<< powrót

II LIGA FAMILY GARDEN 2014

I runda

GRUPA LIGA 2
LP.IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
UWAGI KOŃCOWE
 1 Marcin Krukowski  60  16  15  1  31 / 4  198 / 70  
 2 Janusz Stasiak  50  16  11  5  23 / 10  166 / 105  
 3 Jarosław Gacki  48  15  11  4  22 / 8  157 / 117  
 4 Piotr Wasylko  46  13  11  2  23 / 5  155 / 68  
 5 Robert Podkalicki  43  14  10  4  20 / 9  149 / 95  
 6 Łukasz Górski  38  15  8  7  17 / 16  142 / 127  
 7 Paweł Jakubczak  36  17  6  11  13 / 22  117 / 161  
 8 Julien Calmus  35  11  8  3  18 / 8  126 / 86  
 9 Norbert Petryszen  32  10  8  2  16 / 6  124 / 95  
 10 Witek Stupnicki  28  9  6  3  13 / 6  98 / 77  
 11 Paweł Zamkiewicz  21  16  2  14  4 / 29  62 / 183  
 12 Mieczysław Pyrek  19  7  4  3  8 / 6  63 / 43  
 13 Agnieszka Kowalik  18  10  3  7  6 / 15  73 / 108  Kontuzja do końca sezonu
 14 Cezary Sikorski  15  12  1  11  2 / 22  50 / 138  
 15 Artur Burdziej  14  8  2  6  4 / 12  67 / 84  
 16 Mirek Krupiński  14  5  3  2  6 / 4  48 / 38  
 17 Radosław Rupek  12  6  2  4  4 / 8  38 / 57  
 18 Maurycy Wierzchowiecki  10  10  0  10  0 / 20  18 / 120  

GRUPA LIGA 2

Lp.Imię i Naziwsko123456789101112131415161718PUNKTY
 1 Marcin Krukowski 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 2:1 1:2  2:0 2:0  2:0  2:0  2:0 60
 2 Janusz Stasiak 0:2 0:2 0:2 0:2 2:0 2:0 1:2 2:0 2:0 2:0 2:0 2:0    2:0 2:0 50
 3 Jarosław Gacki 0:2 2:0 0:2 0:2 2:0 2:0 2:0 0:2 2:0 2:0   2:0 2:0 2:0 2:0  48
 4 Piotr Wasylko 0:2 2:0 2:0 1:2 2:0 2:0 2:1 2:0  2:0  2:0 2:0  2:0  2:0 46
 5 Robert Podkalicki 0:2 2:0 2:0 2:1 2:0 2:0 0:2  0:2 2:0   2:0   2:0 2:0 43
 6 Łukasz Górski 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 2:0 1:2 0:2 2:1 2:0  2:0 2:0    2:0 38
 7 Paweł Jakubczak 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2 2:0  1:2 2:0 0:2 0:2  2:0 36
 8 Julien Calmus 1:2 2:1 0:2 1:2 2:0 2:1 2:0     2:0 2:0    2:0 35
 9 Norbert Petryszen 2:1 0:2 2:0 0:2  2:0    2:0 2:0    2:0   32
 10 Witek Stupnicki  0:2 0:2  2:0 1:2 2:0   2:0   2:0  2:0   28
 11 Paweł Zamkiewicz 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2 0:2  0:2 0:2 0:2   2:0 21
 12 Mieczysław Pyrek 0:2 0:2       0:2   2:0   2:0 2:0 2:0 19
 13 Agnieszka Kowalik  0:2  0:2  0:2 2:1 0:2   2:0 0:2 2:0 0:2  0:2  18
 14 Cezary Sikorski 0:2  0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2  0:2 2:0  0:2  0:2   15
 15 Mirek Krupiński   0:2    2:0    2:0  2:0     14
 16 Artur Burdziej 0:2  0:2 0:2   2:0  0:2 0:2  0:2  2:0    14
 17 Radosław Rupek  0:2 0:2  0:2       0:2 2:0    2:0 12
 18 Maurycy Wierzchowiecki 0:2 0:2  0:2 0:2 0:2 0:2 0:2   0:2 0:2     0:2 10

