6 4 6
6 4
53 16.07. 21.00 Maurycy Pyclik - Tomasz Nowiński 2:0 6 6  
2 3  
54 18.07. 11.00 Łukasz Kaźmierczak - Janusz Kowaliński 2:0 6 7  
3 5  
55 Michał Ankudowicz - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
3 3  
56 19.07. 20.00 Tomasz Nowiński - Michał Ankudowicz 2:0 6 6  
3 4  
57 21.07. 19.00 Marcin Krukowski - Jacek Denisewicz 2:1 6 5 7
7 6
58 22.07. 18.00 Piotr Klim - Michał Ankudowicz 2:1 6 3 6
6 4
59 22.07. 19.30 Marek Walczak - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
1 2  
60 25.07. 19.00 Marcin Krukowski - Piotr Wasylko 2:0 7 6  
6 4  
61 25.07. 17.00 Tomasz Nowiński - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
2 2  
62 23.07. 15.00 Piotr Klim - Sławek Lis 2:0 6 6  
0 2  
63 30.07. 17,00 Jerzy Zawada - Piotr Wasylko 2:1 6 4 6
6 3
64 02.08. 18.00 Tomasz Nowiński - Jacek Burda 2:0 6 6  
0 3  
65 06.08. 18.30 Piotr Klim - Jacek Burda 2:0 6 6  
1 0  
66 08.08. 10.00 Jerzy Zawada - Janusz Kowaliński 2:0 6 6  
2 1  
67 10.08. 17.30 Piotr Klim - Piotr Wasylko 2:0 6 6  
0 0  
68 10.08. 9.00 Zbyszek Urbański - Jerzy Zawada 2:1 6 3 6
6 4
69 11.08. 17.30 Jerzy Zawada - Jacek Burda 2:1 6 4 7
6 5
70 12.08. 20.30 Michał Ankudowicz - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 7  
3 5  
71 13.08. 17.30 Tomasz Wawrzyniak - Janusz Kowaliński 2:0 6 7  
3 5  
72 13.08. 16.30 Zbyszek Urbański - Sławek Lis 2:0 6 6  
2 1  
73 20.08. 19.00 Zbyszek Urbański - Marcin Krukowski 2:0 6 6  
1 1  
74 18.08. 17.30 Łukasz Kaźmierczak - Piotr Wasylko 2:0 6 6  
4 3  
75 18.08. 17.00 Tomasz Wawrzyniak - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
3 3  
76 18.08. 10.00 Maurycy Pyclik - Zbyszek Urbański 2:1 6 2 6
6 0
77 25.08. 19.00 Zbyszek Urbański - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
1 2  
78 26.08. 20.30 Tomasz Wawrzyniak - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
1 0  
79 27.08. 18.30 Piotr Mergalski - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
3 2  
80 01.09. 15.00 Piotr Mergalski - Zbyszek Urbański 2:1 6 3 6
6 1
81 03.09. 9.00 Piotr Mergalski - Michał Ankudowicz 2:1 6 6
7 4 3
82 04.09. 16.30 Zbyszek Urbański - Marek Walczak 2:0 6 6  
2 1  
83 04.09. 18.00 Tomasz Nowiński - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 6  
0 3  
84 06.09. 18.30 Marek Walczak - Michał Ankudowicz 2:1 6 5 6
7 3
85 10.09. 13.00 Maurycy Pyclik - Piotr Mergalski 2:0 7 6  
5 4  
86 09.09. 20.30 Zbyszek Urbański - Łukasz Kaźmierczak 2:0 6 7  
4 6  
87 10.09. 18.00 Tomasz Wawrzyniak - Jerzy Zawada 2:1 6 3 6
6 3
88 11.09. 11.30 Maurycy Pyclik - Michał Ankudowicz 2:0 6 6  
4 4  
89 11.09. 17.30 Piotr Mergalski - Jerzy Zawada 2:1 6 6
6 2 2
90 13.09. 13.00 Janusz Kowaliński - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
3 4  
91 14.09. 17.00 Jerzy Zawada - Marcin Krukowski 2:0 7 6  
5 1  
92 14.09. 11.00 Piotr Klim - Zbyszek Urbański 2:0 7 6  
5 2  
93 17.09. 17.30 Tomasz Wawrzyniak - Marcin Krukowski 2:0 6 6  
1 1  
94 19.09. 10.30 Piotr Mergalski - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
1 2  
95 21.09. 11.00 Piotr Klim - Maciej Ankudowicz 2:0 6 6  
0 2  
96 22.09. 8.30 Maurycy Pyclik - Jerzy Zawada 2:0 7 6  
6 2  
97 24.09. 17.30 Jerzy Zawada - Sławek Lis 2:1 6 6
6 3 3
98 27.09. 11.00 Maurycy Pyclik - Tomasz Wawrzyniak 2:0 6 6  
4 2  
99 26.09. 9.00 Tomasz Wawrzyniak - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
1 3  
100 04.10. 10.00 Piotr Klim - Marek Walczak 2:0 6 6  
1 0  
101 04.10. 13.00 Jacek Denisewicz - Jacek Burda 2:1 6 6
7 1 3
102 05.10. 19.00 Zbyszek Urbański - Jacek Burda 2:0 6 6  
1 1  
103 06.10. 19.00 Piotr Klim - Jacek Denisewicz 2:0 6 6  
2 1  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Zbyszek Urbański  52  16  12  4  26 / 10  180 / 114
2 Tomasz Wawrzyniak  45  15  11  4  23 / 12  168 / 136
3 Jerzy Zawada  45  17  9  8  22 / 19  189 / 179
4 Łukasz Kaźmierczak  39  15  9  6  18 / 15  161 / 155
5 Piotr Klim  39  10  10  0  20 / 1  124 / 35
6 Michał Ankudowicz  36  13  8  5  19 / 14  170 / 150
7 Tomasz Nowiński  31  10  7  3  15 / 7  119 / 70
8 Maurycy Pyclik  31  8  8  0  16 / 1  100 / 50
9 Piotr Mergalski  29  9  8  1  16 / 6  124 / 76
10 Jacek Denisewicz  28  15  4  11  11 / 24  134 / 187
11 Marek Walczak  20  10  2  8  9 / 17  105 / 135
12 Marcin Krukowski  15  8  3  5  6 / 12  67 / 106
13 Janusz Kowaliński  14  8  2  6  4 / 12  55 / 89
14 Sławek Lis  14  8  1  7  5 / 14  70 / 100
15 Jacek Burda  12  8  0  8  4 / 16  65 / 114
16 Piotr Wasylko  11  7  1  6  3 / 12  49 / 84
17 Jarosław Gacki  8  8  0  8  0 / 16  34 / 96
18 Zdzisław Lewandowski  0  0  0  0  0 / 0  0 / 0
facebook