II runda

I runda

 LP.  TERMIN MECZU GOSPODARZ VS. GOŚĆ  WYNIKI MECZU  UWAGI KOŃCOWE
SETY GEMY
1 22.05 17.30 Robert Podkalicki - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
1 2  
2 18.05 19.00 Agnieszka Kowalik - Paweł Jakubczak 2:1 6 4 6
6 3
3 14.05. 20.00 Julien Calmus - Łukasz Górski 2:1 6 6
6 2 1
4 23.05. 19.30 Mirek Krupiński - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
3 3  
5 13.05. 17.00 Paweł Jakubczak - Przemysław Cesarski 2:0 6 6  
4 4  
6 20.30 Paweł Jakubczak - Łukasz Górski 0:2 1 1  
6 6  
7 01.06. 14.00 Jarosław Gacki - Radosław Rupek 2:0 6 7  
2 6  
8 31.05. 9.30 Janusz Stasiak - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
0 1  
9 30.05. 19.00 Marcin Krukowski - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
1 2  
10 30.05. 20.30 Łukasz Górski - Marcin Tutak 2:0 6 6  
0 3  
11 28.05. 19.30 Witek Stupnicki - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
3 2  
13 25.05. 17.00 Łukasz Górski - Agnieszka Kowalik 2:0 6 6  
3 2  
14 01.06. 11.00 Łukasz Górski - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 2  
15 23.05. 14.00 Paweł Jakubczak - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
0 2  
16 11.00 Paweł Jakubczak - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
2 1  
17 03.06. 13.00 Julien Calmus - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
4 4  
18 03.06 19.00 Mieczysław Pyrek - Agnieszka Kowalik 2:0 6 6  
0 2  
19 05.06. 19.30 Mieczysław Pyrek - Artur Burdziej 2:0 6 6  
4 1  
20 06.06. 19.00 Robert Podkalicki - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
0 0  
21 08.06. 17.00 Julien Calmus - Agnieszka Kowalik 2:0 6 6  
2 4  
22 08.06. 17.30 Łukasz Górski - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
0 2  
23 10.06. 17.30 Jarosław Gacki - Witek Stupnicki 2:0 6 6  
3 2  
24 11.06. 8.30 Artur Burdziej - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
0 2  
25 13.06. 19.00 Paweł Zamkiewicz - Ryszard Starzyk 2:1 6 4 6
6 3
26 14.06. 17.00 Julien Calmus - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
0 1  
27 15.06. 14.00 Mieczysław Pyrek - Radosław Rupek 2:0 6 6  
0 0  
28 15.06. 13.00 Paweł Jakubczak - Ryszard Kiersznicki 2:0 6 6  
3 4  
29 15.06. 11.00 Janusz Stasiak - Łukasz Górski 2:0 7 6  
5 3  
30 15.06. 10.00 Marcin Krukowski - Przemysław Cesarski 2:0 6 6  
0 1  
31 16.06. 17.30 Agnieszka Kowalik - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
2 4  
32 17.06. 17.00 Marcin Krukowski - Ryszard Kiersznicki 2:1 6 6
7 1 3
33 18.06. 20.00 Janusz Stasiak - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
0 0  
34 23.06. 19.00 Ryszard Kiersznicki - Mirek Krupiński 2:0 6 6  
2 1  
35 23.06. 17.30 Jarosław Gacki - Łukasz Górski 2:0 6 6  
3 4  
37 26.06. 17.30 Janusz Stasiak - Norbert Petryszen 2:0 6 6  
4 4  
38 26.06. 18.30 Piotr Wasylko - Artur Burdziej 2:0 7 6  
5 2  
39 27.06. 17.00 Marcin Krukowski - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
0 0  
40 27.06. 18.30 Ryszard Kiersznicki - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
3 4  
41 28.06. 8.00 Janusz Stasiak - Agnieszka Kowalik 2:0 7 6  
5 1  
42 29.06. 17.00 Radosław Rupek - Agnieszka Kowalik 2:0 6 6  
1 3  
43 Norbert Petryszen - Ryszard Kiersznicki 2:1 6 5 7
7 6
44 03.07. 19.30 Robert Podkalicki - Radosław Rupek 2:0 6 6  
3 3  
45 03.07.8.30 Marcin Krukowski - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
3 3  
46 04.07. 17.00 Norbert Petryszen - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
2 3  
47 05.07. 10.00 Robert Podkalicki - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
1 2  
48 07.07. 17.00 Przemysław Cesarski - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 3  
49 11.07. 8.30 Marcin Krukowski - Artur Burdziej 2:0 6 6  
2 0  
50 18.30 Robert Podkalicki - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 1  
51 12.07. 10.30 Robert Podkalicki - Piotr Wasylko 2:1 6 0 6
6 4
52 11.07. 18.00 Piotr Wasylko - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
1 3  
53 13.07. Mirek Krupiński - Agnieszka Kowalik 2:0 6 7  
2 6  
54 13.07. 18.30 Marcin Krukowski - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
0 0  
55 14.07. 16.30 Julien Calmus - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
0 3  
56 14.07. 19.00 Janusz Stasiak - Przemysław Cesarski 2:0 6 6  
2 4  
57 14.07. 21.00 Mirek Krupiński - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
0 0  
58 19.07. 17.00 Paweł Jakubczak - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
0 1  
59 19.07. 8.00 Jarosław Gacki - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
4 3  
60 20.07. 19.00 Przemysław Cesarski - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
0 1  
61 20.07. 12.00 Mieczysław Pyrek - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
0 0  
62 20.07. 8.30 Marcin Krukowski - Bogusław Michalak 2:0 6 6  
2 3  
63 17.07. 19.00 Jarosław Gacki - Julien Calmus 2:0 6 6  
4 2  
64 16.07. Norbert Petryszen - Mieczysław Pyrek 2:0 6 6  
3 4  
65 23.07. 8.30 Jarosław Gacki - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
3 4  
66 22.07. 17.30 Łukasz Górski - Witek Stupnicki 2:1 6 2 7
6 6
67 22.07. Robert Podkalicki - Jarosław Gacki 2:0 7 6  
6 0  
68 22.07. 20.00 Cezary Sikorski - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
2 4  
69 21.07. 19.00 Agnieszka Kowalik - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
2 3  
70 24.07. 18.30 Robert Podkalicki - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
2 4  
71 25.07. 19.30 Witek Stupnicki - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
0 3  
72 26.07. 10.00 Marcin Krukowski - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
1 4  
73 22.07. 19.00 Marcin Krukowski - Łukasz Górski 2:0 6 6  
2 1  
74 28.07. 17.00 Witek Stupnicki - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 4  
75 29.07., 17.30 Norbert Petryszen - Przemysław Cesarski 2:0 6 6  
4 3  
76 01.08.17.00 Piotr Wasylko - Norbert Petryszen 2:0 6 7  
4 6  
77 05.08. 17.30 Witek Stupnicki - Marcin Tutak 2:0 6 6  
1 2  
78 09.08. 11.00 Julien Calmus - Janusz Stasiak 2:1 6 1 6
6 1
79 10.08. 18.00 Piotr Wasylko - Łukasz Górski 2:0 6 6  
1 1  
80 10.08. 19.00 Radosław Rupek - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
2 2  
81 12.08. 19.00 Paweł Jakubczak - Marcin Tutak 2:0 6 6  
1 3  
82 14.08. 17.00 Łukasz Górski - Przemysław Cesarski 2:1 6 6
6 0 3
83 14.08. 18.00 Norbert Petryszen - Artur Burdziej 2:0 7 6  
6 4  
84 14.08. 18.00 Piotr Wasylko - Janusz Stasiak 2:0 6 6  
2 1  
85 15.08. 8.30 Jarosław Gacki - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 3  
86 17.08. 17.00 Piotr Wasylko - Agnieszka Kowalik 2:0 6 6  
1 1  
87 24.08. 9.00 Janusz Stasiak - Bogusław Michalak 2:0 6 6  
1 2  
88 24.08. 17.00 Piotr Wasylko - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
0 1  
89 21.08. 18.00 Janusz Stasiak - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
1 2  
90 23.08. 10.00 Jarosław Gacki - Mirek Krupiński 2:0 6 6  
4 4  
91 21.08. 17.00 Marcin Krukowski - Julien Calmus 2:1 6 2 6
6 1
92 14.08. 18.00 Janusz Stasiak - Radosław Rupek 2:0 6 6  
0 0  
93 30.08. 8.00 Jarosław Gacki - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
0 1  
94 28.08. 17.00 Robert Podkalicki - Łukasz Górski 2:0 6 6  
1 3  
95 29.08. 18.30 Piotr Wasylko - Julien Calmus 2:1 6 1 6
6 1
96 04.09. 17.30 Janusz Stasiak - Mieczysław Pyrek 2:0 6 6  
0 4  
97 08.09. 17.00 Marcin Krukowski - Robert Podkalicki 2:0 6 6  
0 1  
98 08.09. 18.30 Julien Calmus - Przemysław Cesarski 2:0 6 6  
1 2  
99 06.09. 16.00 Robert Podkalicki - Marcin Tutak 2:0 6 6  
1 0  
100 06.09. 16.00 Bogusław Michalak - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
2 2  
101 11.09 17.30 Janusz Stasiak - Witek Stupnicki 2:0 6 6  
2 3  
102 13.09. 11.00 Artur Burdziej - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
1 4  
103 15.09. 17.30 Piotr Wasylko - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
2 2  
104 20.09.10.00 Marcin Krukowski - Mieczysław Pyrek 2:0 6 6  
4 0  
105 20.09. 11.30 Piotr Wasylko - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
0 0  
106 21.09. 9.30 Marcin Krukowski - Cezary Sikorski 2:0 6 6  
0 0  
107 22.09. 17.30 Jarosław Gacki - Przemysław Cesarski 2:0 6 6  
1 4  
108 24.09. 16.00 Julien Calmus - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
2 4  
109 28.09. 18.00 Marcin Krukowski - Piotr Wasylko 2:0 6 6  
3 3  
110 28.09. 10.30 Norbert Petryszen - Jarosław Gacki 2:0 6 6  
4 3  
111 26.09. 19.30 Witek Stupnicki - Robert Podkalicki 2:0 7 7  
6 6  
112 02.10 17.00 Norbert Petryszen - Łukasz Górski 2:0 6 6  
4 3  
113 02.10. 19.00 Witek Stupnicki - Artur Burdziej 2:0 7 7  
5 5  
114 05.10. 19.00 Paweł Zamkiewicz - Maurycy Wierzchowiecki 2:0 6 6  
2 3  
115 16.10 Jarosław Gacki - Artur Burdziej 2:0 7 6  
5 4  
116 07.10. 19.00 Norbert Petryszen - Marcin Krukowski 2:1 6 6
6 3 2
117 18.10. 17.00 Łukasz Górski - Paweł Zamkiewicz 2:0 6 6  
2 1  
118 22.10. 17.00 Piotr Wasylko - Paweł Jakubczak 2:0 6 6  
0 0  
LP.^ IMIĘ I NAZWISKOPUNKTYILOŚĆ ROZEGRANYCH
SPOTKAŃ
ZWYCIĘSTWAPORAŻKIILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH SETÓW
ILOŚĆ ZDOBYTYCH
I PRZEGRANYCH GEMÓW
1 Marcin Krukowski  60  16  15  1  31 / 4  198 / 70
2 Janusz Stasiak  50  16  11  5  23 / 10  166 / 105
3 Jarosław Gacki  48  15  11  4  22 / 8  157 / 117
4 Piotr Wasylko  46  13  11  2  23 / 5  155 / 68
5 Robert Podkalicki  43  14  10  4  20 / 9  149 / 95
6 Łukasz Górski  38  15  8  7  17 / 16  142 / 127
7 Paweł Jakubczak  36  17  6  11  13 / 22  117 / 161
8 Julien Calmus  35  11  8  3  18 / 8  126 / 86
9 Norbert Petryszen  32  10  8  2  16 / 6  124 / 95
10 Witek Stupnicki  28  9  6  3  13 / 6  98 / 77
11 Paweł Zamkiewicz  21  16  2  14  4 / 29  62 / 183
12 Mieczysław Pyrek  19  7  4  3  8 / 6  63 / 43
13 Agnieszka Kowalik  18  10  3  7  6 / 15  73 / 108
14 Cezary Sikorski  15  12  1  11  2 / 22  50 / 138
15 Mirek Krupiński  14  5  3  2  6 / 4  48 / 38
16 Artur Burdziej  14  8  2  6  4 / 12  67 / 84
17 Radosław Rupek  12  6  2  4  4 / 8  38 / 57
18 Maurycy Wierzchowiecki  10  10  0  10  0 / 20  18 / 120
facebook